Jump to content
Dogomania

Trzy wyrzucone suczki! pilne DT/DS! Jednej po 4 m-ch w dt grozi schronisko


tripti

Recommended Posts

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już po wizycie - Ola stwierdziła, że domek jest SUPER. Państwo kochają zwierzaki - mają koty i psiaka też mają, ale Kajusię też chcą. Podobno wszędzie wiszą wydrukowane zdjęcia malutkiej :)
Wychodzi na to, że w sobotę Czarnulka jedzie pod Bydgoszcz do swojego DOMKU!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

coś mi sie nie zgadza w rachunkach, muszę poszukać błędu, bo zgubiłam czyjąś wpłatę za co przepraszam, jutro poszukam.

Kajusia bardzo odważnie obszczekała nową chwilową koleżankę psią w domu, niby to takie małe ledwo od ziemi odrosło, a tu taka hej do przodu, aż dostała delegację na górę, dla jej bezpieczeństwa, bo koleżanka z tych silniejszych :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdajedral']Już po wizycie - Ola stwierdziła, że domek jest SUPER. Państwo kochają zwierzaki - mają koty i psiaka też mają, ale Kajusię też chcą. Podobno wszędzie wiszą wydrukowane zdjęcia malutkiej :)
Wychodzi na to, że w sobotę Czarnulka jedzie pod Bydgoszcz do swojego DOMKU!!!!!!![/QUOTE]

Jakie jest stanowisko Panstwa w sprawie sterylizacji????

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie, jaka bida: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203533[/URL] :(
Wywalony z domu, mieszka pod bramą, do tego miał wypadek i kuleje :( A na wątku nie ma NIKOGO :(

[CENTER][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/2130/dscn0564k.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

nie pisałam, że to biegunka, tylko rozwolnienie, czyli brak właściwej konsystencji, jest lepiej, ale jeszcze nie tak jak powinno być. Ciekawe co z Tulą, ponieważ tej pannie przytrafiła się biegunka. U czarnuli krwi już nie widać.

Z Olą, która pomogła w sprawdzeniu domku, tzn przeprowadziła tą wizytę i zawiezie malutką już rozmawiałam, wstępnie jesteśmy umówione.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...