Jump to content
Dogomania

Nesia w BDT odzyskuje radość życia, trzyma sztamę z Rudosławą i szuka super DS:)


Igiełka

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:bye:Witam u cioteczki Igieleczki , cudownosci [COLOR=darkorange]psiaczkosci Nesinka i Rudoslawa:loveu::thumbs::iloveyou:Rudoslawa jest jak siostra mojej Pipi. Pozdrawiamy:loveu:piekne niunie , jak pieknie piszesz Igielko , taki spokoj emanuje , az z usmiechem sie czyta:multi:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dzień Dobry Kochane Cioteczki :loveu::loveu:
Po porannym spacerku wróciłyśmy zadowolone do domu. Sunie zjadły jedzonko i położyły się w kuchni blisko siebie.:lol::lol: Z zaparzoną kawą przysiadłam do stołu by poczytać książkę. Niespodziewanie rozległ się dzwonek, Rudzia szybko wstała i pobiegła w stronę drzwi, Nesia nadsłuchiwała i przysunęła się do mnie, przytuliłam Ją mocno. Zdziwiłam się Kto to możebyć o tak wczesnej porze. Wstałam i poszłam otworzyć okazało się, że przyjechali nasi serdeczni Znajomi, bardzo miła niespodzianka. Rudosława oczywiście pobiegła radośnie by się przywitać. Tomek uśmiechał się i głaskał a mądrali było tak dobrze że przymkęła oczka. :cool3:
Nesia powoli zbliżyła się do Marty, znajoma kucnęła ugłaskała Ją paróweczka zaczęła nieśmiało machać ogonkiem. :multi:Po chwili przeszli dalej i Tomek wyciągnął do paróweczki rękę by powąchała,
Nesia szybko zwiała od Marty , schowała sie za mnie wystraszyła się i nie chciała już podejść. :-(
Zaprosiłam Ich dalej do pokoju, sama kucnęłam w korytarzu mówiłam i głaskałam Nesię. Wtuliła się we mnie tak mocno. Biedactwo co Ona musiała przejść. :-( Po chwili uspokoiła się, zajrzałam do pokoju, Nesia była tuż przy mnie. Rudosława rozsiadła się u Marty na kolanach a Tomek zachęcał malutką by podeszła. Usiadłam na podłodze i poprosiłam znajomego o to samo. Nesiula położyła się i wtulona we mnie obserwowała bawiącą się Rudzię. Tomek przysunął się bliżej i nieśmiało wolniutko zaczął Ją głaskać. Patrzyła tymi swoimi miodowymi oczami z taką mądrością. ;) Po chwili jednak przysunęła sie znów do mnie. Przytuliłam i dostałam buziaka. Wspólnie poszłyśmy do kuchni zrobić kawę i przynieść coś słodkiego. Nesiula wyglądała z kuchnii i na słowa Tomka nieśmiało machała ogonkiem On siedział cały czas w tym samym miejscu i zachęcał do przyjścia. Przyszłyśmy do pokoju usiadłam na podłodze sunia podeszła do znajomego i usiadła obok :multi:Głaskał Ją a Ona raz na Niego raz na mnie patrzyła. Marta poczęstowała się słodkim i zaraz musiała podzielić się z kochanymi łakomczuchami :evil_lol: u nas nie da się ukryć poczęstunku :evil_lol:
Rozmawiało nam się bardzo dobrze, opowiadałam o Nesi. :lol: Czas upłynął mile :lol:
Nadeszła godzina odjazdu, ubraliśmy się Wszyscy i poszliśmy by odprowadzić Ich do samochodu, sunie biegły szczęśliwe przed siebie. Pożegnaliśmy się zdziwieni że czas nam tak szybko minął. :lol:
Wróciłyśmy do domu, sunie położyły sie na legowiskach, każda tym razem na swoim :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilith27']hhahahhahahahahhaha
zaczyna się wróżenie
ojjjjjjj Igiełko bo przepadniesz


jak ja z lilką a potem z fionką
dwie znajdy zostały u mnie na stałe
dziś życia bez nich nie wyobrażam sobie
a wszystko się zaczęło
od wróżb cioteczek z dogo
szczeniaki małe kulki mnie nie przekonały jak te dwa moje dranie[/QUOTE]

Cioteczki a co to za wrózby były wczoraj ? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Igiełko, czy tekst do allegro moge wykorzystac z ogloszen Estrelli? kontakt taki jak podano w ogl?[/QUOTE]

[quote name='Estrella']tekst napisała Igiełka, więc myślę, że możesz go wziąć. tel. kontaktowy również.[/QUOTE]

Tak tekścik i tel jak najbardziej można z całego serca Cioteczki Bardzo Wam dziękuje za ogłoszenia dla Nesiuli :buzi::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']:bye:Witam u cioteczki Igieleczki , cudownosci [COLOR=darkorange]psiaczkosci Nesinka i Rudoslawa:loveu::thumbs::iloveyou:Rudoslawa jest jak siostra mojej Pipi. Pozdrawiamy:loveu:piekne niunie , jak pieknie piszesz Igielko , taki spokoj emanuje , az z usmiechem sie czyta:multi:[/COLOR][/QUOTE]
Cioteczko bardzo dziękujemy za miłe słowa i odwiedziny i zapraszamy częściej :)

Link to comment
Share on other sites

Biore sie za allegro.
Igielko, fajnie opisalas dzisiejszy dzien, bylam przez chwile z wami na podlodze.
Kolejny pies, ktory chce przezwyciezyc strach przed czlowiekiem i jego wrodzona milosc do nas w koncu zwyciezy.
A Pan Tomek musi byc wspanialym facetem, sunia to wyczula i juz nie miala sily sie bronic przed nim :)

EDIT: allegro zrobione:

[URL="http://allegro.pl/piekna-piesia-zwana-nesia-i1496034661.html"][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/5958/91536976.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Biore sie za allegro.
Igielko, fajnie opisalas dzisiejszy dzien, bylam przez chwile z wami na podlodze.
Kolejny pies, ktory chce przezwyciezyc strach przed czlowiekiem i jego wrodzona milosc do nas w koncu zwyciezy.
A Pan Tomek musi byc wspanialym facetem, sunia to wyczula i juz nie miala sily sie bronic przed nim :)

EDIT: allegro zrobione:

[URL="http://allegro.pl/piekna-piesia-zwana-nesia-i1496034661.html"][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/5958/91536976.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

Cioteczko bardzo dziękujemy za allegro jest śliczne :sweetCyb::sweetCyb:
Tomek i Marta są wspaniali :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Ale ... Igielko mizianko było dla Nesi ! :-)
A ty też lubisz mizianka? ;-) ;-) ;-)
To ja ślę mizianka dla Nesi i jeśli Ty lubisz to też dla Ciebie. ;-) ;-)[/QUOTE]
To teraz popołudniowe mizianki dla Igiełki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Ale ... Igielko mizianko było dla Nesi ! :-)
A ty też lubisz mizianka? ;-) ;-) ;-)
To ja ślę mizianka dla Nesi i jeśli Ty lubisz to też dla Ciebie. ;-) ;-)[/QUOTE]

eee.. troszkę przejęzyczyłam się :evil_lol: ale mimo wszystko dzięki za mizianko ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales'][FONT=Arial Narrow][COLOR=deepskyblue]Wiosenkowe pozdrowio:B-fly::bye::Dog_run::Dog_run:nka dla Igielkowej caluniej rodzinki[/COLOR][/FONT][/QUOTE]


[quote name='Vilena']To teraz popołudniowe mizianki dla Igiełki :loveu:[/QUOTE]
pięknie dziękujemy za odwiedziny i pozdrowionka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Igiełko,
wklejam podlinkowany bannerek, teraz musisz tylko wyciac obecny i wstawic podlinkowany.

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/203377-Nesia-w-BDT-odzyskuje-rado%C5%9B%C4%87-%C5%BCycia-szukamy-dobrego-DS-%29"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/5264/nesiak.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
Bardzo dziękuje za podlinkowanie zaraz zmienię :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...