Jump to content
Dogomania

Kubalonka - Wilcze Echa


Rav

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:D

Dobra, piszę.

A więc lista wygląda tak:

1) ja i 2) Waldek

3) Agacia

4) Tajraga

5) Szybszy

6) Sandra (córka Szybszego)

7) Cobra

Popek, przykro mi, za długo się zastanawiałeś... :roll:

Ale tam SĄ jeszcze wolne miejsca, niech się ekipa zbierze, to i na drugi pokój się uzbiera ludzi. 8)

Cobra, cena to 15 zł/"osobonoc", ale gościu coś wspominał o 12 zł - chyba dlatego, że przy 7 osobach już taniej liczą.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli uważasz, że będzie mogła spędzić noc w obcym pomieszczeniu jedynie z moimi z dala od Ciebie, to bierz...

Są jakieś szanse, że będą mogły spać w pokoju, ale to na miejscu się okaże - jeśli uda nam się przekonać dyrektorkę. 8)

Link to comment
Share on other sites

qrche... wszystko nie tak... nie dość że się spłukałem, to jeszcze jak widze ni ma Velo na Kubalonce... a przez demolke mieszkania sanie czekają.. ma ktoś mi sanki pozyczyć, to może jednak się szrpne i przyjade :) ale na SM to nie dam rady, bo na tych nartach na paski i sprężynki to obciach z lekka... nie wspominając, że jeździc nie umiem :(

Jak ma ktoś 'luźne' sanie, to zgłaszać mnie się tu zaraz :)

Pozdrawiam

ty sie kurde nie wyglupiaj :wink: bo ja na kubalonce chcialem wlasnie sprawdzic twoje umiejetnosci narciarskie :D

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ mieszkam niedaleko Kubalonki, chciałam napisać, że ciągle pada śnieg!!! Można zakładać, że napewno będzie rewelacyjna pogoda na zawodu - dużo śniegu, mróz i , jak sądzę, świetnie przygotowana trasa :)

W chwili obecnaj u mnie w Ustroniu jest powyżej 50cm śniegu i -10st C. :lol:

Link to comment
Share on other sites

no cóż jak mnie nie chcecie :cry: to sobie pojade na nartki a was odwiedze przy powrocie ze stożka ech jednak wiedziałem że dyskryminujecie inne rasy oj nieładnie :evil: -powiedział ospuszczony popek i odszedł w nicość pochlipując sobie czasem 8)

Link to comment
Share on other sites

A ja z wielka przykroscia musze stwierdzic,ze pomimo wczesniejszych zapewnien na kubalonke nie jade :(

Niestety w tym miesiacu najwazniejsza jest nauka.Nie chcialo mi sie wczesniej uczyc i teraz musze nadrobic zaleglosci tak wiec Manu przepraszam,ale odwolaj moj nocleg :(

Link to comment
Share on other sites

Polak madry po szkodzie,ale niestety czasu nie cofne :( No ale niewazne. Od nastepnego semestru bede sie uczyc systematycznie o ile zalicze :wink:

agacia jakby co to ci moge pomóc, po twoich opisach widac ze chyba cie histologia gnebi jak cos to daj znac na gg.

ps.szkoda ze cie nie bedzie

Ja w tej sesji mam luzy i na kubalonke napewno sie wybieram, mam nadzieje ze bedzie super bo to moje pierwsze zawody.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...