Jump to content
Dogomania

Bernardyn_BALDUR, za życia PLEŚNIEJE i GNIJE, jest ZJADANY_ dla niego ŻYCIE BÓLEM!


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 910
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Zuzlikowa,[/B] ja się normalnie boje wchodzić na Twoje wątki! Jak zaczęłam czytać, to był szok i przerażenie, dobrnęłam do końca i cieszę się, że idzie ku dobremu! Finansowo nie mogę teraz pomóc, chyba sama pójdę żebrać :roll: Ale chciałam zapytać, czy przy tych lekach przeciwbólowych psiakowi podawane są jakieś leki osłonowe na żołądek i jelita? Bo ja mam do oddania Venter 1 g 42 tabletki, ważny do 10.1012. A może inny psiak potrzebuje?

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ pierwotna beneficjentka naszego bazarku szczęśliwie odnalazła swoich właścicieli, postanowione zostało, że ewentualne zyski zostaną podzielone po połowie, między potrzebujące psy z przytuliska w Boguchwale a Baldurka/Marcinka. Zapraszamy na zakupy i do propagowania bazarku:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/206329-MAGNETYCZNY-BAZAR-2-zam%C3%B3w-portret-swojego-psa!-na-leczenie-Megi-do-3-maja-godz-21[/url]

Link to comment
Share on other sites

Jak to krzepi serce, gdy się widzi, że Baldurek jak normalny benio wygląda:multi: Wreszcie mógł swobodnie głowę podniesć:) I nie ma już "gnijącego obciążnika" na głowie:multi:
Do łóżeczka się od razu wpakował, a po operacji wraca do zdrowia:) Super!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak'][B]Zuzlikowa,[/B] ja się normalnie boje wchodzić na Twoje wątki! Jak zaczęłam czytać, to był szok i przerażenie, dobrnęłam do końca i cieszę się, że idzie ku dobremu! Finansowo nie mogę teraz pomóc, chyba sama pójdę żebrać :roll: Ale chciałam zapytać, czy przy tych lekach przeciwbólowych psiakowi podawane są jakieś leki osłonowe na żołądek i jelita? Bo ja mam do oddania Venter 1 g 42 tabletki, ważny do 10.1012. A może inny psiak potrzebuje?[/QUOTE]

Niestety, mam Ci ja szczęście do psiaków, którym już krzyżyk postawiono... ale na szczęście, to twarde i kochajace życie bestyjki!!!!( moja krew!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:)- nie poddają się i walczą o siebie dzielnie i ...wstają, biegają, rozrabiają- wbrew wszystkim i wszystkiemu! I tak ma być!

[B]Kochana...jak najbardziej potrzebna jest każda ilość osłonówek dla Marcinka...na wszystko!!![/B]
Potrzebuje i Marcinek, Boguś też(ten to już łapiska na widok wszelkich tabletek zaciera i jezorem oblizuje- psiak "lekoman":lol:)... a w razie czego i Ali się przydadzą...

Dziękuję:loveu: ...bardzo!

Podaję adres do wysyłki bezpośrednio do Marcinka:
[B]BERNARDYN Fundacja Zwierząt Skrzywdzonych[/B]
98-100 Łask, Anielin 51

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Wygląda jak szczeniak, i głowa podniesiona i tak sobie kroczy dumnie!
[URL]http://img12.imageshack.us/i/utf8qzdjc499cie04362ejp.jpg/[/URL]
Bardzo, bardzo się cieszę,[B] jesteście niesamowici!![/B][/QUOTE]


Bez pomocy i wsparcia nie byłybyśmy w stanie nic zrobić... dziękuję,że jesteście!

Marcinek bardzo jeszcze pomocy potrzebuje...i finansowej( przed nim długa rewalidacja, ale i praca nad oczkiem, które ma szansę widzieć!...już na 6-ego jest umówiona wizyta u dr Garncarza i ...zobaczymy co dalej)... i rzeczowej :

[B]_Fatroximin Topic Spray...:shake:[/B]...bardzo dużo wychodzi[B]
_wit. B com. ...
_probiotyki...
_igły( 0,9 i 1,2), strzykawki (5, ale 10 też mogą być)...
_lignina...
_gaza jałowa w dużych płatach...
_podkłady...
_lignina...
_woda utleniona...
_rivanol (roztwór i tabletki)...
_kilka metrów tkaniny bawełnianej zwykłej(miękka, gładka...[/B]do wykładania legowiska)...[B]
_białe skarpety bawełniane(miękkie, gładkie...[/B]w celu zabezpieczenia sterylnej czystości łap, bo kołnierza nie można założyć) [B]

.

[/B]Teraz MUSI być wszystko STERYLNIE, JAŁOWO...WZMACNIAJĄCO... to priorytet na dzisiaj!
Jeżeli możecie pomóc ofiarując, któreś z tak potrzebnych teraz Marcinkowi "przedmiotów"...bardzo prosimy o przesłanie na adres Fundacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka']Ponieważ pierwotna beneficjentka naszego bazarku szczęśliwie odnalazła swoich właścicieli, postanowione zostało, że ewentualne zyski zostaną podzielone po połowie, między potrzebujące psy z przytuliska w Boguchwale a Baldurka/Marcinka. Zapraszamy na zakupy i do propagowania bazarku:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/206329-MAGNETYCZNY-BAZAR-2-zam%C3%B3w-portret-swojego-psa%21-na-leczenie-Megi-do-3-maja-godz-21"]http://www.dogomania.pl/threads/206329-MAGNETYCZNY-BAZAR-2-zam%C3%B3w-portret-swojego-psa!-na-leczenie-Megi-do-3-maja-godz-21[/URL][/QUOTE]

Dziękujemy bardzo:loveu:... i serdecznie zapraszamy na bazarek niezwykły...cudne magnesiki ze ...ale może same zobaczcie- słowa nie oddadzą niezwykłości!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Nadrobi szybciuko.... a jeszcze jak bedzie mial czerwone szeleczki........:):)[/QUOTE]

A szeleczki już kupione i przygotowywane do wysyłki...dziękujemy cioteczko Andy:loveu:!!!

...a tak właśnie... niech ma czerwone, a co!!!:lol:...jak widać po fotce w łóżeczku- dobrze mu w czerwonym!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Felka z Bagien']Co słychać w Benkowej Dolinie?Czy macie wystarczającą ilość tych kropli do ucholi Marcinka?Czy trzeba nadal szukać?
Marcin w łóżku:multi:!!!!! Czy będziecie spać razem,czy masz dla siebie jakiś zapasowy "ponton":evil_lol:?[/QUOTE]

Na razie zaczekajmy aż dojdą wysłane już krople... gdyby było za mało, podniose rwetes:cool3:...ogromnie dziękujemy w imieniu uszysk Marcinka! Wyraźnie widać,że skutkują!:multi:

A co do łóżka..to chłopię wyfrunie z łoża do... własnego legowiska, które zafundowała cioteczka Małgosia... nie mogę się doczekać, aż fotę we własnym łożu mieć będzie...a może też na czerwonej wyściółce?...e, nie- potrzebna taka,by było widać najmniejsze przybrudzenie...ale może i czerwonej się doczekamy!:lol:

Dziękujemy Małgosiu!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Jak to krzepi serce, gdy się widzi, że Baldurek jak normalny benio wygląda:multi: Wreszcie mógł swobodnie głowę podniesć:) I nie ma już "gnijącego obciążnika" na głowie:multi:
Do łóżeczka się od razu wpakował, a po operacji wraca do zdrowia:) Super![/QUOTE]

Prawda?...ja się śmieję,że już nie wygląda jak czołgista!!!... widać ten sliczny i urokliwy pych, tyle czasu schowany pod tą ciężką "maską"!

Link to comment
Share on other sites

Krótkie info z wieczorka:

" U Marcina zaczyna się goić. Od jutra zabezpieczamy przed drapaniem."

No i zaczął sie czas gojenia...teraz będzie bardzo ciężko z utrzymaniem by się Marcinek nie drapał... oj, nie będzie łatwo, tym bardziej,że chłopię nawet tylne pace do drapania umie włączyć!

Marcin...Ty sie zastanów i postaraj przetrzymać !!! ...to nie potrwa zbyt długo!

Link to comment
Share on other sites

Kochani, jesli mogę coś dodać, to miałam problemy z ranami u mojego bordoga (kubatura jak u benka) jak tylko zaczynał robic sie strup, to drapał i strup odrywał z mięsem...trawało to w nieskończoność, bo takie miejsce, że nie dało sie niczym zabezpieczyć. Wetka dała nam taka tłusta maść, która sprawiała, że strup sie nie robił a jedynie blizna- wtedy nie swędziało i nie drapał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...