Jump to content
Dogomania

Kubalonka - Wilcze Echa


Rav

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

acha no FP i Agnieszka nie biegly w krotkich spodenkach, chociaz udalo mi sie obie wrzucic di sniegu i to kilka razy, sa zdjecia , tylko nie wiem kto je robil (oczywiscie dziewczyny beda mowily ze to one mnie wrzucily ale ja nie wierzylbym im :)

Rav przychodze ci z pomoc i potwierdzam to co mowisz, a tu sa dowody

http://www.interka.pl/~cobra/www/foto/kubalonka/IMG_0124.JPG

http://www.interka.pl/~cobra/www/foto/kubalonka/IMG_0125.JPG

FP teraz sie nie wymigasz, sa dowody, niestety Agi nie przylapalem, ale tez dala nurka do sniegu.

Link to comment
Share on other sites

No to teraz na mnie kolej :wink:

Na zawodach było wspaniale!! Rewelacyjnie wszystko dograne, przygotowana trasa na najwyższym poziomie i ten klimat...

Zostaliśmy bardzo serdecznie przyjęci, pomimo że startowaliśmy po raz pierwszy w tego typu zawodach. Rinaldo Betkiewicz przysiadł się do naszego stolika już w piątek na odprawie i pogadaliśmy z nim o trasie o zawodach o ludziach i wszystkim. Od razu przeszliśmy na "ty" :)

W sobotę pierwszy start i pierwsze kłopoty, ale jak się okazało nie ostatnie. W niedzielę kontuzjowany Ceik, coś markotne pozostałe psy czyli Kiara i Kazan i kolejne problemy na trasie. Sportowe zachowanie jednego z zawodników, okazana serdecznośc i zainteresowanie stanem psów bardzo mnie zaskoczyło.

Nawet jeżeli jakieś drobne niedociągnięcia były (ja ich nie zauważyłam :wink: ), nieporozumienia i protesty to już nikt o nich nie pamięta. My myślimy już o kolejnej przygodzie i kolejnych zawodach, a wy??

Link to comment
Share on other sites

FP teraz sie nie wymigasz, sa dowody, niestety Agi nie przylapalem, ale tez dala nurka do sniegu.

Jakie dowody? Ja tu stoję atakowana przez Rava, czy ktoś widział żebym leżała w śniegu? Rav, przyznaję, w śniegu bywał, nie jeden raz......i jeszcze nie potrafił pogodzić się ze swoją przegraną:P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...