Jump to content
Dogomania

Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!


Agmarek

Recommended Posts

Słuchajcie za namową Cantadorry skontaktowałam się z Jagną Kudłą która z tego co zrozumiałam wyprowadziła "na ludzi" totalnie dzikiego psa.
Opisałam jej w meilu problem Heli i zapytałam o szczegóły. Odpisała że problem Heli wydaje się dość poważny ale żeby zrobić cokolwiek musi ją najpierw zobaczyć.
Beata powiedziała że jest w stanie popracować z Helą, ale też nie możemy wymagać od niej cudów. 1,5 godz 2 to max. Ma jeszcze przecież swoje zwierzęta.
Więc - jestem dobrej myśli i czekam na odpowiedź Jagny.
Dziękuję Cantadorra za dobre fluidy które mi przesyłasz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Agmarek, czy wiesz ile kosztuje wizyta pani Jagny? Daj znać proszę jak to wygląda finansowo.[/QUOTE]
Aaa...z roztargnienia nie napisałam. Jagna napisała że koszt takiej wizyty zależny jest od miejscowości w której Hela przebywa. Odpisałam że to Konstancin, ale jeszcze nie uzyskałam odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny Jagna Kudła mi odpisała.
Cytuję: Za domową wizytę w Konstancinie biorę 200 zł, ale w związku z jej niezwykłą historią i faktem, że jest pod opieką osób dobrej woli, które zbierają pieniądze na jej cel, mogę policzyć wizytę u Heli, jak warszawską, czyli 150zł.

To co? Zbieramy dla niej kasę? :-)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ja też uważam że domowy DT byłby najlepszy, ale nie mamy takiej możliwości :-(
[B]Azalia [/B]wizyta trwa 1,5 - 2 godz.
[B]Cantadorra zastrzeliłaś mnie swoją hojnością !!! :-o
[/B]Ja od siebie nie mogę wiele dać. Wyskrobię 20 zł.
Przepraszam że nie więcej, ale gwoli wyjaśnienia płacę 300 zł miesięcznie za pobyt Rudego u Beaty i jeszcze 50 za Helgę co rozwala mnie finansowo, ale...zobowiązałam się, więc dopóki będę miała, to będę płaciła.
Dzwoniłam do Mru i Pawła czy Viva udostępni numer konta, ale nikt nie odbiera telefonu. Zadzwonię później.

[B]Mamy więc 120 zł na wizytę Jagny Kudły u Heli. Czy ktoś mógłby jeszcze coś dołożyć dla tej zagubionej sunieczki???[/B] :modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, bardzo prosimy o każdy grosik. Te pieniądze wprawdzie nie pójdą na Jagnę Kudłę, gdyż Agmarek porozmawiała z paroma osobami i uznano, że jednak to nie za wiele wniesie,ale na inną pomoc dla Heli. poniżej napisałam z grubsza jaką.
Dzisiaj wykupiłam małej lek Anafranil. Zobaczymy, jak zareaguje psiak na ten lek. Potem są plany, żeby mała pojechała na Śląsk, gdzie będzie wyprowadzana pod względem psychiczno-behawioralnym. Ale więcej to musi napisać Agmarek, bo ciągle rozmawiamy, myślimy i szukamy najlepszego wyjścia.

Link to comment
Share on other sites

cioteczki przepraszam za offa ale potrzebna pomoc
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/217419-Umieraj%C4%85cy-owczarek-Baks-kto-mu-to-zrobi%C5%82.-Pom%C3%B3%C5%BCcie-nam-go-ratowa%C4%87%21"]http://www.dogomania.pl/threads/217419-Umieraj%C4%85cy-owczarek-Baks-kto-mu-to-zrobi%C5%82.-Pom%C3%B3%C5%BCcie-nam-go-ratowa%C4%87![/URL]

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie, moim zdaniem na Kudłę szkoda kasy, naprawdę. ona przyjedzie i nie powie nic nowego. z Helgą ktoś musi pracować a nie na nią raz spojrzeć za 150 złotych :/

Hela wymaga ciągłej codziennej pracy. Najlepiej w hotelu ze szkoleniem, bo z tego co wiem u Beaty dużo dalej już nie zajdzie... a jest z nią bardzo źle :(

myślę, że te 120 odłóżcie na hotel... u mnie kiedys była pani Jagna i nic z tego nie wniknęło, tylko wydałam kasę bez sensu. na szczęście to było lata temu i teraz już wiem, ze głupio w ogóle że ją zaprosiłam ;)

Link to comment
Share on other sites

No ja dzisiaj rozmawiałam z Pawłem. On jest takiego samego zdania jak Wy. Uważa że Hela powinna pojechać do hotelu gdzie ktoś będzie mógł poświęcić jej dużo czasu i pracować z nią.
Jeden hotel jest właśnie gdzieś w pobliżu Śląska ([B]Mru [/B]przypomnij mi proszę bo nie pamiętam) za bodajże 400 zl, a drugi gdzieś tu bliżej, tyle że za 700 zł.
Gdyby udało nam się uzbierać te 400 chociaż żeby starczyło na jakieś 2-3 m-ce to można by ją tam umieścić i liczyć na to że się uda przez ten czas.
Lek który kupiła [B]Cantadorra [/B]i tak bym Heli podała żeby się wyciszyła przed ewentualną podróżą i w ogóle się wyciszyła :roll:
[B]Cantadorra [/B]dziękuję! Jesteś wielka! Tobie [B]Bela [/B]również. Dla Heli 10 zł to jest AŻ 10 zł :loveu:
Więc? Dziewczyny co o tym myślicie???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...