Jump to content
Dogomania

Zuzia, a raczej Kurzy Orzeł, w końcu Ciaciuś - odeszła do Nieba.


GoniaP

Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znów jestem po nieprzespanej nocy, bo Zuzia się tak strasznie dusiła. Już 3 tydzień je antybiotyk, a choroba nie ustępuje. Dziś chyba znów odwiedzimy weta...
Czy ktoś z Was miał u siebie przypadek kaszlu kenelowego? Jak długo to ma jeszcze trwać??

Link to comment
Share on other sites

mój wet mówił, że kaszel kenelowy trwa od 7 do 14 dni. Jednak czasami dochodzi do powikłań a mianowicie przewlekłego zapalenia oskrzeli, wtedy kaszel utrzymuje się długo, co w rezultacie może to prowadzić do nieodwracalnej niewydolności układu oddechowego.

Lepiej udać się do weta by w takiej sytuacji dokładnie przebadał małą.

Link to comment
Share on other sites

Goniu! I co z małą Zuzią? Jak Jej zdrówko? Mam nadzieję, że wszystko dobrze?
A swoją droga Zuzia-Basia ma się nieźle, co?
Ja też dałam dom maluszkowi wyrzuconemu w Pabianicach: [url]http://www.dogomania.pl/threads/206649-Pabianice-szczeniak-jamnika-znaleziony-na-ulicy-JU%C5%BB-W-NOWYM-DOMU-%29-%29[/url]
Zostanie u mnie, na zawsze:):):)

Link to comment
Share on other sites

Zuzia nadal jest na antybiotyku, ale jest poprawa, więc trochę odetchnęłam :)
Poza tym urosła, ma chyba ze 4 kg :) I nadal jest najsłodsza na świecie :) Walczymy obecnie z paskudnym nawykiem rzucania się na rowerzystów, biegaczy i z wielbicielami nordic walking. Jeszce nie mogę powiedzieć, że nam się udało, ale Zuzia jest pojętna i chyba skumała, że jej nie wolno. Reaguje na tę komendę, ale i tak zapinam ją na smycz po akcji ostrego rzucenia się na łydki znajomego pana ;(
Ogłoszenia Isadorki są o tyle skuteczne, że ludzie piszą... Niestety na razie nie wytypowałam odpowiedniego dla Zuzi domu, co chyba wszystkie przewidziałyście od początku. Nie znaczy to, że chcę ją zatrzymać, choć, jak się okazuje, serce mam pojemne ;) Ja muszę ją oddać ale na żaden kompromis nie pójdę. To musi być ten jedyny, wyśniony, wymarzony dom. Zaliczyłyśmy już z Zuzią kilka wpadek, tzn. wizyt przedadopcyjnych, które okazały się fiaskiem :( A mała jakby rozumiała w czym rzecz, bo za każdym razem po powrocie do domu odtańcowywała taniec radości i miłości do mnie i TZta.

Link to comment
Share on other sites

trzymam kciuki za edukacje Zuzinki:kciuki::kciuki: a domek na pewno gdzieś czeka tylko może jeszcze sam o tym nie wie;) A później bedzie miał wyrzuty sumienia, że nie znalazł jej wcześniej. Coś o tym wiem:roll:;)

Link to comment
Share on other sites

Ja chyba kiedyś napisze książke z tekstami zapytań o psiaka. Oto jeden z licznych maili z zapytaniem o Zuzię. Zobaczcie jakie wyobrażenie ludzie maja o adopcji.

[QUOTE]Treść wiadomości:
witam chcial bym zaadoptowac tego pieska czy jest mozliwosc dowozu jej do nowego domu??? bo wiem ze niektore psy sa objete jakims programem i wystarczy napisac zadzwonic a oni przywoza psiaka do nowego domu na wlasna reke i trzeba podpisac umowe adopcyja tylko[/QUOTE]

a to akurat dotyczyło innego psa ale treść powala:
[QUOTE]Treść wiadomości:
Witam mam pytanie czy dostawa jest za darmo? [/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

dobrze,że w końcu jest poprawa u Zuzi, tak długo biedna na antybiotyku jest...

Co do domków - najważniejsze,że jest w czym wybierać, że ludzie się interesują, dzwonią, piszą :)
W końcu zadzwoni ten odpowiedni w 100% domek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaki91']Rozbiły mnie te wiadomości :D ludzie są "świetni"[/QUOTE]


to jeszcze dołożę
[QUOTE]
WITAM PONOWNIE, PYTAŁAM PRZEZ TELEFON DZIŚ O JAMNICZKĘ MEGI.
MIESZKAM NA WSI, 10 KM OD MSZCZONOWA. MAM 2 PSY ( NA PODWÓRKU) I 2
KOTY. MIAŁAM JAMNIKA W DOMU ALE ZAGRYZŁY MI GO OBCE PSY NA SPACERZE.
NIE MA W DOMU DZIECI.[/QUOTE]

mail [FONT=monospace][/FONT]<[email protected]>

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...