Jump to content
Dogomania

Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....


caryca26

Recommended Posts

[quote name='caryca26']Próbowałam się dzisiaj dodzwonić ale nikt nie odbierał. Podaj mi proszę na pw numer telefonu do kikou bo może mam zły...[/QUOTE]

masz na pewno dobry, nie uległ zmianie, tylko trzeba dzwonić "do skutku", Kasia zajmując się swoim "szpitalikiem" nie zawsze może odebrać..... ja też kilka razy próbowałam, zanim się dodzwoniłam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Udało się? :)[/QUOTE]

No nie mam szczęścia. Próbuje o różnych porach ale albo zajęte albo abonent nieosiągalny.
Ale będę próbować dalej.

Dzisiaj weszły pieniążki od :
- piescofajnyjest 40,00
- Roland_de 25,00
- Randa 50,00
Ślicznie wszystkim dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Bingulec zaprasza na bazarek , którego adresatem jest między innymi jego współlokator Górnika.
Zapraszam do butiku dla pań i panów:)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235351-Mega-butik-dla-pa%C5%84-i-pan%C3%B3w-na-ka%C5%BCd%C4%85-por%C4%99-roku-r%C3%B3%C5%BCne-rozmiary-OTWARTE-do-30-11-20-00/page3[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Dziekuje za potwierdzenie.:lol:Caryca pieknie prowadzisz finanse.Wszystko wpisane,powiadamiasz na watku.Super![/QUOTE]
A dziękuję za uznanie ale akurat w poście rozliczeniowym Binga uzupełnia martka1982 bo to jej wątek , ja tylko jestem skarbnikiem i powiadamiam jak wejdą wpłaty. Ja prowadzę między innymi wątek Górniczka.
Ale jestem księgową z zawodu więc jakoś te rozliczenia ogarniam:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...