Jump to content
Dogomania

Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO


Bolsbokser

Recommended Posts

[quote name='Bolsbokser']

[B]Moja nienawiść do Anek oparta jest na wieloletnich własnych doświadczenia, więc jeżeli wśród Was tutaj jest jakaś Anna, to proszę o wybaczenie.[/B]
PS. Moja mama i teściowa to Anki. Wredne jak wszystkie Anki, jakie znam.[/QUOTE]

ja też mam uraz do pewnych imion damskich i męskich więc rozumiem


[quote name='Bolsbokser']
jakie imię ???[/QUOTE]

Brajan - prawda, że nie jest to imię popularne? naprawdę nie myślałam ze bedzie miał psiego imiennika, ile to razy myśleliśmy ze ta pani woła brata i uciekaliśmy do domu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Witaj :smile:
Miałam małe zaległości, ale już nadrobiłam :smile:
Ale teraz u Ciebie dużo psów jest :-D Fotki boskie :smile:[/QUOTE]

Noooo .... w sumie 7, na razie. We wtorek przyjeżdża nasza najmłodsza azjatka. I obecnie są 3 tymczasy. W tym 2 sunie w typie husky na tymczasie. Strachliwe, bojące się kontaktu z człowiekiem. Jedna jest pewniejsza, bardziej otwarta, a druga baaaardzo zamknięta. Trzeba będzie nad nią popracować sporo.

No i teraz to jest prawdziwa ferajna :) Wypuszczane są na zmianę, żeby każdy poganiał. Oczywiście nie ujmując naszym, bo te najważniejsze są. Haszczaki na razie nie są wypuszczane, bo dzisiaj je przywieźli, na dodatek chłopy właśnie dorabiają siatkę, żeby działkę na dwie części podzielić, bo Sahib terroryzuje haszczaki. Są mega malutkie, takie niewyrośnięte, ok. 10 mcy mają. Fotki jutro wrzucę.

[quote name='Alicja']o dżisys ...ale misiek polarny :lol:
[URL]https://lh4.googleusercontent.com/-suIAec46afw/UXPdXUAnscI/AAAAAAAAAaU/cms8EVHwj4c/s798/DSC_1159m.jpg[/URL][/QUOTE]

[quote name='Aleksandra95'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-suIAec46afw/UXPdXUAnscI/AAAAAAAAAaU/cms8EVHwj4c/s798/DSC_1159m.jpg[/URL]


Niby maluch, ale nie jest mały :p[/QUOTE]
Co Wy chcecie ? Maluszek ma 3,5 miecha :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='trabeska']Zrób tym wszystkim piechom kiedyś wspólną fotkę... :evil_lol:
Podziwiam Cię, że dajesz radę ze wszystkimi psami i to jeszcze w tym ze szczeniakami :) Szacun :D
Cudowne masz to stado :)[/QUOTE]

Leszek najwięcej z nimi siedzi i je oporządza. Ja mu pomagam.
Co ciekawe, Nadżat wariuje z puszczonym luzem tymczasem Nakim, a Tosa na to nic. Oczywiście jest kontrolowany, a czasem go na chwilę uwiążemy, żeby Naki pobiegał. Ale ... mega podziw. Codziennie zagląda do nas znajomy hodowca behawiorysta. Więc obserwuje, pomaga jak trzeba.

nie da rady im wszystkim razem zrobić zdjęcia. Nie wszystkie moga biegam w sforze. Jedne biegają, inne są zamknięte. To zbyt ryzykowne puszczać je razem. Zwłaszcza z problemowym Albinem, z Tosą i Sahibem.

Edited by Bolsbokser
Link to comment
Share on other sites

Sahib piękny mały cielaczek,Nadżat cudna,sama raczej bym się nie zdecydowała na tą rasę,za dużo różnych ludziów przewija się przez nasz dom,może dlatego chciałabym taką chatkę w lesie-czasami mam dość.Wczoraj i dziś byłam z całą rodzinką u siostry,a tam brak komputera,brak gości-super odpoczynek :)

Jeżeli chodzi o imiona ludzkie nadawane psom to chyba mi obrzydziła ciotka za młodu,miała sunię jamniczkę,którą Aga(jak moja siostra )nazwała.W domu często u niej bywaliśmy,bo to siostra babci,u której mieszkałyśmy.Zawsze jak u niej byłyśmy to słyszałyśmy Aga na miejsce,Aga choć tu,Aga to czy Aga tamto.Już za małolata miałyśmy z siostrą problemy,bo ja Ada,ona Aga i jak ktoś nie dość wyraźnie mówił to się obie obracałyśmy,a tu jeszcze głowa latała przez psa.

Imion pospolitych nie lubię,miałam szczęście nie trafić na takie ;),niestety siostra miała gorzej.Córkom też starałam się wybrać oryginalne,mam:Karinę,Elizę i Amelię.Pierwsza i druga ok,ale z trzecią mi nie wyszło,bo nie tylko ja wpadłam na te oryginalne imię i teraz Amelek jak mrówków,a zastanawiałam się nad Anielą jeszcze,szkoda ,że nie wybrałam Anieli :(

Link to comment
Share on other sites

Wooooow, ale się u Was teraz dzieje :loveu:

[URL]https://lh5.googleusercontent.com/-005gbeZ7ay0/UWq2lXWD9MI/AAAAAAAAAWY/eXeZRvy9A2U/s640/DSC_1133.jpg[/URL] a ja myślałam, że one są spięte smyczami, a tu Albin nad wszystkim panuje, coby był porządek :diabloti:


Ja byłabym przerażona, w tak krótkim czasie, nabyć tyle psiaków :evil_lol: I żeby czas dla nich jeszcze znaleźć :mdleje: podziwiam :):)

Link to comment
Share on other sites

[url]https://lh5.googleusercontent.com/-a2w1mKxO5JI/UWq2SLFw7bI/AAAAAAAAAWI/3dpHDzhMHfM/s640/DSC_1127.jpg[/url]

Ale Twój białas super jest !! :loveu::loveu:

Chyba nie pisałam ale to nic teraz napiszę,gratulację nowych członków rodziny stałych jak i tymczasowych :) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...