Jump to content
Dogomania

Krakowscy weterani - czekają tak długo - prosimy o spacery, ogłoszenia !!!


Noelle

Recommended Posts

[quote name='Avaloth']Natalcia, jeśli się nie mylę, C9 czyli Bard też, mają teraz regularne spacery z wolontariuszką (nie kojarzę jej imienia, ale widziałam już ją z nimi kilka razy).

Super, że kolejni weterani w domkach :)[/QUOTE]

Super ,ze od czsu do czsu jakis weteran idzie do domu ale niestety niektórym sie nie udaje i odchodzą w schr.:shake:
W schronisku nadal jest ich bardzo dużo ,bardzo dużo dziadków ,które maja mało czasu ,a adopcji takich starych psów coraz mniej.
:shake:nadal też czekaja weterani ,którzy kilka lat spędzili w schroniksu ,a teraz siedzą w hotelach lub na dt.
Dora siedziała 4 lata w schronisku w hotelu kilka miesięcy ,a teraz w dt w Bielsku.
Blecki 5 lat w sch. ,nadal w hotelu, Nocka ponad 6 lat w sch. i od roku w hotelu, Tobiasz 4 lata w schr. i od dłuższego czasu w hotelu, Warsa_kaja 7 lata w schr. i parę miesięcy w hotelu,
Olek z Olkusza ponad rok w hotelu, Klara uratowana ze smalcu 4 rok w hotelu.
Teraz doszła Mika 15 letnia miks sznaucerka po zmarłej pani i Lodzia z C3 (w domu tym. płatnym 11 letnia suczka od lipca 2011 w schronisku ,wzieta podczas mrozów i po 3 tyg.oddana .
O nich też prosze pamiętac bo każde miejsce zwolnione w hotelu to następny psiak zabrany ze schroniska ,zdjagnozowany i leczony.
;)I nie wiem czy pamietacie Melę z padaczką taka dziką suczkę z C2? ona była 4 lata w schronisku , a potem kilka miesięcy w hotelu? Ona nie zrobiła postepow w hotelu ale na szczęscie zrobiło sie miejsce u mojej znajomej pani doktor i ona ja adoptowała .Nadal robi małe postępy ale jest na etapie zmiany leków padaczkowych byc moze to one powoduja jej nadpobudliwośc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Super ,ze od czsu do czsu jakis weteran idzie do domu ale niestety niektórym sie nie udaje i odchodzą w schr.:shake:
W schronisku nadal jest ich bardzo dużo ,bardzo dużo dziadków ,które maja mało czasu ,a adopcji takich starych psów coraz mniej.
:shake:nadal też czekaja weterani ,którzy kilka lat spędzili w schroniksu ,a teraz siedzą w hotelach lub na dt.
Dora siedziała 4 lata w schronisku w hotelu kilka miesięcy ,a teraz w dt w Bielsku.
Blecki 5 lat w sch. ,nadal w hotelu, Nocka ponad 6 lat w sch. i od roku w hotelu, Tobiasz 4 lata w schr. i od dłuższego czasu w hotelu, Warsa_kaja 7 lata w schr. i parę miesięcy w hotelu,
Olek z Olkusza ponad rok w hotelu, Klara uratowana ze smalcu 4 rok w hotelu.
Teraz doszła Mika 15 letnia miks sznaucerka po zmarłej pani i Lodzia z C3 (w domu tym. płatnym 11 letnia suczka od lipca 2011 w schronisku ,wzieta podczas mrozów i po 3 tyg.oddana .
O nich też prosze pamiętac bo każde miejsce zwolnione w hotelu to następny psiak zabrany ze schroniska ,zdjagnozowany i leczony.
;)I nie wiem czy pamietacie Melę z padaczką taka dziką suczkę z C2? ona była 4 lata w schronisku , a potem kilka miesięcy w hotelu? Ona nie zrobiła postepow w hotelu ale na szczęscie zrobiło sie miejsce u mojej znajomej pani doktor i ona ja adoptowała .Nadal robi małe postępy ale jest na etapie zmiany leków padaczkowych byc moze to one powoduja jej nadpobudliwośc.[/QUOTE]

Oprócz Blackiego, potrzebne jeszcze pakiety ogł. dla staruszków? (nie wiem, co mają - jestem "trochę" nie w temacie) Zamówię teraz x pięć, tylko wyślij mi teksty i zdj. na maila. Zawsze jakaś szansa więcej dla nich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Oprócz Blackiego, potrzebne jeszcze pakiety ogł. dla staruszków? (nie wiem, co mają - jestem "trochę" nie w temacie) Zamówię teraz x pięć, tylko wyślij mi teksty i zdj. na maila. Zawsze jakaś szansa więcej dla nich.[/QUOTE]

Dzieki Aniu,już wysyłam
Wysle Ci też pudliczkę Korę bo o niej zapomniałam ,a ona jest w hotelu na utrzymaniu moich znajomych Bozenki i Wiesi ,mieszka obecnie w domu u właścicielki .
tutaj wkleję tekst do ogłoszeń ,a Ciebie poprosze o wkleienie zdjęc.
"[INDENT] Kora to około 14-letnia pudliczka oddana do schroniska przez właścicieli. Zapchlona, zaniedbana, z wrośniętymi paznokciami została zostawiona w schroniskowym boksie mimo, że trzęsła się ze strachu i błagalnie patrzyła na "swoich państwa". Stara suczka, o którą nigdy nikt nie dbał zaczęła wpadać w depresję, nie jadła, załatwiała się pod siebie, zaczęła chorować. W ostatniej chwili została uratowana przez wolontariuszkę, która przeniosła ją do hotelu dla psów. Kora czeka na dobry dom, na miłość, jakiej nigdy nie zaznała. Jeśli ktoś chciałby zaopiekować się Korą w jesieni jej życia, zrekompensować krzywdy, jakich zaznała od poprzednich właścicieli, proszę o kontakt: 504470635.
[/INDENT]

Edited by Foksia i Dżekuś
Link to comment
Share on other sites

Tu nie powinno być przyjaciół i wrogów i miłego czy nie miłego widzenia, tylko wyłącznie pomoc psom. Prawdziwi przyjaciele psów wszystkie psy bardzo dobrze pamiętają, bo prawdziwa przyjaźn, choc nie jest za darmo, bo wymaga czasem wielu poświęceń, ale za to jest na zawsze. Więc pamiętam. Zawsze pamiętam. Na zawsze pamiętam.Zatem do widzenia bardziej czy mniej miłego, ale watek podniesiony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Dzieki Aniu,już wysyłam
Wysle Ci też pudliczkę Korę bo o niej zapomniałam ,a ona jest w hotelu na utrzymaniu moich znajomych Bozenki i Wiesi ,mieszka obecnie w domu u właścicielki .
tutaj wkleję tekst do ogłoszeń ,a Ciebie poprosze o wkleienie zdjęc.
"[INDENT] Kora to około 14-letnia pudliczka oddana do schroniska przez właścicieli. Zapchlona, zaniedbana, z wrośniętymi paznokciami została zostawiona w schroniskowym boksie mimo, że trzęsła się ze strachu i błagalnie patrzyła na "swoich państwa". Stara suczka, o którą nigdy nikt nie dbał zaczęła wpadać w depresję, nie jadła, załatwiała się pod siebie, zaczęła chorować. W ostatniej chwili została uratowana przez wolontariuszkę, która przeniosła ją do hotelu dla psów. Kora czeka na dobry dom, na miłość, jakiej nigdy nie zaznała. Jeśli ktoś chciałby zaopiekować się Korą w jesieni jej życia, zrekompensować krzywdy, jakich zaznała od poprzednich właścicieli, proszę o kontakt: 504470635.
[/INDENT]
[/QUOTE]

Kora

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-EdFwQCLPY_I/UJoYymy7KYI/AAAAAAAAFIs/3yx8DljAtYs/s640/DSC08926.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-NTo83AoeuRg/UJoY2Ms5xeI/AAAAAAAAFI0/mxG5elIFwg8/s640/DSC08927.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='róża35']Czy na coś Kora choruje,oprócz starości,jak reaguje na koty i psy?[/QUOTE]

Kora zaraz po wyciagnieciu ze schroniska miała robione badania krwi oraz miała kaszel kenelowy. Wyniki krwi były fatalne ale trudno sie dziwic sunia ważyła 5 kg ,a jest to pudel sredni ,a nie miniatura.
Teraz mieszka w domu z 3 amlutkimi psami ,zgadza sie bez problemu , wogóle jest bezproblemowa , przytyła i wyniki sie poprawiaja ,Ma guzka na listwie mlecznej ale też juz serduszko w nie najlepszej kondycji związanej z wiekiem, wiec raczej operacja odpada.
Przysle nowe zdjęcia do wklejenie .

Link to comment
Share on other sites

Jak to dobrze, że Foksia i Dżekuś wyciąga te bidy z krakowskiego schroniska. Ta bida Kora na przykład dorobiła się tam i kaszlu kenelowego i fatalnych wyników krwi a w dodatku musiała być przerażająco chuda skoro jako średni pudel ważyła tylko 5 kg. Głodzona była, czy jak ? Ale teraz już jest bezpieczna. Foksiu i Dżekuś, ratuj pozostałe w bidy z tego schroniska Niech je adoptują, zabierają do hotelików. Foksiu i Dżekuś, jak dobrze że ty tu jesteś i tak działasz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maksy']Jak to dobrze, że Foksia i Dżekuś wyciąga te bidy z krakowskiego schroniska. Ta bida Kora na przykład dorobiła się tam i kaszlu kenelowego i fatalnych wyników krwi a w dodatku musiała być przerażająco chuda skoro jako średni pudel ważyła tylko 5 kg. Głodzona była, czy jak ? Ale teraz już jest bezpieczna. Foksiu i Dżekuś, ratuj pozostałe w bidy z tego schroniska Niech je adoptują, zabierają do hotelików. Foksiu i Dżekuś, jak dobrze że ty tu jesteś i tak działasz.[/QUOTE]

Tak na marginesie dla twojej pustej głowki ona została oddana w takim stanie przez swoich kochanych włascicieli ale jakos nie jestes wstanie odczytac takich informacji które sa powyżej w ogłoszeniu :diabloti: a schronisko szybko zareagowała ,że Korunia jest w depresji i w złym stanie i potrzebuje domowych warunków żeby wyjsc z tego i dltego poprosiły mnie osoby tam praujace o pomoc dla Kory i świdczy to o ich zaangażowaniu w pomoc psą bo najlepsze schronisko jest tylko schroniskiem ,a nie domem -trudne do zrozumienia co?:diabloti:
I mam nadziję ,ze znowu twoja głupota dotrze do moda i znowu zostanisz zbanowana.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelle']mam nieodparte wrażenie, że przez niektórych ten wątek powoli zamienia się w szpital w kobierzynie...

Pani Beatko, a jak Warsa w hoteliku? robi postępy? :)[/QUOTE]

Obcych sie boi , do mnie też nie bardzo chce podejśc ,chyba że mam smakołyki ale ogon trzyma mocno w górze ,a nie podkulony .Natomiast jak przyjeżdzaja ci ludzie którzy ja wyprowadzali w schronisku to jest w skowronkach im jedynie zaufała od samego poczatku.
Ale wiecej info będę miała za jakis czas bo teraz jest u nich na dt na parę dni bo Bozenka musiał jechac na 3 dni do szpitala i w związku z tym ,że ona z obcymi boi sie wychodzic na spacer ( a teraz tam urzęduje Romi i jak by nie wyszła z domu na spacer albo potem nie chciała mu wrocic bo i tak sie zdarzało jak nie było na poczatku Paulinki )to pokój nadawałby sie tylko do remontu.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ank@']Jaka jest szansa, że Kaja zostanie u tych ludzi? Jesteś jakaś w ogóle?[/QUOTE]

Marna chyba bo Państwo twierdzą ,ze mają małe miszkanie i dużo pracuja ( tego to nie rozumiem bo większośc z nas pracuje i jeszcze ma czas na wolontariat i swoje zwierzaki)i że mają koty ale Kaja nie zwraca na nie uwagi.:shake:teraz Pani wzieła urlop.

Link to comment
Share on other sites

Znowu zbanowany "za niewinność"? Nie tym razem chyba , przecież ja tylko z podziwem dla tak aktywnie działającej wolontariuszki i ze współczuciem dla Kory. Tak, żeby podnieść wątek.:cool3: I nie używam brzydkich i obraźliwych wyrazów ani przykrych określeń jak "pusta główka" czy "głupota". Każdy bezstronny mod to przyzna. Smutno mi Foksiu i Dżekuś że tak to odbierasz, ale ja dalej pod wielkim wrażeniem twoich osiągnięć.

Link to comment
Share on other sites

Maksy, chcesz podnosić wątek - to super, jednak powstrzymaj się od nawet zawoalowanych złośliwości :nono:; wątek jest dla pomocy psom, a nie dla wylewania swoich antypatii czy animozji. Nie lubisz ludzi tu piszących, to udzielaj się tam, gdzie są osoby miłe Twojemu sercu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maksy']Jak to dobrze, że Foksia i Dżekuś wyciąga te bidy z krakowskiego schroniska. Ta bida Kora na przykład dorobiła się tam i kaszlu kenelowego i fatalnych wyników krwi a w dodatku musiała być przerażająco chuda skoro jako średni pudel ważyła tylko 5 kg. Głodzona była, czy jak ? Ale teraz już jest bezpieczna. Foksiu i Dżekuś, ratuj pozostałe w bidy z tego schroniska Niech je adoptują, zabierają do hotelików. Foksiu i Dżekuś, jak dobrze że ty tu jesteś i tak działasz.[/QUOTE]

Maksy tak jak na poprzednich wątkach tak i tutaj wyraznie widac że masz wielkie problemy.Ekscytuje Cię to że mozesz cos napisać -co? nieważne byle napisać.Ale poświęć troche czasu na przeanalizowanie tego co czytasz,bo wyraznie widać że to Twój wielki problem. Drugim rozdwojenie jazni jakim się wykazałeś(ałaś) na innym wątku.Chyba że móżdżek malutki-za malutki. Foksia wyraznie napisała że Kora została oddana do schroniska przez włascicieli.I to do nich kieruj swój jad,to Ci dobrze zrobi a oni dowiedza sie od Ciebie jakimi są łotrami.A może opiszesz jak Ty pomagasz obecnie bezdomnym zwierzakom,bo jak wygladała Twoja pomoc w Kłaju to wszyscy wiemy.

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego tak brzydko piszecie " móżdżek malutki" ? Pani w szkole mówiła, że jak ktoś kogoś stara się obrazić to znaczy, że nie ma prawdziwych argumentów, jeśli się z rozmówcą nie zgadza. No ale na tym wątku trudno się ze soba niezgadzać bo wszystkim chodzi o pomoc psom. Ja piszę ładnie i miło, to podejrzewacie jakieś "zawoalowane złośliwości" a wy w przytomności moda piszecie pod moim adresem "otwartym tekstem"treści powszechnie uznawane za obraźliwe. Oj nieładnie, nieładnie. Ale robicie za to tyle niezwykłych rzeczy, że nawet gniewać się na was trudno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maksy']Dlaczego tak brzydko piszecie " móżdżek malutki" ? Pani w szkole mówiła, że jak ktoś kogoś stara się obrazić to znaczy, że nie ma prawdziwych argumentów, jeśli się z rozmówcą nie zgadza. No ale na tym wątku trudno się ze soba niezgadzać bo wszystkim chodzi o pomoc psom. Ja piszę ładnie i miło, to podejrzewacie jakieś "zawoalowane złośliwości" a wy w przytomności moda piszecie pod moim adresem "otwartym tekstem"treści powszechnie uznawane za obraźliwe. Oj nieładnie, nieładnie. Ale robicie za to tyle niezwykłych rzeczy, że nawet gniewać się na was trudno.[/QUOTE]

No i znowu dużo piszesz ale nie na temat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...