Jump to content
Dogomania

Piękna ONka Sonia ma wspaniały domek w Krakowie :)


Tymonka

Recommended Posts

Stałe :
Amica – 10 zł
kmurdz - 10 zł

Razem : 20 zł

Jednorazowe:
Negrita8 – 50 zł
bela51 – 10 zł + 50 zł
arim – 30 zł
znajoma Asik007 – 50 zł
beka – 20 zł
chita - 20 zł
Wiktoria F – 20 zł
paulinken - coś??
malicja – coś ??

Razem :
250 zł


Ja deklarowałam 50 zł miesięcznie od kwietnia więc w kwietniu zapłacę za transport (TZ zgodził się poczekać ) , więc swoją deklarację mogę w maju wpłacić , ale liczę , że już innemu psu bo sonia będzie w domu :)

Zaraz zadzwonię do Donki , poproszę o zdjęcia i biorę się za ogłoszenia .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem.Sonia pierwszy dzień była wystraszona-nawet na spacerach chodziła grzecznie na smyczy.Dzisiaj juz się wyluzowała-ciągnie jak dzika:-).Uwielbia zabawę piłką i patykami.Jest wesołym psem.Nie wykazuje agresji w stosunku do ludzi.Ma zapalenie oka -podaje jej krople dostarczone przez Anie.Jutro zrobię zdjęcia .

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Iwonko za wieści :) A ja błagam o deklarację !!!! Trzeba szybko robić sterylkę bo jak mała dostanie cieczki to Iwonka nam oszaleje z tyloma nie kastrowanymi psiakami i kto się naszą sonią zajmie ??

Jeszcze jedno u Iwony kastracja wyjdzie około 400 zł , więc myślę , że przywiozę Sonię do siebie , u mnie koszt kastracji to około 200 zł + 100 zł paliwo , więc chyba warto bo 100 zł zostaje w skarbonce Soni .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Dzięki Iwonko za wieści :) A ja błagam o deklarację !!!! Trzeba szybko robić sterylkę bo jak mała dostanie cieczki to Iwonka nam oszaleje z tyloma nie kastrowanymi psiakami i kto się naszą sonią zajmie ??

Jeszcze jedno u Iwony kastracja wyjdzie około 400 zł , więc myślę , że przywiozę Sonię do siebie , u mnie koszt kastracji to około 200 zł + 100 zł paliwo , więc chyba warto bo 100 zł zostaje w skarbonce Soni .[/QUOTE]

a akcja sterylizacja nie pomoze w oplaceniu sterylki?
jest jeszcze akcja kastracja-dofinansowanie 150zl
[url]http://www.dogomania.pl/threads/130324-Akcja-kastracja-Przyjaciele-Czterech-%C5%81ap[/url]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że dopiero teraz, ale miałam problemy z kompem. Nie pozwalało mi załozyć wydarzenia. A może to fb był przeładowany.
Zaprosiłam 334 osoby, teraz Wasza kolej :)
[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=203735309655092&pending[/URL]

Przydadzą się lepsze fotki.
Jeśli trzeba coś zmienić lub kogoś zrobić współadministratorem to proszę krzyczeć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kmurdz']moge tylko 10 miesiecznie dorzucic. dajcie znak jak bedzie zbiorka. trzymam kciuki za sunie![/QUOTE]

[QUOTE]moge tylko 10 miesiecznie dorzucic. dajcie znak jak bedzie zbiorka. trzymam kciuki za sunie![/QUOTE]

Bardzo dziękujemy :) Konto wyślę zaraz na pw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tayga']Przepraszam, że dopiero teraz, ale miałam problemy z kompem. Nie pozwalało mi załozyć wydarzenia. A może to fb był przeładowany.
Zaprosiłam 334 osoby, teraz Wasza kolej :)
[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=203735309655092&pending[/URL]

Przydadzą się lepsze fotki.
Jeśli trzeba coś zmienić lub kogoś zrobić współadministratorem to proszę krzyczeć[/QUOTE]

Dzięki ogromne , a ja mam może głupie pytanie , ale jak mam zapraszać ludzi ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...