Jump to content
Dogomania

Podwójnie pręgowane szczęście czyli Oli i Milo


Kaaasia

Recommended Posts

[quote name='Kaaasia']

Nie chce mi się go zabierać, bo mam zamiar podpytać się bokserkowców jak małego uczyć wystawiania i popatrzeć jak to robią. A z nim to będzie mini rodeo. Chociaż fajny socjal. Na następną zabiorę go już jako eksponat :lol:[/QUOTE]

Jak tak, to inna sprawa;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Franca81']Sto lat, sto lat Lucynko!!!! :evil_lol: (w sumie nie ma roku a pół roczek) czyli co? Życzyć 50 lat? :watpliwy:[/QUOTE]
Może być i 50 ale bardziej to rozumku, rozumku i rozumku :evil_lol:

[quote name='Majkowska']Kto cię zjechał? :O
Fajnie że są ludzie którzy potrafią caly entuzjazm zgasić...
Choć przeciez pies powinien się urodzic w pozie wystawowej. Wszelkie odstępstwa od normy sa niedopuszczalne.

No to sto lat dla Lucynki ![/QUOTE]
Dzięki :smile:

Mam gdzieś czy się komuś podoba czy nie, przecież nie musi oglądać. Ja nie wstawiam zdjęć inter hiper duper chempiona tylko psa, który z rozwianym faflem i uchem zapiernicza jak szalony, kocha strzelać glupie miny i turlać w łajnie :evil_lol:

[quote name='M&S']Dzień dobry :)[/QUOTE]
Czy dobry to będę wiedziała wieczorem ;)
Na razie zerwałam tapetę w przedpokoju i został mi cholerny pasek dekoracyjny, którego nic nie chce ruszyć :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Mam gdzieś czy się komuś podoba czy nie, przecież nie musi oglądać. Ja nie wstawiam zdjęć inter hiper duper chempiona tylko psa, który z rozwianym faflem i uchem zapiernicza jak szalony, kocha strzelać glupie miny i turlać w łajnie :evil_lol:
[/QUOTE]

I dobrze.
Ja też nieraz się załamałam jak robię zdjęcie i jestem jego komizmem zafacynowana, a ktoś mnie gasi że pies wygląda paskudnie i nie powinnam go nawet ujawniać.
Choć fakt, że czasem złym ustawieniem psa można bardzo popsuć, no ale tu mowa o wystawach , przy robieniu zdjęć myślę nie szkodzi to niczemu ;) Szczególnie że się ustawiania uczysz, to co kto wymaga....

To co napisałaś jest piękne :loveu:

Ale...kurde, to mój chyba nie może się głupio zachowywać bo już ma championa...:diabloti:
A nim zdjęcie mu zrobię to chyba muszę mu zoperować szyję, bo ma za luźne podgardle, któż to widział żeby pointerowi taki łałok wisiał :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Patrz, nie wpadłam na to żeby chwalić się rodzeństwem :D
To po cholerę ja w sumie traciłam kasę na te wszystkie wystawy i konkursy jak przeciez może za Waldka jeździć jego brat :D Szkoda że nie są identyczni to może by się nawet za nas mógł wystawiać :P U was też nie przejdzie :P. Choć kto wie, bo gdyby to Sintra jeździła za Milo to poległa by na wstępnie przy sprawdzaniu jąder :D A tak na odwrót to może sędzia nie będzie zwracał uwagi :P

ahh boże co ja wymyslam :D Czasem się sama swojemu geniuszowi dziwię :D

A tak jak juz poruszamy takie tematy z wyższej półki :evil_lol: -jak one mają rodowodowo?

Link to comment
Share on other sites

Ja żartuję ;)

Ale tak samo sie mówi "jego tata był medalistą, jego mama wygrywa wszystkie wystawy...". W sumie wiekszość ludzi łapie haczyk i zachwyca sie choćby ten synek utytułowanych rodziców dostawał same dyskwalifikacje.


Rzecz jasna Milo kibicuję mocno. Choć w bokserach chyba konkurencja jest ostra.
Nie to co pointery , nawet taki Waldek ma szanse ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']I dobrze.
Ja też nieraz się załamałam jak robię zdjęcie i jestem jego komizmem zafacynowana, a ktoś mnie gasi że pies wygląda paskudnie i nie powinnam go nawet ujawniać.
Choć fakt, że czasem złym ustawieniem psa można bardzo popsuć, no ale tu mowa o wystawach , przy robieniu zdjęć myślę nie szkodzi to niczemu ;) Szczególnie że się ustawiania uczysz, to co kto wymaga....

To co napisałaś jest piękne :loveu:

Ale...kurde, to mój chyba nie może się głupio zachowywać bo już ma championa...:diabloti:
A nim zdjęcie mu zrobię to chyba muszę mu zoperować szyję, bo ma za luźne podgardle, któż to widział żeby pointerowi taki łałok wisiał :evil_lol:[/QUOTE]
Bo te zdjęcia gdzie wszystko jest w innym miejscu niż powinno są najlepsze :cool3:

[quote name='Franca81']Kasiu nie przejmuj się i róbcie swoje. ;)

My się nie wystawiamy i mamy święty spokój. ;) Za to zawsze będziemy wiernie kibicować Miluchnemu! Tak bym mogła się chwalić, że brat Sintry jest inter multi maxi championsem :evil_lol:[/QUOTE]
To trochę potrwa zanim będziesz mogła się chwalić, a przy moim lenistwie nawet baardzo długo :evil_lol:

[quote name='Majkowska']Patrz, nie wpadłam na to żeby chwalić się rodzeństwem :D
To po cholerę ja w sumie traciłam kasę na te wszystkie wystawy i konkursy jak przeciez może za Waldka jeździć jego brat :D Szkoda że nie są identyczni to może by się nawet za nas mógł wystawiać :P U was też nie przejdzie :P. Choć kto wie, bo gdyby to Sintra jeździła za Milo to poległa by na wstępnie przy sprawdzaniu jąder :D A tak na odwrót to może sędzia nie będzie zwracał uwagi :P

ahh boże co ja wymyslam :D Czasem się sama swojemu geniuszowi dziwię :D

A tak jak juz poruszamy takie tematy z wyższej półki :evil_lol: -[B]jak one mają rodowodowo[/B]?[/QUOTE]
Zawsze coś mozna przypudrować, podmalować, przyciąć, dokleić :grins:

Milo to Gratia Tuareg
Sintra to Gratia Tarantula

[quote name='Franca81']Ale mi chodzi o chwalenie sie w stylu: "a bo wie Pani, moja jest taka sliczna jak jej brat. A on same zlote medale ma! " :loveu: Take lekkie ukryte lenistwo.[/QUOTE]
Zawsze możemy chwalić się rodzeństwem z innych miotów :D

[quote name='Majkowska']Ja żartuję ;)

Ale tak samo sie mówi "jego tata był medalistą, jego mama wygrywa wszystkie wystawy...". W sumie wiekszość ludzi łapie haczyk i zachwyca sie choćby ten synek utytułowanych rodziców dostawał same dyskwalifikacje.


Rzecz jasna Milo kibicuję mocno. Choć w bokserach chyba konkurencja jest ostra.
Nie to co pointery , nawet taki Waldek ma szanse ;)[/QUOTE]
Ja tam też się cieszę że mam dzieciaka po utytułowanych rodzicach. Nie mają oni niewiadomo jakich tych tytułów ale mi wystarcza. A jak w ojczulku się zakochałam to jeszcze nic nie miał ;)

Czy w bokserach jest duża konkurencja? Różnie to bywa, są wystawy gdzie te 20+ sztuk jest, a są i takie że 1 czy 2 osobniki. No i wiadomo, że sędziowie mają swoich faworytów i pies z odpowiednim przydomkiem wygrywa ;). O tytuły trzeba troszkę powalczyć.
Wystawy do tej pory tylko oglądałam i pewnie jak zacznę w nich uczestniczyć to zejdę na zawał (nie umiem przegrywać :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

To zależy jakie masz podejście do wystaw.
Ja dawniej byłam dziko napalona na wystawy i ogólnie zafascynowana całym światem kynologicznym. Pojeździłam trochę i mi przeszło.
Teraz wydaje mi się to nudne, tymbardziej jak jest słaba konkurencja, a mnie hodowczyni "wysyła" tam gdzie mam szanse. Te tytuły mnie też nie cieszą, a czasem nawet jestem już znudzona do tego stopnia że nawet widok mojego psa na bis1 nie robi na mnie większego wrażenia...

Jakie one mają ładne imiona :) Tarantula - zakochałam się :loveu:

A tak z ciekawości : przydomek macie " odpowiedni"? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Ha ha chyba nikt nie lubi przegrywać :D Najgorzej będzie jak przegrasz z psem o wiele gorszym od Twego, znam to z autopsji :D[/QUOTE]
Niestety tak bywa :mad:. Ale jestem na to przygotowana, zwlaszcza że nie mam psa z "odpowiednim" przydomkiem ;)

[quote name='Majkowska']To zależy jakie masz podejście do wystaw.
Ja dawniej byłam dziko napalona na wystawy i ogólnie zafascynowana całym światem kynologicznym. Pojeździłam trochę i mi przeszło.
Teraz wydaje mi się to nudne, tymbardziej jak jest słaba konkurencja, a mnie hodowczyni "wysyła" tam gdzie mam szanse. Te tytuły mnie też nie cieszą, a czasem nawet jestem już znudzona do tego stopnia że nawet widok mojego psa na bis1 nie robi na mnie większego wrażenia...

Jakie one mają ładne imiona :) Tarantula - zakochałam się :loveu:

A tak z ciekawości : przydomek macie " odpowiedni"? :evil_lol:[/QUOTE]
Ja chcę po prostu pojeździć, popatrzeć, może czegoś się nauczyć. Nie jestem napalona na tytuły, chociaż nie oszukujmy się wygrać coś bym chciała ;). A mój pies na bisach to było by coś :loveu:

Niestety nie mamy "odpowiedniego" przydomka :evil_lol:. Oczywiście psy mają tytuły ale czasem trzeba się wysilić aby coś zdobyć ;)

Link to comment
Share on other sites

Zanim kupiłam Gandzika to chciałam spróbować wystaw, ale szybko mi przeszło. Sam fakt jak ONy są wystawiane to już mi się odechciało :lol:

Ogólnie to wychodzę z założenia, że mi szkoda byłoby pieniędzy na wystawę, wolałabym to przeznaczyć na szkolenie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']Wszystko przed wami moja droga ;)[/QUOTE]
A może nam się spodoba :cool3:

[quote name='kalyna']Zanim kupiłam Gandzika to chciałam spróbować wystaw, ale szybko mi przeszło. Sam fakt jak ONy są wystawiane to już mi się odechciało :lol:

Ogólnie to wychodzę z założenia, że mi szkoda byłoby pieniędzy na wystawę, wolałabym to przeznaczyć na szkolenie :lol:[/QUOTE]
Już od patrzenia na wystawianie się czlowiek męczy, więc nic dziwnego :evil_lol:

Można spróbować swoich sił tu i tu ;)
Niestety wystawianie to droga zabawa. Ale jak widać nie jestem rozrzutna :evil_lol:. Inni już w babikach mają tytuły. A my się lenimy na kanapie.
Przepraszam bardzo, mój pies czasem leni się na podłodze :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

mnie tam zawsze przy ringu onków się zaczyna kręcić w głowie :D

Noo droga,niestety. Jeszcze żeby za to były fajne nagrody np to rozumiem, ale jeśli rejestracja kosztuje te 130 zł i pies na bog 1 nie dostanie ani pucharu ani karmy...

W baby nie chodzi o tytułu, a o przyzwyczajenie psa do wystaw. No i sędziowie patrzą przychylnie nawet jakby psiak biegł po ingu trzymając w pysku nogawkę swojego pana :D
I aż takie drogie to nie jest ;)

Link to comment
Share on other sites

Baby i szczeniory są cenowo znośne, chociaż 60zl za krajówkę to lekka przesada ;)
Bardziej chodziło mi o to, że są osoby które już na tym etapie mają ciśnienie.

Z nagrodami to też lipa. W tym roku w Warszawie za Caciba dawali medal :multi:. Szał ciał normalnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']ja to tam najbardziej lubie wygrywac karme- przynajmniej wiem ze mój pies darmozjadem nie jest a zarabia nA SIEBIE :evil_lol:
a kiedys na podium dawali kosze słodyczy :loveu:[/QUOTE]
Ja tam wole pucharek :evil_lol:
Z karmami nie szaleje a od slodyczy tyłek rośnie :eviltong:


Takie dwa cudaki przyjechały dzisiaj ze mną do domu :evil_lol:
[IMG]https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1239749_214534152046064_1432220087_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/554079_214534195379393_1650240182_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...