Jump to content
Dogomania

Kubalonka - Wilcze Echa


Rav

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no ja sobie nie wyobrazam klasy velo na sniegu na kubalonce na trasie fisowskiej :D

no a co do zawodow to ja bede na 100% tym bardziej ze obiecalem co niektorym osobom ze beda sie musialy przytulic do balwana i przebiec 200 metrow w krotkich spodenkach :D

Link to comment
Share on other sites

Z tego co przeczytałam na stronie, nie przewidują klasy VELO

No velo to na Kubalonce na pewno nie bedzie.

no a co do zawodow to ja bede na 100% tym bardziej ze obiecalem co niektorym osobom ze beda sie musialy przytulic do balwana i przebiec 200 metrow w krotkich spodenkach

No kto bedzie musiał to my już z Kasia dobrze wiemy 8)

Link to comment
Share on other sites

no ja zapraszam na zawody , bedzie naprawde extra (zawody w Lublincu pokazaly czego mozemy sie spodziewac po organizacji przez Extreme) no i beda dodatkowe atrakcje w postaci Agnieszki i FP biegnacych po sniegu w spodenkach (jestem przekonany ze jednak wy bedziecie to robily ) :)

Link to comment
Share on other sites

Ja juz znalazłam nocleg - wydaje mi sie, że dobry. :D

Od pensjonatu jest to 71 nr wcześniej, co nota bene daje 2 km odległości... :o Ale według Internetu jest to najbliższy do biura zawodów (i wieczora maszerów) nocleg. :D A spanie w tym pensjonacie nie wchodzi w rachubę - za drogo.

Mowa o Szkolnym Schronisku Młodziezowym "Zaolzianka".

Cennik:

- w pokoju 2-os. (jest 1) cena ...?/os.

- w pokoju 3-os. (jest 1) cena 20/os.

- w pokoju 4-os. (są 2) cena 20/os.

- w pokoju wieloosobowym od 5 do 8 os.(nie wiem, ile ich jest) cena 15 zł/os.

Jest możliwe, że uda sie namówić dyrektorke, by wziąć psy do pokoju. Na razie wiem, że w razie czego jest w budynku pomieszczenie, gdzie w przyszłości coś ma być, chyba kawiarnia) i tam można na noc umieścić pieski. Nie jest to wprawdzie tak atrakcyjne miejsce jak stodoła :D we Wrockach, ale też coś.

Na razie zarezerwowałam pokój 5-osobowy, ale jeszcze liczbę osób można powiększyć. Te 3 miejsca to tak na oko dla Agacika, Tajragi i Rava.

Jacek, jeśli zdecydujesz sie też jechać, to dawaj szybko znać ! I ktokolwiek inny także.

Agnieszka, Ty z mamą masz już nocleg ?

Fajnie by było być w jednym miejscu...

Link to comment
Share on other sites

Dobra, Tajraga, tylko ja nie moge przecież dzwonic za każdym razem, kiedy sytuacja się zmieni. Będę pamiętać, że jedziesz z facetem :) , ale poczekam jeszcze do jutra na deklaracje Rava, Agacika i ewentualnych innych osób chętnych do wspólnego pokoju - aby za jednym zamachem załatwić to telefonicznie.

Jeśli ktoś jeszcze chce byc w osobnym pokoju, to telefon podałam. 8)

Link to comment
Share on other sites

hej :)

no niestety Manu ale nie bede mieszkal z Wami w domku. poniewaz ode mnie z klubu juz zarezerwowali domek wiec z nimi mieszkam (domki sa 1km od trasy, koszt wynosi 20 zl za nocleg), przepraszam za ewentualny klopot no i dziekuje ze przy rezerwacji domku pamietalas o mnie :)

papa i do zobaczenia na Kubalonce

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...