Jump to content
Dogomania

Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO


Bolsbokser

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zyjemy zyjemy ale zaganiana jestem. Cwiczymy socjal i ustawianie gnojkow zeby do jakiejs wystawy w mlodziezowce przygotowac. Jest nas dwoje wiec na spacery po dwa szczyle zabieramy i kilka godzin sie schodzi. Po pracy spacerki z w sumie 8ma psami. Konczymy to juz tylko na kolacje zostaje czas i palulu bo rano do pracy.
Niedlugo wrzuce jakies fptki. Moze znajde czas na zaladowanie filmikow

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sorka, na prawdę jestem w czarnej doopie, mam teraz sporo na głowie, i to nie chodzi wcale o psy.

BTW
Wczoraj wybraliśmy się na mega fajny - taki miał być :angryy: - spacerek socjalizacyjny z 3-ma psami.
Zapakowaliśmy je do samochodu, ujechaliśmy parę kilometrów iiiii .... Bawół obrzygał i samochód iiiii ... kolegę :evil_lol:
Najbliższa zatoczka była nasza. Szybki plan w głowie i zawróciliśmy 3 km do myjki. Wypłukaliśmy wszystko, żeby jakoś do tego samochodu wsiąść i w nim wytrzymać.
Tylko ruszyliśmy i za raz kolejnego pawia Bawół puścił. A potem jeszcze dwa. Dobrze że Górolowi i Bashce się nie udzieliło.
My też ledwie się powstrzymywaliśmy.
Dość dziwnie na nas patrzyli, kiedy na światłach staliśmy, bo wszyscy głowy za okno wystawialiśmy.
Dojechaliśmy wreszcie do Warszawy, ledwie z mostu zjechaliśmy, a urwała nam się linka od sprzęgła.
Na szczęście nieoceniony znajomy (nota bene wł. moskiewskiego stróżującego) pomknął do sklepu po linkę i wymienił nam ją.
W międzyczasie przespacerowaliśmy się wśród tłumów ludzi, żeby zobaczyć, jak sobie psy radzą w nowym otoczeniu. - Świetnie, kita do góry, pewne siebie, zaciekawione ...
Ale jak postaliśmy godzinę w jednym miejscu, to teren już był ich.
Jutro wrzucę fotkę.

A Albin ostatnio wrzucił piłkę pod samochód, więc wlazł pod niego i zaklinował się o rurę wydechową. Już myślałam, że trzeba będzie samochód podnosić. Wylazł na szczęscie, ale ewidentnie zmienił kolor z białego na czarny.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...