Jump to content
Dogomania

Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....


caryca26

Recommended Posts

Zajrzyjcie prosze do suni:placz::placz::placz:

[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231545-Humanitarny-spos%C3%B3b-na-pozbycie-si%C4%99-psa"]Humanitarny sposób na pozbycie się psa...[/URL][/B]

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/228/01092012847.jpg/"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/4231/01092012847.jpg[/IMG][/URL]

Przepraszam Broneczku..

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000080]Kikou [/COLOR][COLOR=#ff0000]mam wielka prosbe.

[/COLOR]Widze ze juz nie mieszkasz w Trzebnicy ,a potrzebuje kogos do wizyty p/a.Moze znasz kogos?Bardzo pilne!Piesek z lancucha ma szanse na dom wlasnie w Trzebnicy.Prosze o pomoc:modla::modla::modla:
Oto watek chlopaka

[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231504-Łatek-z-łańcucha-ma-10-miesięcy-i-przed-sobą-fatalną-przyszłość-Pomóżmy-mu!/page3"]Łatek z łańcucha - ma 10 miesięcy i przed sobą fatalną przyszłość. Pomóżmy mu![/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie cioteczki po dłuższej nieobecności.
Nadrabiam zaległosci , podczas mojej nieobecności weszły pieniążki od :
- Bjuta - deklaracja 09/2012 10 zł
- Randa - deklaracja 08/2012 i 09/2012 100 zł
- ranias - deklaracja 09/2012 10 zł
- Incia - deklaracja 09/2012 20 zł
- pietrucha204 - deklaracja 08/2012 10 zł
- caryca26 - deklaracja 09/2012 10 zł
- ania-sister-deklaracja 09/2012 10 zł
Wszystkim wielkie dzięki bo jest z czego opłacić kolejny miesiąc.
Puścialam dzisiaj 300 zł do kikou , sorki za opóźnienie ale nie miałam dostepu do netu na wyjeżdzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Witajcie cioteczki po dłuższej nieobecności.
Nadrabiam zaległosci , podczas mojej nieobecności weszły pieniążki od :
- Bjuta - deklaracja 09/2012 10 zł
- Randa - deklaracja 08/2012 i 09/2012 100 zł
- ranias - deklaracja 09/2012 10 zł
- Incia - deklaracja 09/2012 20 zł
- pietrucha204 - deklaracja 08/2012 10 zł
- caryca26 - deklaracja 09/2012 10 zł
- ania-sister-deklaracja 09/2012 10 zł
Wszystkim wielkie dzięki bo jest z czego opłacić kolejny miesiąc.
Puścialam dzisiaj 300 zł do kikou , sorki za opóźnienie ale nie miałam dostepu do netu na wyjeżdzie.[/QUOTE]

Witamy po urlopie:lol:
A czemu siebie nie widze?

Link to comment
Share on other sites

ostatnio u nas inne piesie mocno chorują...troche nie mieliśmy czasu na fotki ale cos porobimy jesienna porą....
Bronio chyba schudł jednak bo widać nóżki jak stoi bokiem, a dawniej to sadełko mu niemal do kolan sięgało...

Broniowy nosek też sie polepsza, cóż nosek u piesia to sie zmienia jak kondycja ogólna sie poprawia,
skończyły sie natomiast broniowe pigułki na watrobe ale od badań Górniczek mu podjadał... wiec teraz Górniczek "stawia" piguły, mamy już recepte.

Jesienną porą trzebaby pomysleć o jakims opakowanku preparatu na stawy dla Bronia grubonia, Bronio wprawdzie nie kuleje ale ma takie zgrubiałe artretyczne stawy trzebaby mu podreperować chrząstke...
ale to nie na siłe, może ktoś ma w domu, ciocia czy dziadek już nie bierze... przejrzyjcie domowe apteczki....

mam tu pod reka broniowy brzusio w całej okazałości:
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/90d220e2a20e17ab.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/396/90d220e2a20e17abm.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

moje psy na stawy dostają taki preparat w płynie, który przeznaczony jest dla koni, ponieważ wychodzi oczywiście wiele taniej niż preparaty dla psów. Za 1 ml. wychodzi 1 zł. i to jest dzienna dawka dla psa 40 kg. Niedługo będę znów szła do weta, mogę spróbować dowiedzieć się jak to się nazywa, bo ja kupuję w op. zastępczych, przypuszczam, że op. handlowe jest dość spore?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']moje psy na stawy dostają taki preparat w płynie, który przeznaczony jest dla koni, ponieważ wychodzi oczywiście wiele taniej niż preparaty dla psów. Za 1 ml. wychodzi 1 zł. i to jest dzienna dawka dla psa 40 kg. Niedługo będę znów szła do weta, mogę spróbować dowiedzieć się jak to się nazywa, bo ja kupuję w op. zastępczych, przypuszczam, że op. handlowe jest dość spore?[/QUOTE]

ja tez zawsze patrze zeby kupic preparat gdzie jest jak najwiecej tej porządanej substancji za jak najniższą cene... ;)
podaj prosze skład tego preparatu o ktorym mówisz



a tak w ogóle to mam dzisiaj takie wolniejsze przedpołoudnie i tak podczytywalam bazarek dla Bronia... i tak mi sie strasznie smutno zrobiło ze ktos może wziąc psiaka, a potem go oddać jak zbyt ciasne buty... mój Bronio jest trudny to fakt, bo Bronio jest bardzo bystry i zachowuje sie nie zawsze tak samo ale ma swoje humory i wymusza swoją wole, jest zazdrosny, bardzo szczeka i piszczy jak mu cos nie pasuje, nawet jak za blisko inne pieski podchodza do nas... i potrafi szczypnąc jak nie ma checi na zabewe czy czesanie... ale Bronio to tez bardzo oddany piesio, czesto rezygnuje z miekkiego koszyka i śpi kolo łóżka żeby być jak najbliżej... mam dwa takie chorutkie piesie do których musze wstawac w nocy i inne piesie śpią a Bronio często wstaje, gramoli sie biegnie za mną i towarzyszy mi jak ja tam coś robie przy innym koledze..aż znowu nie pójde spać, bardzo słodko nadstawia nosek do całusków, a już jak jest na raczkach to nigdy nie stroi foszków tylko jest przenajszczęsliwszy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']ja tez zawsze patrze zeby kupic preparat gdzie jest jak najwiecej tej porządanej substancji za jak najniższą cene... ;)
podaj prosze skład tego preparatu o ktorym mówisz

[/QUOTE]

no właśnie nie mam składu (bo mi przelewają w jakimś opakowaniu, za każdym razem innym i po czymś zupełnie innym), jak pójdę do weta, to poproszę o nazwę i wyszukam wtedy w necie skład:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']ja tez zawsze patrze zeby kupic preparat gdzie jest jak najwiecej tej porządanej substancji za jak najniższą cene... ;)
podaj prosze skład tego preparatu o ktorym mówisz





a tak w ogóle to mam dzisiaj takie wolniejsze przedpołoudnie i tak podczytywalam bazarek dla Bronia... i tak mi sie strasznie smutno zrobiło ze ktos może wziąc psiaka, a potem go oddać jak zbyt ciasne buty... mój Bronio jest trudny to fakt, bo Bronio jest bardzo bystry i zachowuje sie nie zawsze tak samo ale ma swoje humory i wymusza swoją wole, jest zazdrosny, bardzo szczeka i piszczy jak mu cos nie pasuje, nawet jak za blisko inne pieski podchodza do nas... i potrafi szczypnąc jak nie ma checi na zabewe czy czesanie... ale Bronio to tez bardzo oddany piesio, czesto rezygnuje z miekkiego koszyka i śpi kolo łóżka żeby być jak najbliżej... mam dwa takie chorutkie piesie do których musze wstawac w nocy i inne piesie śpią a Bronio często wstaje, gramoli sie biegnie za mną i towarzyszy mi jak ja tam coś robie przy innym koledze..aż znowu nie pójde spać, bardzo słodko nadstawia nosek do całusków, a już jak jest na raczkach to nigdy nie stroi foszków tylko jest przenajszczęsliwszy....[/QUOTE]

I jak tu nie kochac Psiakow.Lezka mi sie w oku zakrecila..Ile w Bronislawie wdziecznosci i milosci do swojej Opiekunki:loveu:Broneczku duzo zdrowka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...