Jump to content
Dogomania

Nesia w BDT odzyskuje radość życia, trzyma sztamę z Rudosławą i szuka super DS:)


Igiełka

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzień Dobry Cioteczki :loveu: Dziękujemy za miłe słowa :loveu:

[quote name='Iljova']:-) kochane psiuńki !!! :-)
Igiełko co do mizianka to wiesz ja jak przeczytam czy usłysze coś takiego to lubię chwytać za słówka i pożartować trochę, chyba nie masz mi za złe ? ;-)
Pozdrawiam serdecznie :-)[/QUOTE]

Iljova no coś Ty, lubię żartować sama mam duże poczucie humoru :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzień Doberek Cioteczki :lol:
Bardzo dziękujemy za trzymane kciuki. :lol:
Wczoraj wieczorkiem nie miałam już połączenia z netem. Teraz Wam napiszę co i jak :eviltong::eviltong:
Nesiula bardzo chętnie weszła do gabinetu wszystko obwąchała, obserwowała i pewnie zastanawiała się po co tu przyszłyśmy. Była spokojna, dosyć grzeczna :lol: Wzięłam sunię na rączki i postawiłam na stole weterynaryjnym by łatwiej było kuleczkę zbadać. Przytuliła się do mnie mocno, chciała się schować by nie było Jej widać. Razem z Panią doktor przemawiałyśmy do Niej czule, głaskałyśmy
troszkę poczekałyśmy i udało się. :lol::lol:
Dowiedziałałam się że jest poprawa to znaczy jest dużo lepiej niż było.:sweetCyb::bigcool:
Pani doktor powiedziała że trzeba jeszcze oczka zalewać kropelkami i że zapalenie się zmniejszyło ale jeszcze nie znikło całkowicie. Kupiłam kolejną buteleczkę Dicortineff-vet teraz bedziemy zakraplać już mniej bo po 1 kropelce do każdego oczka i tak jak było 2 razy dziennie. Po zbadaniu obydwie pogłaskałyśmy Paróweczkę i zestawiłam Ją ze stołu. Nesia machała ogonkiem że już po wszystkim, dostałam ogromnego buziaka. :lol:
Kupiłam jeszcze 2 ulubione kiełbaski dla suni, :eviltong: apetyt ma ogromny.
Cieszę się bardzo że jest poprawa za miesiąc mamy się stawić do kontroli. :lol: Chyba że w tym czasie znajdzie się wymarzony DS dla kochanej Paróweczki to pomogę i powiem jak dbać o Niunię. :lol:
Po wizycie zrobiłyśmy sobie długi spacer, poszłyśmy tam gdzie chciała Nesia. Biegała zadowolona i zaczepiała mnie do zabawy. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']Nesia też Cię lubię , nie rozmawiajmy już o tym :eviltong: wiesz łapki mi się zmęczyły idziemy teraz do domu :evil_lol:
Serdecznie pozdrawiamy Cioteczki :lol:
[IMG]http://img847.imageshack.us/img847/5306/dscn0831.jpg[/IMG][/QUOTE]


widzę, że raczej nie bardzo miałaś pomoc na spacerze
lepiej zdjęcia robić z niskiej pozycji psa

ta mała jest jak sheltie
cudeńko

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...