Jump to content
Dogomania

Nesia w BDT odzyskuje radość życia, trzyma sztamę z Rudosławą i szuka super DS:)


Igiełka

Recommended Posts

[B]Serdecznie witamy Cioteczki w piękny słoneczny dzień.[/B] :loveu:
Dzisiaj obudziły mnie buziaki z jednej strony od Nesiuli z drugiej przytulała się Rudosława,:lol: otworzyłam oczy uśmiechnęłam się że nawet budzika nie muszę nastawiać była dokładnie godz 6.00
radośnie machały ogonkami :lol: szczęśliwe że już wstaję i zaraz pójdziemy na spacer.
Wszelkie moje poranne czynności z bliska obserwowały,;) potem Rudzia wstała szybciutko pobiegła do kuchni przyniosła kostkę swoją ulubioną zabawkę i usiadła już gotowa przy drzwiach. Nesiula podpatrzyła i za moment usiadła tuż przy moich nogach :evil_lol: by być jeszcze bliżej. :lol:
Na spacerze o tej porze było mało psich kolegów więc Paróweczka by nie tracić czasu zachęcała
łapką raz Rudzię raz mnie do zabawy, mała spryciula :lol:
Rudzia dumnie niosła kostkę w pyszczku zadowolona szła prosto przed siebie w między czasie Parówesia przytulała się do mnie, głaskaniom nie było końca. :loveu: Rudzia za chwile się zatrzymała popatrzyła na nas i podeszła do dużego patyka by go obwąchać, kostkę położyła na śniegu.
Nesia nagle się zerwała na równe łapki i szybko pobiegła po ulubioną kostkę Rudosławy, zaraz ja zabrała :evil_lol:
Rudzia patrzyła i nie mogła się zdecydować co jest bardziej interesujące wyglądało to pociesznie i śmiesznie. W końcu zaczęły się bawić wspólnie kostką. Do domu wróciły zadowolone i trochę zmęczone tym bieganiem. Dałam Im trochę jedzonka, ładnie zjadły i szybko zajęły te same legowisko.
Po krótkim czasie sportcmenki usnęły :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=black][B]Witamy Cioteczki weekendowo[/B][/COLOR] :loveu: Sunie odpoczywają na fotelu i obserwują co robię :lol:
Dziękujemy za mizianko, Nesiula lubi leżeć przy nim kołami do góry. :lol:
Staramy się by była szczęśliwa :lol: i cieszymy się z każdego Jej uśmiechu :lol:
Jolu Paróweczka jest z nami od stycznia :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak'][B]Igiełko[/B], może jest szansa, żeby Nesia została z Wami na stałe? :razz:[/QUOTE]
Ciotka szukam Nesi swojego domu bo wiem że ma duże szansę i jest wspaniałą sunią zdaje sobie sprawę że trudno mi będzie się z Nią rozstać jest naprawdę kochana:) chcę dalej pomagać suniom w potrzebie a wtedy nie mogłabym już być DT zobaczymy co czas pokaże.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Igiełko a jak z ogloszeniami, potrzebne allegro?[/QUOTE]
Cioteczko ogłoszenia zrobiłam Jej u nas na miejscu porozwieszałam także plakaty :lol:
Estrellka ogłasza na necie. :lol:
Cioteczko allegro nam bardzo potrzebne, aż nie wiem co napisać tyle Dobrych Duszków do nas zawitało bardzo dziękuje za wszelką pomoc :multi:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Spragniona-milosci-Nesia-szuka-domu-KUJAWY-W0QQAdIdZ265000137[/url]
[url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/11741967_spragniona_milosci_nesia_szuka_domu.html[/url]
[url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Nesia,34484[/url]
[url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/48644/Spragniona-milosci-Nesia-SZUKA-DOMU-Kujawy/[/url]

na razie tyle

Link to comment
Share on other sites

hhahahhahahahahhaha
zaczyna się wróżenie
ojjjjjjj Igiełko bo przepadniesz


jak ja z lilką a potem z fionką
dwie znajdy zostały u mnie na stałe
dziś życia bez nich nie wyobrażam sobie
a wszystko się zaczęło
od wróżb cioteczek z dogo
szczeniaki małe kulki mnie nie przekonały jak te dwa moje dranie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...