Jump to content
Dogomania

Etna+Timi+Zosia+Shakira, Tosia za TM


motyleqq

Recommended Posts

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='motyleqq']a czy Honeyka się bawi? bo moja lubi staffiki, nawet jak raz jeden chciał zabrać szarpak który trzymałam, to tylko zaczęła razem z nim skakać- zazwyczaj chce w takiej sytuacji zeżreć pieseczka :cool3:[/QUOTE]

A owszem, bawi się, i do psów jest bardzo uległa ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja to i tak pewnie będę zmuszona wziąć psy, bo niekoniecznie je lubię zostawiać same w domu. Poza tym wszystko będzie zależne od pogody. Jak będzie chłodniej to zawsze mogą zostać w samochodzie, jak mnie zaczną wkurzać :eviltong:

Unblelele, szkoda, że nie bierzesz Brumy, chętnie bym sobie obczaiła bordera na żywo ;)

Link to comment
Share on other sites

ale to nie jest łupież, tylko takie jakby łuszczenie się skóry. ona miała łupież za szczeniaka, zupełnie inaczej wyglądał. a tego to w ogóle jest malutko... no nic, i tak jutro idziemy badać poziom glukozy, przy okazji na wszelki wypadek zapytam o skórę

czy ktoś ma pomysł na prowizoryczny ochraniacz na udo? moja noga puchnie i cierpi od vaultów...

Link to comment
Share on other sites

Ja raczej zostanę przy foksach, bo pasuje mi ich wielkość, są takie akuratne i jeśli chodzi o sporty typu frisbee to właśnie foks, ale chcę też collie krótkowłosego :) Takie dwie ryjówki, jedna mniejsza druga większa mi się marzą :loveu: Ale collie to mi się marzy do obi i takiej tam dłubaniny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Ja raczej zostanę przy foksach, bo pasuje mi ich wielkość, są takie akuratne i jeśli chodzi o sporty typu frisbee to właśnie foks, ale chcę też collie krótkowłosego :) Takie dwie ryjówki, jedna mniejsza druga większa mi się marzą :loveu: Ale collie to mi się marzy do obi i takiej tam dłubaniny :)[/QUOTE]

A ja dokładnie odwrotne :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...