Jump to content
Dogomania

Podpisywanie petycji w Internecie i na papierze. Wątek informacyjny


Agata Balu

Recommended Posts

agata skopiowalam twoj tekst :

Po wielokrotnych bólach i uzgodnieniu z fundacją EMIR ostateczna treść petycji zostala zatwierdzona i umieszczona w Internecie:
[URL]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=1713[/URL]

Tam można ją podpisywać.

Niemniej jednak podpisy na papierze mają większą wagę, więc te petycję
można skopiować, dodać gdzie trzeba bold lub zmienić krój czcionki - ważne by nie zmieniać ani tytułu ani treści !!!- następnie wydrukować, i zbierać pod nia podpisy.

Petycja powieszona w Internecie trwac będzie 30 dni - od dzisiaj!

Papierowe listy podpisów pod petycją powinny mieć u góry taki sam tytuł jak petycja, zawierać imie i nazwisko podpisującego, jego pesel lub numer dowodu i własnoręczny podpis.


i wkleje na forum:
[URL="http://www.kynologia.com.pl"]www.kynologia.com.pl[/URL]

mam nadzieje ze troche osob podpisze petycje..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=4][COLOR=red][B]Uwaga!!! Warszawa i okolice .[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4]Dzisiaj do godziny 18:00 plakaty i ulotki , można odbierać w[B] Warszawie ul.Nowogrodzka 84-86 (w podwórzu) Studio63 (u Kasi C.)[/B][/SIZE]

[SIZE=4]Prosimy też o oplakatowanie samochodów. (tylko rozsądne, np.osobowe-tylne boczne szyby)[/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=red]UWAGA Gorlice i okolice.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4]Plakaty i ulotki dostepne: [/SIZE][SIZE=2][B]Zespół Szkół Technicznych ul. Michalusa 6, 38-300 Gorlice[/B][/SIZE]
[B][SIZE=2]p. Bogusław Matała tel. (018 3536114 ). godz.8-15 [/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Mam bardzo, ale to bardzo wielką prośbę. Czy mógłby mi ktoś podać treść petycji, którą już mogę na 100% wydrukować (bo widzę, że są 2 - jedna z samymi psami, a druga z psami i kotami) i wyglad listy - bo totalnie się pogubiłam w tym wszystkim. Potrzebowałabym ją na dziś, ponieważ chcąc ją wydrukować muszę zrzucić na dyskietkę (ja sama niestety nie posiadam drukarki, co trochę utrudnia sprawę). Będę bardzo wdzięczna, jeśli ktoś poda już oficjalne wersje petycji i listy :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ruth']Mam bardzo, ale to bardzo wielką prośbę. Czy mógłby mi ktoś podać treść petycji, którą już mogę na 100% wydrukować (bo widzę, że są 2 - jedna z samymi psami, a druga z psami i kotami) i wyglad listy - bo totalnie się pogubiłam w tym wszystkim. Potrzebowałabym ją na dziś, ponieważ chcąc ją wydrukować muszę zrzucić na dyskietkę (ja sama niestety nie posiadam drukarki, co trochę utrudnia sprawę). Będę bardzo wdzięczna, jeśli ktoś poda już oficjalne wersje petycji i listy :).[/quote]

Tu jest wszystko !!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29900&page=8[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fuks55']Czy na pewno wszyscy dogomaniacy porozsyłali petycje internetową po znajomych ??
Bo coś mało tych podpisów ;-)
Wysyłajcie !!!!!![/QUOTE]No ba a co poniektorzy ktorych nazwisk jeszcze nie widzialam na liscie dostali ja odemnie pare razy:diabloti: :diabloti: :diabloti: Nie maja wyboru:mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

male pytanko, sorry jesli juz padlo - skad wiadomo, ze podpisy pod "Petycja w sprawie zmian ustawodawstwa dotyczącego zwierząt domowych" dotycza akurat tego tekstu petycji z petycja.4.pl? pytam, czy ktos sie nie przyczepi, ze jaka on ma pewnosc, ze jego podpis nie zostanie zlozony pozniej wladzom pod zupelnie inna petycja, np. zniesienia kar za znecanie sie nad zwierzetami (tez zmiana)?

nie odbierzcie tego jako czepianie sie, tylko mam watpliwosci, czy formularz podpisow tak powinien wygladac.


AM

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andre']male pytanko, sorry jesli juz padlo - skad wiadomo, ze podpisy pod "Petycja w sprawie zmian ustawodawstwa dotyczącego zwierząt domowych" dotycza akurat tego tekstu petycji z petycja.4.pl? pytam, czy ktos sie nie przyczepi, ze jaka on ma pewnosc, ze jego podpis nie zostanie zlozony pozniej wladzom pod zupelnie inna petycja, np. zniesienia kar za znecanie sie nad zwierzetami (tez zmiana)?
nie odbierzcie tego jako czepianie sie, tylko mam watpliwosci, czy formularz podpisow tak powinien wygladac.
AM[/quote]

No to zabiłeś ( w każdym razie mnie) ćwieka. Zwyczajowo podpisy pod jakimikolwiek petycjami zbiera się tak, że osobno jest tekst petycji i osobno lista. W przeciwnym wypadku rzeba by było pisać wszystko dwustronnie: po jednej stronie tekst petycji, po drugiej stronie lista podpisów. Nie zauważyłam by ktoś pod takimi petycjami zbierał podpisy. [B]Ważne jest by tytuł petycji i tytuł na liście był taki sam[/B]. Tego już nie można zmienić.
Ale w tym przypadku masz rację!
Tytuł petycji nie jest wiele mówiący i właściwie mógłby zostać przez kogoś wykorzystany, gdyby zdobył NASZE listy podpisów.
Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.
A swoją drogą to masz zadatki na wspaniałego kombinatora :-). Nikt wcześniej na to nie wpadł!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']No to zabiłeś ( w każdym razie mnie) ćwieka. Zwyczajowo podpisy pod jakimikolwiek petycjami zbiera się tak, że osobno jest tekst petycji i osobno lista. W przeciwnym wypadku rzeba by było pisać wszystko dwustronnie: po jednej stronie tekst petycji, po drugiej stronie lista podpisów. Nie zauważyłam by ktoś pod takimi petycjami zbierał podpisy. [B]Ważne jest by tytuł petycji i tytuł na liście był taki sam[/B]. Tego już nie można zmienić.
Ale w tym przypadku masz rację!
Tytuł petycji nie jest wiele mówiący i właściwie mógłby zostać przez kogoś wykorzystany, gdyby zdobył NASZE listy podpisów.
Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.
A swoją drogą to masz zadatki na wspaniałego kombinatora :-). Nikt wcześniej na to nie wpadł![/quote]

Myśmy to przewidzieli i wydrukowaliśmy po jednej stronie treść petycji, a po drugiej listę podpisów. Merytorycznie nic się nie zmieniło i mam nadzieję, że nie zrobiliśmy błędu. Jak tak nie było wolno to popadam w depresję.

Link to comment
Share on other sites

"Myśmy to przewidzieli i wydrukowaliśmy po jednej stronie treść petycji, a po drugiej listę podpisów. Merytorycznie nic się nie zmieniło i mam nadzieję, że nie zrobiliśmy błędu. Jak tak nie było wolno to popadam w depresję."

Nic się nie stało, tak może być, w moim linku j/w jest już omawiana poprawka. :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...