Jump to content
Dogomania

Schron KIELCE - mini-goldenka GAFA odeszła za TM [*][*][*] , czy inne też odejdą?????


andzia69

Recommended Posts

Takie informacje może uzyskać inspekcja wet. prokuratura , NIK. Dlatego trzeba naciskać na te instytucje. Rozmawiałam z 'Interwencją ", podjeli by temat ale nie w przypadku gdy już inna telewizja go prowadzi, stąd moje pytanie, czy temat nadal jest kontunowany przez jakąś stację ? Oni jadą tam gdzie jest konflikt obywatel-instytucja.

Link to comment
Share on other sites

Komu przeslac wzor pisma do zakladu utylizacji z zapytaniem o ilosc oddanej padliny w ostatnich np. 3 latach z rozbiciem na miesiace. Mamy taki wzor a odp. z zakladu utylizacji "Saria" otrzymalismy. Sprawdzic adopcje moze tylko Policja (ochrona danch osobowych) ale organizacje ktore zlozyly wnioski do prokuratury moga sie domagac sprawdzenia adopcji, to bedzie pozniej w aktach do ktorych strona pokrzywdzona ma wglad, moze sobie rowniez skopiowac potrzebne strony toczacego sie postepowania placac za strone 1 zl. Smieszne w przypadku OL sprawdzili az 6 adopcji.

Link to comment
Share on other sites

ale zakłąd utylizacji nie da odpowiedzi bo dlaczego miałby dać. Ich nie obowiązuje ustawa o dostępie do informacji publicznej, wręcz przeciwnie. Pismo trzeba skierować bezpośrednio do PUKu ;/ albo ktoś władny musi napisać do zakładu utylizacji.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że trzeba napisać do tego zakładu utylizacji. A dwa w jakiś sposób sprawdzić umowy adopcyjne, może jest jakaś szansa, że by prokurator to zrobił. Trzeba sprawdzić, gdzie trafiły te psy, które zniknęły ostatnimi czasy ze schroniska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DuDziaczek']Kochani z wielką chęcią zapaliłabym od was świeczuszki, ale za żadne skarby nie znajdę tyle pieniążków żeby założyć za świeczki... Może inne cioteczki z Kielc pomogą?[/QUOTE]

nie ma nikogo kto by zalozyl? a moze mozna zapalic nawet za pare dni to ja wplace z gory ... tylko gdzie?

Link to comment
Share on other sites

Pismo do zakładu utylizacyjnego napisane, umowy adopcyjne są w prokuraturze.

Za świeczki mogę założyć tylko czasu nie wystarcza...

Mały czarny Lunek bez zmian, ani lepiej, ani gorzej. Trochę zjadł, trochę wypił, nie ma gorączki, ma za to zapalenie płuc:(
Filip szaleje już na całego. Niestety nie mogę poświęcić mu wiele czasu, a bardzo tego potrzebuje.

Link to comment
Share on other sites

Proszę bardzo...

[URL]http://puk-kielce.pl/wystapienie.pdf[/URL]

Idealnie. Nawet wiemy, u kogo była ta nieudana adopcja i kogo sprawdzali. :) A jak widać ,sprawdzili masę ludzi...


Kolejna sprawa.

[URL]http://puk-kielce.pl/newschronisko/index.php?option=com_content&view=article&id=18&Itemid=24[/URL]

Schronisko będzie otwarte dla ludzi, adopcje darmowe, przyjdźcie i zobaczcie, jak jest idealnie. Zobaczcie, że schronisko nie jest na liście BOZ. Ludzie piszcie do BOZ, bo tak być nie może. Czy lista powinna być tworzona tylko na podstawie danych liczbowych, które w ogóle nie są pewne? Czy też przy tworzeniu takich list nie powinno się liczyć to, że w schronisku został znaleziony zabity pies czy tez psy zagłodzone?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eruane']I zapomniałam dodać jednego zdania pod info o kontroli NIK. Czy NIK obecnie znów kontroluje schronisko? Bo wyjaśnili odmowę podania informacji publicznych tym, że są one poddawane kontroli czy tez chodzi o kontrolę inną, np. prokuratora?[/QUOTE]


ja nic nie wiem na temat tego, by NIK coś tam w tej chwili robił:(

Dzisiaj w nocy, 2 dni po sterylce odeszła kolejna psina wyciągnieta z tego koszmaru:placz:

Link to comment
Share on other sites

Oświećcie mnie . Jak TAK NAPRAWDĘ możemy pomóc psiakom ! Piszecie adopcje (ok ale przecieby oduje zdobycie podpisów pod petycją ok i co wtedy. Zdobędziemy podpisy i co dalej. Czy mogą odrzucić tą petycję???
Co można zrobić by to schronisko zostało przejęte przez ODPOWIEDZIALNYCH LUDZI OCHAJĄCYCH ZWIERZĘTA????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shiny']Oświećcie mnie . Jak TAK NAPRAWDĘ możemy pomóc psiakom ! Piszecie adopcje (ok ale przecieby oduje zdobycie podpisów pod petycją ok i co wtedy. Zdobędziemy podpisy i co dalej. Czy mogą odrzucić tą petycję???
Co można zrobić by to schronisko zostało przejęte przez ODPOWIEDZIALNYCH LUDZI OCHAJĄCYCH ZWIERZĘTA????[/QUOTE]


Shiny...gdybyśmy wiedziały co zrobić...to dawno już byśmy zrobiły:( niestety każdy nasz krok napotyka mur ze zbrojonego betonu...nasze prośby są ignorowane, odpowiadają bajkami na odczepkę, mamią, obiecują i ...nic z tego nie wynika niestety:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']ja nic nie wiem na temat tego, by NIK coś tam w tej chwili robił:(

Dzisiaj w nocy, 2 dni po sterylce odeszła kolejna psina wyciągnieta z tego koszmaru:placz:[/QUOTE]

Jak to po sterylce ???

Jeżeli Nik napisał wystąpienie pokontrolne to znaczy, że zakonczył kontrolę.
Na ile lat PUK ma umowe na prowadzenie schroniska ? Co 4 lata powinien być oglaszany konkturs/przetarg.
My napisałysmy do miasta prosbe o ogłoszenie konkursu i znalazły organizacje ktora staneła do konkursu i wygrała.
U nas PUK prowadził schronisko ponad 14 lat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...