Jump to content
Dogomania

Psiaczki i kotki pod opieką Stowarzyszenia hum.-ekologicznego" Dla braci mniejszych"


Recommended Posts

Z ostatniego przedwakacyjnego bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/147459-rozliczam-ostatni-przedwakacyjny-bazar/ przelałam dla Kropki i Mirabelki 170zł (czyli po 85zł dla każdej z nich)

 

Pięknie dziękujemy Eluniu !

 

Chcielibysmy też ogromnie podziękować naszej kochanej Mikaga , czyli Aguni z Mikusią ( wpłata na nasze konto 150,00 zł, 7.07.2015r.)

i Pani Annie H. z Zielonej Góry za wsparcie Duszka i Misia ( wpłata 200,00 zł 9.07.2015r.)

 

Bez Waszej kochani pomocy, zginęlibyśmy marnie.

Link to comment
Share on other sites

 W razie konieczności ( tfu, tfu..) służę pomocą.  Można do mnie dzwonić o każdej porze, zawsze odbieram albo oddzwaniam, gdyż jest to tel.adopcyjny. Tel.502329612. Bielsko-Biała.e-mail; [email protected].

U nas jest ponad 20 gabinetów wet., kilka całodobowych. Myślę że decyzję który z nich wybrać , podejmiemy jak będzie ku temu potrzeba. Życzę spokojnego wypoczynku ,pozdrawiam.

Jeju, tak sobie mysle, ze nikt mi nic nie radzi , a ja powiadomien nie dostaje .

Numer rejestruje, maila tez, mam nadzije, ze nie beda potrzebne...ale bardzo, bardzo dziekuje za pomoc !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jeju, tak sobie mysle, ze nikt mi nic nie radzi , a ja powiadomien nie dostaje .

Numer rejestruje, maila tez, mam nadzije, ze nie beda potrzebne...ale bardzo, bardzo dziekuje za pomoc !

 

Oby nic się nie podziało 27-29 lipca, bo wtedy nasz zaufany wet. będzie na krótkim urlopie, ale zawsze są inni i tfu..tfu...

 

Wynaleziona na ulicy..

Sunia ciupeńka.

To co  urosło na brzuszku  ,niedługo będzie większe od Niej samej.

Właściciele nie widzą problemu, zresztą i tak nie mieliby pieniędzy na weta.

Chcemy pomóc maleńkiej. Jutro wizyta.

c24d18db34a79a2cmed.jpg

 

ced75fdad720650emed.jpg

Link to comment
Share on other sites

O ludzie , jakie biadactwo. Ma wrócić do " właścicieli "?

 

"Państwo" bardzo kochają....

Dzisiaj zawieżlismy sunię do Żywca do Alwetu a pchły skakały po całym gabinecie.

Przerażona wbiła się w kąt kontenerka .

 

bee7ce96cb566228med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jutro będzie wszystko wiadomo.

Nie było szefowej, jak przywiozłyśmy sunieczkę.

 

W Lecznicy spotkałysmy tego psiaka. Kajtek.

Jego Pan umarł 3 tyg. temu, a  Pani  przedwczoraj  trafiła do szpitala. Rokowania złe.

Ktoś z dalszej rodziny przyprowadził go do 'hoteliku', ale stać ich na opłacenie tygodniowego pobytu.

Pytanie co dalej?

Psiaczek łagodny,przesympatyczny, młodziutki, z domowych warunków. 9 kg.

Bardzo adopcyjny, tylko gdzie go upchać?

 

9248b1a6af829083med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Biedna sunieczka. Jak właściciele mogą być tak obojętni ? Ja od soboty spać nie mogę, bo wet wysłuchał Neluni jakieś szmery w serduchu.

A przecież taki guz to okropny dyskomfort. Mam tylko nadzieję, że jej to nie boli.

 

Kajtek śliczny piesek. Basiu, czy on jest na 100% do wydania ? Widziałam bazarek ogłoszeniowy, wykupiłabym mu pakiecik.

 

A co się dzieje z tą wygoloną koteczką ?

 

Edit: Basiu, zamówiłam 5 pakietów ogłoszeń na bazarku Ziutki z myślą o podopiecznych SBM.

Link to comment
Share on other sites

Pogadałyśmy sobie telef. z kochaną Mamą_Alfika .... :)

 

Co do suni z wielkim guzem, to malutka  już po operacji. Była to gigantyczna przepuklina.

Pozostanie w Lecznicy do wygojenia, bo w 'domu' nie miałaby na to warunków.

Żal Ją będzie oddawać 'włascicielom", zwłaszcza że sunia nie sterylizowana a w domu niekastrowany, dużo większy pies..

 

Koty nas przygniatają.

Nie ma dnia by nie było zgłoszenia o porzuconych , najczęściej chorych kociętach.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

z bazarku wyszło 236 zł dla Was, ode mnie po znajomości będzie stówka i teraz zrobiłam kolejny.Po jego zakończeniu wszystko razem wpłacę na Wasze konto, zapraszam!!!!!!!!!

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/148021-garderobiany-dla-olsztyniak%C3%B3w-szczytniak%C3%B3w-i-sbm-do-1208/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mój netowy przyjaciel Wiktor po raz kolejny wyasygnował pieniążki do rozdzielania dla potrzebujących psiaków.

Poszedł przelew dla Miśka i Kropki.

 

 Wiktorowi  i  Tobie droga memory (za rekomendację) ogromnie dziękujemy !!!!

 Kolejny raz  wspomagacie nasze psie bidy.

200,00 zł jakie za pośrednictwem memory wpłynęło końcem lipca na konto Stowarzyszenia, zostanie zgodnie z wolą darczyńczy rozdzielone pomiędzy rezydentów; Kropkę i Misia.

Bardzo jesteśmy wdzięczni !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

z bazarku wyszło 236 zł dla Was, ode mnie po znajomości będzie stówka i teraz zrobiłam kolejny.Po jego zakończeniu wszystko razem wpłacę na Wasze konto, zapraszam!!!!!!!!!

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/148021-garderobiany-dla-olsztyniak%C3%B3w-szczytniak%C3%B3w-i-sbm-do-1208/

a z tego 64 zł, plus dokładam od siebie "grosik" co razem daje 400 zł - już przelalam:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

a z tego 64 zł, plus dokładam od siebie "grosik" co razem daje 400 zł - już przelalam:)

 

Anetko kochana !

kwota ogromna !!!  400,00 zł !!  Już od 14 sierpnia br. na koncie Stowarzyszenia !!!!

Doprawdy, nie wiem jak dziękować ? 

Brak słów....

Ze starego dogo. poznikały mi wszystkie ukochane wątki, m.inn Twój 'geriatryczny..."

Ale zachowały mi się  co poniektóre  portrety Twoich dziadeczków ...

Dalej fotografujesz?

To jeden z moich ulubionych portretów Twojego autorstwa...Pamiętasz?

 

5e8b2ec064236e59med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...