Jump to content
Dogomania

Etna+Timi+Zosia+Shakira, Tosia za TM


motyleqq

Recommended Posts

Łaaa, dopiero teraz nadrobiłam u Was zaległości :cool3:

Świetna suka, bardzo mi się podoba w agility ;)
A co do zniszczonych talerzy, to ja się własnie boję moich za jakiś czas, bo na razie z Haczykiem tyle o ile się frisbee bawimy, a po kilku sesjach, nasz sofcik jest na skraju wytrzymałości (tu pragnę zaznaczyć, że z Benkiem wytrzymał około trzech lat :evil_lol:, bez większej ryski).
Niedługo będę ewidentnie musiała dokupić kilka talerzyków, pies się cieszy a moja kieszeń nie bardzo :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Amber']Jutro będę dzwonić po szkoleniowcach bo jest jeszcze jeden, którego chciałam od dawna odwiedzić. Jedzie się w tym samym kierunku co wtedy, tylko kawałek bliżej. Tak więc jak u niego będzie wolne to nas zapiszę. Płatność jest taka sama. Mam nadzieję, że się uda coś umówić :)[/QUOTE]

czekam na info :)

[quote name='westie_justa']chyba zapomnialas w ogole o zoomie :eviltong: to moge usunąć z albumu?[/QUOTE]

nie umiałam go użyć :splat:możesz usunąć :)

[quote name='evel']Kurde, jaka z Etny jest fajna suka no :) A ta piłeczka to ta za pierdyliard złotych? :evil_lol: Ona jest twarda, miękka, jaka? I ogólnie warto na nią wydać aż tyle kasy? :)[/QUOTE]

[quote name='Aleks89']Evel-taka średniotwarda ,ale nie warte to to swojej kasy.Zdecydowanie wole wydać 10zł na speeda z hiltona.;)(nie mam ,ale miałem w ręce)[/QUOTE]

jest warta swojej ceny ;) wszystkie inne piłki na sznurku wytrzymują u nas krótki czas. nie ma sensu(przy mojej suce) kupować co 2 tygodnie nowej piłki. ta piłka jest na całe życie :eviltong:
co do jej miękkości, to jest to dziwny materiał i trudno nazwać ją miękką albo twardą. ugina się pod naciskiem, ale nie jest to mięciutka piłeczka i jeśli pies jest wyjątkowo delikatny i wybredny, to raczej tym wzgardzi. moja bawi się wszystkim, więc spoko, ale też na początku nie była przekonana, bo ta piłka jak jest mokra, to robi się śliska i wypada z pyska. teraz już Etna umie ją trzymać :)

[quote name='Pestka']Łaaa, dopiero teraz nadrobiłam u Was zaległości :cool3:

Świetna suka, bardzo mi się podoba w agility ;)
A co do zniszczonych talerzy, to ja się własnie boję moich za jakiś czas, bo na razie z Haczykiem tyle o ile się frisbee bawimy, a po kilku sesjach, nasz sofcik jest na skraju wytrzymałości (tu pragnę zaznaczyć, że z Benkiem wytrzymał około trzech lat :evil_lol:, bez większej ryski).
Niedługo będę ewidentnie musiała dokupić kilka talerzyków, pies się cieszy a moja kieszeń nie bardzo :diabloti:[/QUOTE]

dzięki :)
warto zainwestować w coś lepszego przy niszczycielu. tak jest naprawdę ekonomiczniej :lol:

Link to comment
Share on other sites

Speeda nabyłam kiedyś przez przypadek, oddałam, bo dla nas za ciężki, za twardy. A teraz szukam czegoś dla szalonego maliniaka (tego zeschizowanego :D) i jak patrzę na to, co on wyczynia to jakoś mam wrażenie, że zwykłe piłki tego nie wytrzymają :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

my próbowaliśmy różnych i wniosek jest jeden- lepiej wydać raz, a porządnie. mieliśmy piłki tenisowe na sznurku- umarły po jednej zabawie ;) funny trzymały się jakieś 2 tygodnie... ale to dotyczy tylko piłek na sznurku. takie zwykłe to rzucamy czymkolwiek i daje radę :evil_lol: najwyżej dziurki się robią, które nie przeszkadzają. natomiast te na sznurku pękały. a ta z planet dog jest niezastąpiona :) takie z lanej gumy pewnie też by wytrzymały, ale mają jedną wadę- mój pies ich nie lubi :lol:

Link to comment
Share on other sites

one są z lanej gumy, tak? więc dla nas się nie nadają. żadna piłka na sznurku się u nas nie sprawdziła. jeśli pies lubi laną gumę, to ok- nie ma potrzeby kupować planet doga. mój nie lubi ;) nie żałuję kasy na zabawki, bo wiem, że tanie się u nas nie sprawdzają, z wyjątkiem zwykłych piłek.
poza tym napisałeś, że nie masz speeda. a masz planet dog? używałeś tych piłek w ogóle? ;)

Link to comment
Share on other sites

Mam speedy i funny.A planet miałem od koleżanki w ręce i jakoś jej nie widziałem oczami wyobraźni w pysku Lucasa:diabloti:On jest psychiczny ,fiksuje się na piłce i zaciska na niej ryj jak tylko mocno potrafi rycząc przy tym jak wół. I taki speed starcza nam na jakies pół roku jeśli się nie zgubi.A gubimy piłki dość często ,bo ja lubie walnąć piłke w wysokie krzaki i wysłać psy na poszukiwania;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pestka']
Niedługo będę ewidentnie musiała dokupić kilka talerzyków, pies się cieszy a moja kieszeń nie bardzo :diabloti:[/QUOTE]
Jak nie chcesz wydawać ponad 50 zł na jawzy czy tam super hero to można się zastanowić nad tymi dyskami z tesco (activity dog) :) Są o wieleee tańsze, bo jeden kosztuje jakieś 10 zł, a wytrzymałością podobne do tych 'oryginalnych' :)

Link to comment
Share on other sites

Kashdog-polewam Ci ,dobrze gadasz.
Też mam te tescowe dyski dla pseudo ON.Fajnie latają ,można na nich podnieść i zakręcić blisko 40kg psem i mimo używania już jakieś 2miechy są jak nowe nawet nie mają głębokich rys. Super jakość za 9,99zł ale są tylko w tesco extra. Zdarzają się w zoologach ,ale za 24zł.Luc hero xtra załatwił w 2tyg.A on znęca się nad frisbee jak nad czarownicą w średniowieczu.

Link to comment
Share on other sites

co kto lubi. ja wiem, że planet dog to jedyna piłka dla mojego psa i nie żałuję wydanej kasy, bo jest faktycznie niezniszczalna. nie ma na niej ani jednej rysy, a mojej suce daleko do delikatności;)

co do dysków, takimi 'podrobionymi' nie rzucisz na zawodach. ale jeśli to ma być tylko na podwórko, to czemu nie ;)
hero xtra nie jest wytrzymałym dyskiem ;)

Link to comment
Share on other sites

można, ale jeśli trenujesz na czymś, a potem nagle robisz zmianę na zawody, to prawdopodobnie będzie lipa, bo inny dysk inaczej lata i pomijając kwestię rzutów, pies może nie łapać. psy zapamiętują jak leci dysk.
myślę, że to fajny dysk do szarpania się, przynajmniej nie jest go szkoda ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']Jak nie chcesz wydawać ponad 50 zł na jawzy czy tam super hero to można się zastanowić nad tymi dyskami z tesco (activity dog) :) Są o wieleee tańsze, bo jeden kosztuje jakieś 10 zł, a wytrzymałością podobne do tych 'oryginalnych' :)[/QUOTE]
Właśnie słyszałam i chyba będę musiała się przejechać i kupić chociażby na trening ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam i się okazało, że wszyscy mają jakieś egzaminy w ten weekend. Ale, żeby zadzwonić jeszcze po 12:00 w ndz i zobaczyć, bo może będzie miejsce. Jakby co to jesteś w stanie się w ciągu godz. zdecydować? Bo my to psa w szelki i jedziemy jakby co ;)

A jak ze szkoleniem nie wypali to zostaje jeszcze Wisła :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']A moja sucz łapie praxisy i po kilkunastu sesjach są tylko trochę podziurkowane :diabloti: już nie mówię o Gramie, którego sonici po 2 latach wyglądają jak nieużywane :evil_lol:[/QUOTE]

zazdrocha! i to tak z szarpaniem się?

[quote name='Pestka']Właśnie słyszałam i chyba będę musiała się przejechać i kupić chociażby na trening ;)[/QUOTE]

spróbować zawsze warto :)

[quote name='Amber']Dzwoniłam i się okazało, że wszyscy mają jakieś egzaminy w ten weekend. Ale, żeby zadzwonić jeszcze po 12:00 w ndz i zobaczyć, bo może będzie miejsce. Jakby co to jesteś w stanie się w ciągu godz. zdecydować? Bo my to psa w szelki i jedziemy jakby co ;)

A jak ze szkoleniem nie wypali to zostaje jeszcze Wisła :)[/QUOTE]

okej, ja nic kreatywnego nie mam w planach, więc spoko, jak zadzwonisz to wyjdę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

frisbee bez frisbee ;)

[video=youtube;QH7smu4Qv4M]http://www.youtube.com/watch?v=QH7smu4Qv4M&feature=youtu.be[/video]

było więcej filmiku, ale nie ma na co patrzeć, bo po raz pierwszy wzięłam więcej szarpaków i był szał w stylu 'aaa wszędzie szarpaki!!' ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...