Jump to content
Dogomania

Katowice 2007


musia

Recommended Posts

[quote name='erloy']Na starych kartach ocen też nie było tytułu Najlepszego Juniora. Były tylko: Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Pies/Suka w Rasie, CWC, Zwycięzca Rasy.
Tytuł Najlepszego Juniora w Rasie (wtedy nazywało się to po prostu Najlepszy Junior) sędzia wpisywał odręcznie.[/quote]
Zgadza się, ale wg starego regulaminu nie trzeba było mieć Najlepszego Juniora, by zostać poproszonym do konkurowania o BOBa (wystarczył Zw.Mł).

Ale żeby nie było tak całkiem OT to: mam nadzieję rozpocząć w Katowicach tegoroczny sezon naleśnikowy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zarazah']Zgadza się, ale wg starego regulaminu nie trzeba było mieć Najlepszego Juniora, by zostać poproszonym do konkurowania o BOBa (wystarczył Zw.Mł). ;)[/quote]

Niby racja, ale najczęściej przebiegało to w ten sposób, że wychodziły na ring NPwR, NSwR i oboje Zwycięzcy Młodzieży. Za jednym zamachem sędzia przyznawał Najlepszego Juniora i BOB. Oczywistym jest, że ten z młodzieżowców, który nie dostał Najlepszego Juniora nie mógł dostac BOB. Więc jedynie wpisali do regulaminu to, co było oczywiste :)

[quote name='Zarazah']Sprawdziłam jeszcze: w poprzednim regulaminie wogóle nie było Najlepszego Juniora :smile:, był tylko Najpiękniejszy Junior, ale w konkurencjach finałowych[/quote]

Musiał być, bo mój ma tak wpisane w karcie oceny :) Zdaje się było tak, że w rasie był Najlepszy Junior, a w konkurencjach finałowych Najpiękniejszy Junior. A może to tylko na niektórych wystawach dla urozmaicenia tak przyznawali?

Link to comment
Share on other sites

Nooo, mój też ma Najlepszego Juniora w karcie (dopisane odręcznie), ale w regulaminie i tak go nie było. Co sędzia to obyczaj, chciałoby się powiedzieć. Jedni zapraszali do BOBa obu zw.mł., inni spośród zw.mł. wybierali jednego, jeszcze inni wcale ich nie zapraszali na ring. A byli i tacy, którzy po wyborze NPwR i NSwR do porównania o BOBa zapraszali wszystkie psy z 1 lokat. Zabawne by było, gdyby BOBa dostał pies, który nie był NPwR/NSwR/Zw.Mł. Ciekawa jestem, jak będzie teraz, po zmianie regulaminu. Katowice to dla mnie pierwsza wystawa w tym roku (jako widz).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SH']Nie ma tytułu NMłSwR :lol:
Jest Najlepszy Junior, czyli albo suka albo pies z tytulem ZwMł. zdobytym na danej wystawie, w danej rasie.[/quote]

[quote name='efra-husky']Suczka, która ma Zw. Mł. staje do porównania z psem, który też ma Zw.Mł o tytuł [B]Najlepszego Juniora w Rasie[/B].
Nie ma w młodzieży odpowiednika dorosłego tytułu NDSwR ;)[/quote]

ale pomieszałam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']Spanielko_Molly, wybacz, ale....
Przeglądam ten temat regularnie, żeby nie przeoczyć żadnej ważnej informacji organizacyjnej, a tymczasem, co go otworzę, to czytam Twoje teksty typu: "Ja tam się już nie mogę doczekać", "Myslicie, że wszystkie psy zza granicy dojadą?", "Ja na Katowice juz nigdy w zyciu nie pojade przez to co sie dzieje teraz ;|" i inne równie fascynujące i odkrywcze myśli.
Błagam, nie katuj nas tą histerią, bo nas wykończysz nerwowo zanim nadejdzie piątek.
Chyba, że o to Ci chodzi....[/QUOTE]

Dobra ludzie nie bulwersujcie sie tak :D To Tylko ja :D moze przezywam i co z tego ?? Pff :D problemy robicie jakby to bylo jakies nadnaturalnie niespotykane, ze sie ktos wystawy doczekac nie moze.. Ojj jak dla Molly to pierwsza miedzynarodowa wiec zrozumcie i tyle !! ;]]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Szkoda szkoda, jedna z moich ulubionych wystaw... :(

To jak z tymi fotkami krótkowłosych parówek? Pstryknie ktoś?

Jakiekolwiek, bardzo proszę![/QUOTE]


Szkoda ze jamniki sa w sobote, bo my jestesmy w niedziele :( tak to bym porobila dla Ciebie pare ich fotek :( ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...