Jump to content
Dogomania

Katowice 2007


musia

Recommended Posts

[quote name='anovi']Ale mnie zakręciło :huh: wczoraj miałam dzień urlopu i dziś do teraz myślałam że jest poniedziałek - i czekałam jak goopek, by zafonic do Katowic i zapytać o zgłoszenia :placz: dopiero jak usłyszałam ciszę w słuchawce i przeczytałam Wasze posty o telefonach dziś rano, to mnie oswieciło, że jest piątek i ZK pracuje do południa :placz: - i do poniedziałku niss nie będę wiedziała :placz::-(
No ale przynajmniej mam od razu weekend po "poniedziałku" :evil_lol:[/quote]

Ale fajna jazda :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']No to jesteś strrrrrasznie zajętą Właścicielką pięknej Akity Amerykańskiej... I rzeczywiście nie masz zbyt wiele ani czasu ani finansów na jazdy wystawowe. Ale nic to. Skończycie, co zaczęliście i wtedy się zacznie!
Pzdr.[/quote]

no ale prosze nas do konca nie skreslac z zycia wystawowego. ;) Napewno od czasu do czasu gdzies sie pojawimy:multi:

pozdrawiam
Asia

Link to comment
Share on other sites

Tak, wystawa jest na terenie Spodka w Katowicach, górne korytarze i główna hala są podzielone na ringi, na głównej hali są ringi honorowe i ring pokazów jak zawody flyball itp, na dolnym holu są sklepy z karmami i akcesoriami, jest połączenie na powietrzu między Spodkiem a lodowiskiem przy Spodku, tu zazwyczaj jakims mini bar jest, na lodowisku jest jeszcze pare ringów dla psów wymagających wiekszej przestrzeni do wystawiania lub specyficznie wystawianych (tj. duże futrzaste molosy, nastepnego dnia owczarki niemieckie). Podobnie powinno byc w tym roku. Wejscie dla wystawiających jest troche "wyżej". Jak kazda wystawa, sędziowanie zaczyna się o 10, kończy około 17-18, troche wczesniej są juz rozłozone sklepy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nanami']Tak, wystawa jest na terenie Spodka w Katowicach, górne korytarze i główna hala są podzielone na ringi, na głównej hali są ringi honorowe i ring pokazów jak zawody flyball itp, na dolnym holu są sklepy z karmami i akcesoriami, jest połączenie na powietrzu między Spodkiem a lodowiskiem przy Spodku, tu zazwyczaj jakims mini bar jest, na lodowisku jest jeszcze pare ringów dla psów wymagających wiekszej przestrzeni do wystawiania lub specyficznie wystawianych (tj. duże futrzaste molosy, nastepnego dnia owczarki niemieckie). Podobnie powinno byc w tym roku. Wejscie dla wystawiających jest troche "wyżej". Jak kazda wystawa, sędziowanie zaczyna się o 10, kończy około 17-18, troche wczesniej są juz rozłozone sklepy.[/QUOTE]
nic dodać, nic ująć :)

Link to comment
Share on other sites

Może ktoś ma miejsce dla 1 człowieka i 1 psa (OB) z Warszawy w niedzielę rano? :roll: Też mamy problem z dojazdem... :)
Ewentualnie czy ktoś z Wawy wybiera się w niedzielę rano pociągiem do Katowic? :cool3:

To nasza pierwsza wystawa, i już mam lekki stresik... :shake:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jfn']Może ktoś ma miejsce dla 1 człowieka i 1 psa (OB) z Warszawy w niedzielę rano? :roll: Też mamy problem z dojazdem... :)
Ewentualnie czy ktoś z Wawy wybiera się w niedzielę rano pociągiem do Katowic? :cool3:

To nasza pierwsza wystawa, i już mam lekki stresik... :shake:;)[/quote]
znam osoby ktore jada z seterka wlasnie porannym, jakims szybkim intercity. Ponoc bardzo fajny pociag, oplaca sie duzo bardziej niz autko wiec sie na niego zdecydowaly... :) Wiec sam nie bedziesz!

A ze wlasnie owe osobki nie jada samochodem, a mialy mnie nim po drodze zgarnac, to dalej szukam transportu... odemnie nie ma zadnych polaczen rannych do katowic, a jechac do warszawy i z powrotem to bez sensu :roll::shake:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]hahahahaha o 4 rano to ja na spacer z suką bede szla zeby mi sie wybiegala przed wystawa[/QUOTE]

To uwazaj, zeby Ci sie nie wybrudzila :diabloti: :diabloti: :diabloti:

Nie bardzo rozumiem, co jest takie zabawne w tym, ze ktos jedzie na wystawe troche dluzej niz 10 minut i w zwiazku z tym musi wczesniej wyjechac :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BabyCakes']To uwazaj, zeby Ci sie nie wybrudzila :diabloti: :diabloti: :diabloti:

Nie bardzo rozumiem, co jest takie zabawne w tym, ze ktos jedzie na wystawe troche dluzej niz 10 minut i w zwiazku z tym musi wczesniej wyjechac :roll:[/QUOTE]
hmm.. chyba mnie troszkę nie zrozumiałaś, bo nie wyśmiewam się z tego, że ktoś musi jechać np. już w piątek, by być na wystawie w sobotę, tylko bawi mnie raczej mój plan, że o 4 rano wychodzę z psem na spacer.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...