Jump to content
Dogomania

Etna+Timi+Zosia+Shakira, Tosia za TM


motyleqq

Recommended Posts

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jak dla mnie, to rolki czy rower w kolcach są niezbyt dobrą opcją dla psa ;) ja miałam zamiar na obroży, bo się bałam że coś złego się wydarzy, ale ostatecznie zrezygnowałam. uznałam, że najwyżej skończę na ziemi pod rowerem :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natija']gdyby nie kolce to juz dawno nie mialabym zebow,a i pewnie kosci by polamane byly;)zreszta lepiej ja niz ktos inny:diabloti:
a po drugie to bylo dla bezpieczenstwa no i agresywnego psa trzeba wymeczyc...:diabloti:[/QUOTE]

na pewno nie jest to dobre dla psa. ale co kto lubi.

[quote name='Naklejka']Arni biega w obroży, nie mam szelek dla niego.

Wróciłam i było mi niewygodnie, rower mi latał przy szarpnięciach, smycz haczyła o nogi, bo Arni chciał biec na wysokości przedniego koła. Jak mam smycz w ręce jest mi o wiele wygodniej ;)[/QUOTE]

no nie wiem, smycz najlepiej jest mieć na udzie położoną. ja tak nie miałam, bo źle zapięłam, ale i tak mi się nic nie plątało. nie wiem, czy źle zapięłaś, czy to po prostu kwestia gustu :lol: ale to w sumie nie ma aż takiego znaczenia. ze wszystkim tak jest, że ma swoje wady i zalety i każdy sobie wybiera według potrzeb ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']To blokujesz nogą za każdym razem jak chce biec przodem:diabloti:do tego K..... i biegnie tam gdzie ma biec:lol:[/QUOTE]

noo, można bez problemu nogą zablokować smycz. ale jak jest dobrze przypięta, to nawet jak pies chce, to nie jest w stanie wybiec przed przednie koło, czy w ogóle do niego dobiec

[quote name='zaba14']Jutro spróbuje i powiem jak mi wygodnie ;) z tym że ja tak jak aniusia jeżdzę po ulicy i musi być bezpiecznie ;) dopiero potem mogę spuścić psa, chociaż i tak z tego nie skorzystam ;)[/QUOTE]

moim zdaniem pod siodełkiem jest bezpieczniej niż w ręku :) ale musisz sama spróbować, bo bezpiecznie będzie tak, jak Tobie będzie wygodnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']To blokujesz nogą za każdym razem jak chce biec przodem:diabloti:do tego K..... i biegnie tam gdzie ma biec:lol:[/QUOTE]

Arni jak widzi rower to ma takiego pie*dolca, że ciężko do niego dotrzeć i tylko myśli o tym by biec, biec, biec przed siebie :P Chociaż jak go upomniałam to zwolnił, ale za chwilę i tak go puściłam ze smyczy, bo mnie wnerwiał :eviltong: Przejechałam parczek wte i z powrotem, Arni całą trasę pokonał w takim tempie, że za nim nie nadążałam :evil_lol: Nawet jak się zatrzymał, by się załatwić, ja jechałam dalej, a ten pierdół jak skończył, dogonił mnie i wyprzedził.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatrx']Naklejka, jakby miał szelki to byś go mogła przodem puścić, żeby Cię ciągnął to więcej pary by z niego zeszło a i Tobie będzie lżej:eviltong:[/QUOTE]

Myślałam nad tym, ale szkoda mi teraz wywalić kasę na szelki, które będą używane raz na jakiś czas ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja też zaczęłam zapinać smycz pod siodełkiem. Mogę wtedy zatrzymać psa nogą, odciągnąć, przyciągnąć. Nie ma mowy, żeby rower upadł po pociągnięciu przez psa. Sprawdzałam to z koleżanką. Ma dużego, ciągnącego psa. Najpierw była próba ze smyczą na rączce - koszmar!
Pies właził przed koło, ciągnął na bok. Gdy zmieniła miejsce smyczy piesek stał się aniołkiem, biegł pięknie obok niej. Chyba bał się, że go rozjedzie:razz:

A wszystko dzięki temu, że a_niusia znowu się z kimś kłóciła:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']jakieś twarde ringo?Kupiłem ost. jakieś za 10zł i nie ma nawet śladów zębów.Kong ,albo jakieś zabawki z lanej gumy?[/QUOTE]

ma te podróbki konga z trixie, ale to gryzie tylko jak jest żarcie w środku. myślę, żeby mu rozmaczać suchą tak, żeby powstała paćka do wepchnięcia, zawsze to na dłużej go zajmie...

[quote name='natija']linka sie dobrze sprawdza:)[/QUOTE]

sznury bawełniane też ma, lubi się na nich wyżywać

on lubi dużo gryźć i jak nie ma niczego, to sam sobie znajduje :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...