Jump to content
Dogomania

Garet - po 11 miesiącach w DS


Guest monia3a

Recommended Posts

Myślę, że wielkie podziękowania należą się hotelowi, który wbrew własnemu interesowi okazał się najbardziej zdeterminowany w szukaniu domu dla Gareta. Kuna bardzo ci dziękuję za wszystko co dla niego zrobiłaś.
Dom jest sprawdzony na wylot i dokładnie prześwietlony przez osobę, której i ja i Kuna ufamy bez zastrzeżeń.
Więcej na temat warunków w jakie trafi Garet napisze Kuna.
Jest jeszcze jedna bardzo ważna sprawa do domu Garet ma ponad 280km. Potrzebny transport.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 651
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No, to jaanna019 uchyliła rąbka tajemnicy:p
Domek to młodzi ludzie, którzy własnie stracili przygarniętą wcześniej suczkę. Maja dom, ogrodzony, a Garet z opisu to - jak stwierdzili - idealny dla Nich pies :) Bardzo mozliwe, że pokryją koszty transportu -trwają na ten temat rozmowy, ale pozostaje kwestia samego transportu... tak jak jaanna019 napisała to 280 km - czy ktoś jest w stanie?

Link to comment
Share on other sites

oczywiście ogromne podziękowania należą się hotelowi.Kuna dziękuję bardzo!!!!

kurcze tylko ten transport ,napiszcie dokładnie w którą stronę te 280 km do pokonania?może jakiś łączony transport uda się znaleźć? Myślę że trzeba zmienić tytuł wątku że potrzebny transport i podać kierunek.

Link to comment
Share on other sites

Greta pisała,że może nowy dom pokryje koszty transportu czyli paliwa tylko auto i kierowca potrzebny. Na początek to myślę, że trzeba znaleźć auto i kierowcę bo paliwo to za składkowe czy też za pieniądze nowego domu i tak trzeba kupić Bierzcie pod uwagę fakt, że Garet nie najlepiej jeździ autem, w razie konieczności wyjścia/wejścia trzeba go wnosić i wynosić. Byłam z nim u weta w Warszawie więc wiem jak to wygląda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']
Ale pamietajcie, że dla Gareta to bedzie duzy stres... ten transport musi epatować ;)[/QUOTE]
nie rozumiem, co to oznacza?

ja z bielska mam ok 400 km do tych bierzkowic, przez trzcianne oczywiscie :)
transport jest, byleby znalazla sie kasa na paliwo,
ja ze swojej strony moge zalatwic kierowce z samochodem peuugot partner (transporter), czyli Garet mialby wygodnie - mozna zlozyc z tylu siedzenia - garet swobodnie sie rozlozy, i nawet buniaaga moze sie zmiescic:)
co wy na to?
trzeba podejmowac decyzje, zeby "domek" sie nie rozmyslil !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ifka']nie rozumiem, co to oznacza?

ja z bielska mam ok 400 km do tych bierzkowic, przez trzcianne oczywiscie :)
transport jest, byleby znalazla sie kasa na paliwo,
ja ze swojej strony moge zalatwic kierowce z samochodem peuugot partner (transporter), czyli Garet mialby wygodnie - mozna zlozyc z tylu siedzenia - garet swobodnie sie rozlozy, i nawet buniaaga moze sie zmiescic:)


co wy na to?
trzeba podejmowac decyzje, zeby "domek" sie nie rozmyslil !!![/QUOTE]
No to zbierajmy kasę na paliwo. Ja ze swojej strony deklaruje 30zł.

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie usiadłąm do przelewów na moje deklaracje. Ostatnio krucho z kasą, więc dlatego tak późno. Wpłaciłam swoją comiesięczną kwotę - 20zł a tu taka niespodzianka! Ależ jestem szczęśliwa:) Jedna znajda mniej w końcu. Postaram się coś dołożyć do tego transportu albo dołożę jeszcze do tego hoteliku jak nowi właściciele pokryja koszty:) Ależ radosną będę miała noc:)

Link to comment
Share on other sites

Dom na pewno się dołozy do transportu - ile? - to zalezy od kosztów..

[quote name='"jaanna019"']Z Bielska przez Trzcianne 400km z Trzciannego 280km, może taniej wyjdzie jak pojedzie Kuna?
Tylko na kiedy ten transport możliwy?[/quote]

no ja niestety tego powiedziec nie potrafię, może udałoby mi sie w przyszły weekend, ale obiecac tego nie mogę. A Wy kiedy planujecie?

Link to comment
Share on other sites

wpłaty na listopad

bazarek dla Gareta (przelew od buniaagi) - 80 zł
zachary - 20 zł
anecik60 - 10 zl
J.B. - 100 zł
G.C. - 100 zł
buniaaga - 10 zł
doris66 - 10 zł
razem: 330 zł - 153 długu

saldo na 22.11. - 177 zł


buniaaga, zgadza się? :)

DORZUCAJMY NA GARETA!!!!JESLI MA SZANSĘ NA DOMEK, TRZEBA GO DO TEGO DOMKU KONIECZNIE DOWIEŹĆ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem ifka jak to liczysz:cool3:, ale wg mnie wygląda to tak:
wrzesień wpłacone 200 zł - dług 100 zł
październik wpłacone 257 zł - dług 43 zł
listopad wpłacone 230 zł - superata na dzień dzisiejszy 10 zł
więc, na moje, na dzisiaj wisicie mi 133 zł, a nie 153 zł :) Sprawdź to sobie dokładnie ;)

Co do domku - jest pewny, czekają na Gareta, po prostu trzeba go dowieźć, bo Oni niestety nie mają w najbliższym czasie mozliwości wybrania sie do mnie, niemniej dorzucą sie do kosztów transportu, przy czym powiem Wam ile jak już bedziemy wiedzieć jaka miałaby to być mniej więcej kwota?

Link to comment
Share on other sites

ja z matematyki od 6 klasy podstawówki byłam zagrożona co semestr,
ale czego się nie robi dla psa....:)

dobra, dobra, jeszcze raz wszystko policzę na spokojnie!
zatem jaka decyzja?czekamy aż kuna będzie mogła zawieźć, czy kombinujemy na dłuższą trasę z bielska?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...