Jump to content
Dogomania

:(


MaDi

Recommended Posts

  • Replies 319
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Merys']A tutaj inny banerek:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/204201-Zad%C5%82awiona-olejem-chore-%C5%82apy-4-miesi%C4%99czna-sunia-CC.POMOCY%21%21%21"][IMG]http://images47.fotosik.pl/729/7095a87ea2f8f577.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
Piękny baner:loveu:
Możesz zrobić też mniejszy?:cool3:
Gdzie pouciekaliście?:mad:

Link to comment
Share on other sites

Teqiula ma się dobrze.
Byłyśmy na spacerku, gdzie znowu zaliczyłyśmy sioo :cool3:
Wczoraj nawodniłam Dziecko i dziś troszkę więcej charczy. No ale nic, wykrztusinę zgania Flegamina, także wszystko jest ok.
Mała cwaniara jest wybredna-śniadanie zjadła nie dość, że tylko mięsne-kasza z warzywami została, to jeszcze z ręki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Buldogi do adopcji wpłaciły na konto 50 zł, dla Tequilli![/QUOTE]
Podziękuj, ona w sumie prawie buldog;)
Tequila zaliczyła dzisiaj sesję fotograficzną:) Będą super foty więc będzie można zrobić allegro.
Siusiu było na dworze i w budynku:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

poszukamy innej okazji klatkowej
wylazłam z domu i podjechałam do schroniska na chwile, bo mnie kolezanka zmartwiła nie mogąc wczoraj znalezc Azji, ale jest jest tylko ze sunie jakies dwie sie na nią nakręciły i ją podgryzają, poganiają, nie ma walk bo Azja pasuje ale w rezultacie siedzi w srodku i nie wyłazi na wybieg...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']poszukamy innej okazji klatkowej
wylazłam z domu i podjechałam do schroniska na chwile, bo mnie kolezanka zmartwiła nie mogąc wczoraj znalezc Azji, ale jest jest tylko ze sunie jakies dwie sie na nią nakręciły i ją podgryzają, poganiają, nie ma walk bo Azja pasuje ale w rezultacie siedzi w srodku i nie wyłazi na wybieg...[/QUOTE]
Tyle tych bid,że nie wiadomo za co się brać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Zdjęcia musi Muzzy wrzucić, bo to on robił ;) Pewnie niedługo będą.[/QUOTE]
Niech MaDi wrzuci, już jej wysłałem. Mam nadzieję, że chociaż niektóre się MaDi spodobają na tyle, że zechce je wrzucić na wątek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Zdjęcia super, wrzucę później bo jestem poza domem.
Lady zaraz Ci prześlę, zrobisz allegro dla niej?[/QUOTE]

Rozumiem, że cegiełkowe?

[quote name='furciaczek']Ludziska wala do mnie drzwiami i oknami, malo sie nie pozabijaja...narazie odpowiadam ze sucz w trakcie leczenia i prosze o kontakt za ok 2 tyg wtedy podam namiary do osoby odpowiedzialnej za adopcje suczyny, postaram sie Madi przesiac idiotow i bede odsylac tych normalnych.[/QUOTE]

Hihi, masakra - a ludzie ci, którzy dzwonią zdają sobie sprawe, że to pies chory?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Ludziska wala do mnie drzwiami i oknami, malo sie nie pozabijaja...narazie odpowiadam ze sucz w trakcie leczenia i prosze o kontakt za ok 2 tyg wtedy podam namiary do osoby odpowiedzialnej za adopcje suczyny, postaram sie Madi przesiac idiotow i bede odsylac tych normalnych.[/QUOTE]
Dziękuję bo czasami zastanawiam się po co dzwonią.
Lady oczywiście;) Cyba wkopie Cię na główno dowodzącą allegro...zgadzasz się?
Merys oczywiście,że sunia będzie musiała zostać wysterylizowana w odpowiednim wieku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...