Jump to content
Dogomania

Nesia w BDT odzyskuje radość życia, trzyma sztamę z Rudosławą i szuka super DS:)


Igiełka

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Estrella']Ja robiłam Nesi ogłoszenia, ale nie zapisałam linków, bo nie miała jeszcze wątku. Ale będę jej robić nowe, to powstawiam.[/QUOTE]
Nie wierzę, że nie było odzewu z ogłoszeń ;)
a allegro miała/ma?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estrella']allegro nie
a że odzewu nie ma, to wiesz... Abisia np. ogłaszamy (banerek) już pół roku i ani jednego telefonu, maila, nic.[/QUOTE]
Nie wiem, dlaczego Abiś nie wzbudza zainteresowania, ale Nesia wydaje mi się (i chyba nie tylko mi ;)) bardzo "adopcyjnym" psem. Dodatkowym plusem jest to, że jest w domowym tymczasie. Powinna szybko znaleźć domek :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

mysle, ze Nesia nie bedzie miala problemu ze znalezieniem domku - taka urodziwa psinka! az dziw, ze nikt jej nie wypatrzyl juz w schronisku ...

w starogardzie takie cudo dlugo by nie posiedzialo w schronie ;)
zyczymy Nesi najlepszego domku w swiecie!!!

Link to comment
Share on other sites

Czasami niewiadomo czym ludzie się kierują, ale jest też tak że widocznie nie zobaczyli jej Ci właściwi ludzie do których powinna trafić. Wierzę jednak, że ta śliczna, słodka, kochana sunia niedługo trafi do tego swojego wymarzonego domku NA ZAWSZE :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...