Jump to content
Dogomania

Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!


Agmarek

Recommended Posts

[quote name='Agmarek']To widzę że prognozy również u Heli są bardzo optymistyczne :-)
Murka ja nie wiem czy czułabym się bezpiecznie gdyby pies oblizywał się na mój widok, ale ok. Ty wiesz co robić :evil_lol:
Kiedy teraz będzie można się umówić z nią na sterylkę?[/QUOTE]

Ona się oblizuje, bo wie, że zaraz dostanie coś dobrego :)
Co do sterylki to muszę zapytać weta, ale jeśli nie mamy podejrzeń zajścia w ciążę (a nie mamy, bo Hela nie ma teraz żadnych kontaktów z psami niekastrowanymi) to chyba parę tygodni trzeba będzie poczekać po zakończeniu cieczki. U naszego weta jeszcze nie ciachaliśmy po cieczce, ale u innej wetki czekaliśmy ok. 2 tyg. po zakończeniu cieczki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Ona się oblizuje, bo wie, że zaraz dostanie coś dobrego :)[/QUOTE]
Wiem, wiem. Tak tylko zażartowałam :-)
Co do sterylizacji, to my z Szansą czekaliśmy chyba dłużej jak dwa tygodnie. Nie pamiętam od czego to było zależne, ale weterynarz tak zarządził, a my się zastosowaliśmy.

Link to comment
Share on other sites

Dużo jest różnych teorii n.t. temat. Ja słyszałam o czymś takim, że albo 2 tyg. po albo 2 miesiące po. Albo coś takiego, że najlepiej w okresie 10-21 dni po.
W każdym razie nigdy żadnych komplikacji z tego tytułu nie mieliśmy.
Zapytam naszego weta jak on radzi i dam znać.

Link to comment
Share on other sites

Witam o poranku drogie dziewczynki, Helę i Rudego :) i ich opiekunki w hotelikach. Lecę na operację mojej Lakisi. Potem odbieram ze szkoly jedno dziecko, za dwie godziny drugie. Pomiędzy odbieram z operacji Lakiśkę. I do pracy, ale to zależy jak się mała będzie czuła. Pozdrawiam w ten ponury dzień. .... i trzymajcie kciuki za Lucky.......

Link to comment
Share on other sites

No, dzisiaj to śmy z Helką sobie pogadały trochę w boksie. Stała sobie i machała do mnie ogonem, patrzyła raźno - kiedy byłam w środku. Smaczki bierze już z ręki, jak podejdę i jej pod mordkę podetkam, ale sama nie podejdzie jeszcze, choć czasami się już zapędza. Ogólnie mówiąc: oby tak dalej i może coś z tego będzie.

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][FONT=Verdana]Na dzień 1 .02 mieliście 122.50

wpłaty od 01.02

bela51 - bazarek filmowy
38,50

W. ALEKSANDRA

OD OLUSIA88 LUTY
25zł



bela51 - II bazarek Agmarka
16zł

B. EWA
Tytuł: RUDY-CANTADORRA
100zł

czyli macie 302zł
Brakuje zatem do zapłaty za fakturę 48 pln, jeśli faktura będzie na 350 pln.


Faktury nadal nie ma, nie przyszła do dnia dzisejszego, chociaż listonosz był, bo przyniósł inne wstrętne rachunki :/









[/FONT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Oki, przyjęłam do wiadomości :)

A Helka na spacerach to już pewniacha, nawet aż za bardzo, ogon jak antena w górze, pomachuje do psów, czasem do mnie. Poza tym jakichś spektakularnych postępów w zachowaniu nie ma. Ostatnio próbowała zjeść mi szczotkę do sprzątania w boksie. Chciałam zamieść za blisko niej, lekko ją szturchnęłam niechcący i uznała to za obrazę majestatu ;) Oj ma charakter dziewczynka. Często do niej mówię pieszczotliwie "łobuzica" :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...