Jump to content
Dogomania

Kubalonka - Wilcze Echa


Rav

Recommended Posts

Hej, hej!!!

Wyszło na to, że jednak starujemy!!!!!! :lol:

Przyznajcie się kto też startuje w C3??? :wink:

Ho, ho.

Basia możecie się spodziewać, że będzie startować Domin Ewaki, Jamroży, Płaneta, Igor Tracz.

PS. kotwica zamówiona, jest teoretyczna szansa, że będą ją miał do odbioru jutro po południu. :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dlaczego "jednak"? Miałaś jakieś watpliwości?

No jasne, że miałam :wink: W zasadzie to nadal mam, bo jak nie znajdziemy tej całej torby na psa to będzie kicha :-?

Grześ :D Ale mnie pocieszyłeś. Dobrze, że Tomek tego nie czyta. W sumie to w takiej stawce nie jest wstyd przegrać :tard: :terazpol:

Link to comment
Share on other sites

Basia, oczywiście jak przyznał Grześ Będziemy i startujemy tradycyjnie w C3. Co do pozostałej konkurencji, to nie mogę się dodzwnic do Igora, ale we Wrockach nie zapowiadał, że się pojawi na Kubalonce. Rysiek Jamroży z kolei chyba na saniech nie startuje bo nigdy go nie widziałam. Na pewno będzie "sąsiad" - Witek Płaneta (kto mieszkał w Sobótce w ośrodku ZHP to wie o co chodzi ;-), zapewne Mateusz Surówka, bo od dwóch wyścigów ściga się w też naszej klasie. Na pewno nei zabraknie na śniegu Bogusia Kamińskiego, no i jak to na Kubalonce - kilku Czechów, którzy zapewne opanują podium. Także Basia, spoko będzie tłocznie i wesoło. ;-)

A czy podjęliście decyzję, kto maszeruje? - Tomek czy Mike?

ps. Torby też nie mamy. Nie licząc tej sterty tych na zakupy.

Link to comment
Share on other sites

Ewa, to Wy torby też nie macie...? :( Bo Mike już się pytał... :( Na torbę nic nie poradze, ale jak ktoś potrzebuję, to mamy dwie kotwice :D

Pochwalę się, że Waldek w pracy zrobił taką "niemal" jak roverlandowską. :D

Więc tę taką "nieco gorszą" mamy albo do oddania Payowi (a on w zasadzie jej nie chce z powrotem), albo do oddania komuś potrzebującemu. 8)

Link to comment
Share on other sites

hej :)

wg Regulaminu wyscigow PFSZPSP w rozdziale drugim dotyczacym wyscigow sprinterskich nie ma wzmianki o butach dla psow ktore maja byc na wyposazeniu, jesli chodzi o torbe do przewozenia psa, to musi ona posiadac otwory wentylacyjne o minimalnej powierzchni 600 cm2,

natomiast o butach , apteczce itp. jest napisane w rozdzialem dotyczacym wyscigow dystansowych

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Pay, jasne, tylko że na Słowacji obowiązuje nie nasz, a słowacki regulamin ;-)

Manu, to na wszelki wypadek weź i dwie kotwice - na tę jedna my się piszemy, my mamy Arka, bo on teraz nie startuje na saniach. A z torbą to się zastanawiam - szyc, zamawiać czy polecieć "sępem miłości" i liczyć na łaskę cudzesowej torby ;-)

Link to comment
Share on other sites

Co do Tracza to jesli chcecie moge sie dowiedziec czy jedzie ale ma obecnie urwanie glowy przed zawodami w Sopocie (24-25.I)...

Natomiast ja mam pytanko kto bedzie jechal na zawody z aparatem cyfrowym i moglby dla mnie przeprowadzic "zdjeciowa misje szpiegowska" ? :)

Link to comment
Share on other sites

Ale mnie nastraszyliście :o :(

Maszerować ma Tomek :D , bo Mike niedomaga zdrowotnie :-?

Myślicie, że jest szansa pożyczyć torbę na samych już zawodach??

Mike, daj znać co załatwiłeś z tą torbą, bo z tego co czytam, to nadal nic nie wiadomo ?? :(

Link to comment
Share on other sites

Basia: sie załatwia... (smile usiłuje pokazać dobrą mine do złej gry)....

Ewa- nie

Monika - nie

Agnieszka K - nie (bedą szyli na podstawie oryginalnej torby - najwyzej się dołączę)...

nie tracmy nadziei :D

LUDZIE !!!!!!! RATUNKUUU!!!!! CZY KTOŚ MA POŻYCZYĆ TORBĘ NA STANDARDOWE DREWNIANE SANIE???!!!???

:errrr: :wallbash: :modla:

Link to comment
Share on other sites

No kurcze, myślałam, że Zawadzcy z Watahy mogliby pożyczyć, ale się okazuje, że oni też nie mają... :o

No to co jest ? Ludziska, sanie kupujecie i bez torby ? O zawodach to się nie myśli...? 8) :wink:

Przez tydzień może da się uszyć... Ja mam tydzień czasu na uszycie bucików dla Manu - biedak walczy z grudkami lodu, jaki się tworzy mu od śniegu w łapach, czapkę z lisa dla Waldka, oraz na pomalowanie (kilkakrotne) kotwicy... Chyba zdążę... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...