Jump to content
Dogomania

Pies z łańcucha - piekna sunia Colie - PILNIE DT/DS


bros

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='xmartix']tak, wiem wiem Basiu, tak właśnie zrobimy, my mamy po 20-30 interwencji w miesiącu, nie mamy gdzie trzymać wszystkich zwierząt które mielibyśmy odbierać za każdym razem[/QUOTE]
Wiem co to znaczy, możemy sobie podać rękę, interwencja za interwencją z tym,że mam ten luksus, że pracuję w 2 schroniskach i największe biedy zabieram. Serce się kroi bo co drugiego psa należało by zabrać. Chyba jesteś z TOZu i dzięki takim osobom jak Ty zaczynam o nim zmieniać zdanie. Wywalcie panie w moherowych beretach i zróbcie w tej organizacji rewolucję !

Link to comment
Share on other sites

Inspektorzy u nas są młodzi, dużo rzeczy stało się poprzez tych młodych nowych czyli nas, w końcu zaczęto pomagać psom na dużą skalę a nie tylko kotom osiedlowym, te tzw "moherowe berety" i to sztuk 2-3 robią bardzo dużo innych rzeczy których my "małolaty" nie robimy, reszta to karmiciele

co do sytuacji pieska, osoba która myślałam że podejdzie tam nie mam jej w tamtym miejscu, jet daleko, dlatego dzwoniłam na policję i czekam na telefon od nich, na szczęście tam jest "ok" policja, współpracująca

Link to comment
Share on other sites

matrix, bierzesz pod uwagę fakt, że po interwencji policji pies może zniknąć bo problematyczny ? Nie ma bliżej żadnej organizacji, bo juz pisałam jak okolice Wrocławia to Eko-straż , tylko nie wiem jak Wy z nimi bo wiekszość organizacji walczy ze sobą na noże.

Link to comment
Share on other sites

Basia jest organizacja ale jej inspektor własnie jest w Wielkopolsce i wraca w sobotę. U nas jeździ tylko Asia a ona już nie wyrabia. Musimy wspomagać się kim się da.
Dzwoniłam na policję, pies był w kojcu, zadbany, buda, oczywiście niestety łańcuch, właścicielowi nakazano wydłużyć łańcuch i przysunąć budę. Są tam jakieś konflikty między sąsiadami i dlatego pies był w którymś momencie uwiązany z tyłu.
Niebawem będzie sprawdzona sytuacja jeszcze raz i będzie regularnie sprawdzana
a ja proszę osobę która robiła zdjęcia, czy jest z okolicy? to niech się do nas odezwie, bros znasz tę osobę? bo może na bieżąco będzie nas informować na czym sprawy stoją.
Ja nie walczę z Es to oni byli agresywni do nas na którymś z wątków, jak chcą - niech jadą, my nie unosimy się honorem, że nasza interwencja tylko i wyłącznie ;) jak mają możliwość sprawdzenia sytuacji wcześniej, niż sobota. Chociaż takie nachodzenie ludzi (właśnie wtedy może pies zniknąć) to też nie powinno się odbywać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...