Jump to content
Dogomania

*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***


Pokahontas

Recommended Posts

Niech spełniają się marzenia,
niech sie smutek w radość zmienia,
życie płynie miodem, mlekiem,
zdrowia niech przybywa z wiekiem...
na ten Nowy Rok!

Życzymy Wam wszystkim, czworo- i dwunożni członkowie wielkiego dogomaniackiego stada, żeby w Nowym Roku 2007 żadne stworzenie nie głodowało ani nie cierpiało z winy człowieka, aby każdy potrzebujący pies czy kot znajdował wspaniały kochający dom i odpowiedzialnego opiekuna, dla którego stanie się dozgonnym przyjacielem i członkiem rodziny i żeby na tym Forum panowały wiara, nadzieja i miłość, bo one nadają sens życiu!
Bąbel, Platon, Byron, Junior i pańcia Halina

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]witam wszystkich w nowym roku u nas zwykla sielanka sylwester spedzilismy w domku razem z dziecmi i naszymi pupilami i bylo ok gaja i samuell olali wszystkie strzaly petard poprostu spali .Sami zachowuje sie bez zastrzezen poprostu jak by tu byl od zawsze biega bawi sie zawsze rano sa igraszki z gaja podgryzaja sie nawzajem wszystkie zdjecia jakie mamy do tej pory macie wrzucone na forum.JAk beda nowe zaraz wam wrzuce na forum nie zapominajcie ze ja jestem kobieta pracujaca a teraz z nowym rokiem u mnie w pracy meksyk warjactwo,tak ze ledwo mam czas dla dzieci i pieskow ale mam nadzieje ze juz w lutym bedzie lepiej gorace caluski dla norbitki od samuela:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]witajcie kochani wlasnie przeczytalam sobie o tolku i jego siostrze widze norbitko ze spelnilo sie twoje mazenie o bokserze u nas wszystko w porzadku jestesmy zdrowi tylko zauwazylam jedna rzecz jak sami bardzo szaleja na ogrodzie to pozniej utyka na lewa lape ale to nie zawsze wet powiedzial ze tam nic nie ma groznego i moze jak goni to zle sobie lape stawia bo jak idziemy na spacer to jest w porzadku dwa dni temu potargal sobie lozku bo sie mu nudzilo a gaja ma cala szyje zgryziona od jego zalotow bardzo mu smakuje chleb z miodem jest z niego artysta ze hej caluski dla norbitki i reszty cioteczek:eviltong: :eviltong: :lol: :lol: :loveu: :loveu: [/B]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj na swoim koncie zobaczyłam wpłatę na Samuelka od Eweliny Ł. Ponieważ zobowiazałam się pokryć koszty pobytu(wyżywienie szczepienie itp.) a z AFN za kastrację dostałam kasę to chciałabym to 30,00zł Przekazać na innego psiaka. Mogę ew. dołozyć je do przyszłej sterylizacji boksi Toli, którą mam na tymczasie.
[B]Ewelinko jeśli do nas zaglądasz prosze o dyspozycje :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

no tak beatko masz racje troche was zaniedbalam ale tak prawde powiedziawszy u nas wszystko ok sami jest szczesliwy i to najwazniejsze biega ale taki leniuch z niego i chyba jest z cukru bo jak pada deszcz to sie mu nie usmiecha wychodzic napisz jak tam twoja nowa podopieczna czy jest juz ktos chetny do adopcji i co z tolkiem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...