Jump to content
Dogomania

Plagiat petycji, plakatów itd.


Anashar

Recommended Posts

Ta osoba robiła to z koleżanką ale w dobrej wierze, zainteresujcie się nią, weźcie ją do pomocy przy zbieraniu podpisów.. powiedziała, że jak narobiła bigosu, to te plakaty zdejmie.. podałam jej numer gg Moskvy.
Mam nadzieję, że nie będzie z tego problemów bo komuś w jakimś miejscu się plakat nie spodoba i nie będzie dzwonił do fundacji z pretensjami..!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Problem z tymi paniami już rozwiazany - naszczęscie są kumate. Usuną z nich(tych plakatów) ten adres bloga. Rozwiesza w swojej szkole - dyrektor wyraził zgode.
Nadrukowały tego 700 sztuk - nie chce zeby sie zmarnowało bo jednak przecież są na tych plakatach informacje o akcji wiec nie można tego tak po prostu wyrzucić.:roll: To by było totalne marnotrawstwo.

Link to comment
Share on other sites

Stworzyłem specjalnie forum, dla wątku, aby ludzie mogli komentować. Liczyłem na jakieś sugestie/propozycje coś wnoszącze do sprawy. Ale widać ostro się przeliczyłem :shake:

Jakiś gościu zamieścił w komentarzu:

[quote name='Oblitor']
Precz z psiarnią! Czy na pewno chcecie dać prawa tym głupim zwierzakom? Chcecie by naruchało ich się tak dużo, że obsrają cały świat i was, dennych i żałosnych zoofili zanoszących się płaczem nad jakimś owłosionym worem mięsa? Ludzie użyjcie mózgów!

[url]http://img176.imageshack.us/img176/2737/muauaahagpd2.jpg[/url]

a btw [URL="http://www.petuniafanclub.fora.pl/"][COLOR=#800080]www.petuniafanclub.fora.pl[/COLOR][/URL] forum o fajnych rzeczach :) (psiarze won)[/quote]


tego poprostu nie będe komentował...:angryy:

[URL="http://dragon-throne.forall.pl/ozzy/forum/viewtopic.php?t=9&postdays=0&postorder=asc&start=825&sid=eab317369d2ea90a4b1c5b1e5b028b7c"]Tu jest link do strony <---klik[/URL]

Temat zamknąłem, niestety widzę, że jednak mało kto potrafi napisać coś sensownego...

Mam pytanie, co najlepiej zrobić w tym wypadku? Postraszyć gnojka? Zgłosić to gdzieś? Mam i IP i maila i napewno nie odpuszczę :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Ale czego Wy sie wsciekacie? To jest biedne zbuntowane dziecko... postraszyc go na dobra sprawe nie ma czym. (no chyba, ze macie telefon do jego rodzicow, zeby sie dowiedziec, czy wiedza, czym sie synek zajmuje w wolnych godzinach)

Przykre jest tylko to, ze takich dzieciakow epatujacych sie okrucienstwem jest coraz wiecej :shake:.


pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

Plakat ten jak wszystkie inne "nie nasze", nawet te zrobione w dobrej intencji narusza prawa autorskie. To sie nazywa "fake", przeróbka, za to można wytoczyć proces, ale tak robią tylko gwiazdy Hollywood, którym ktoś zrobił "fake" w postaci dolepienia twarzy do nagiego ciała jakiejś modelki - nam wystarczy jak podasz jego namiary policji, zrobią tzw. myjke czyli wpadną na chate gnojka, zabiorą kompa "do śledztwa" oczywiście nic tam nie znajdą bulwersującego oprócz pewnie jakiś pirackich programów, ale sie dziecko oduczy zadzierać z psiarzami i wogóle zauważy, ze w internecie wbrew pozorom nie jesteśmy anonimowi...

PS. Jeden gnojek za znęcanie sie nad chomikami i publikacje tego w necie juz poleciał, to teraz poleci następny i może reszta sie zastanowi.

Coś zrobić trzeba.

Link to comment
Share on other sites

Własnie o to mi chodzi że jeśli nie bedzie się na cos takiego reagowac tylko puszczac mimo uszu to nie wiadomo co bedzie dalej!Im więcej nas to zgłosi to policja będzie musiała zareagowac.Mam się spotkac jutro a własciwie dzisiaj z Ulv niedaleko jest komisariat wiec mam nadzieje ze sie tam przejdziemy.A jeśli oni tego nie przyjma to ruszy sie kontakty!Dobra kłade sie bo moje dziecko jeszcze nie spi.Boze co ze mnie za matka!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moskva']Napisałam tam komentarze, ze jedyna oficjalna strona Ozziego jest nasza autorstwa Anashara czyli ozzy.dog.pl ale moje wpisy sie tam nie umieściły... Hmmm kasuja....
Trzeba poinformować Onet, że ktoś sie podszywa pod organizatorów i przywłaszczył sobie grafiki i bannery autorstwa dogomaniaków jak również layout strony autorstwa hes. i teksty autorstwa Kasi...

To pewnie jakieś dziecko, które chce byc w centrum zainteresowania... Piszmy do Onetu! Najlepiej wszyscy...[/quote]

[SIZE=4][B]Dziecko z zadatkami na bandziora![/B][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red]Fundacja podjęła już stosowne kroki; złożymy zawiadomienie na policję[/COLOR][/SIZE]; to jest namawianie do zabijania zwierząt;
ten szczeniak nie może pozostać bezkarny ; a jeśli ma poniżej 13 lat odpowiedzą za niego rodzice EMIR

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]Jest to tak przerażające,że normalnemu czlowiekowi w głowie się nie mieści, wyrastają takie chwasty a potem mamy oprawców katujących zwierzęta,wypalających kotom oczy, przybijających żywe koty do bramy stodoły lub drzewa, wrzucających żywe , skatowane psy do studni, rżnących żywego psa piłą lub odcinających jamnikowie głowę i otwierajacych brzuch!![/SIZE]
[SIZE=3]Oni wyrastają z takich dzieci!~[/SIZE]
[SIZE=3]I do nas dorosłych nalezy bezwzglednie ściganie i tępienie tego; [/SIZE]
[SIZE=3]gdzie są pedagogowie?[/SIZE]
[SIZE=3] co robi szkoła? [/SIZE]
[SIZE=3]Następna sprawą którą, jak sądzę zajmie się fundacja EMIR to będzie zakrojona na cała Polskę akcja edukacji dzici i młodzieży ( liczę na pomoc Was wszystkich, dogomaniaków, wolontariuszy naszej fundacji z całego kraju, i miłośników zwierząt)[/SIZE]
[SIZE=3]Nam nie wolno tego ( coraz szerszego) zjawiska lekceważyć!![/SIZE]
[SIZE=3]Proszę o pomoc i wszelkie sugestie[/SIZE]
[SIZE=3]EMIR[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir'][SIZE=3]Jest to tak przerażające,że normalnemu czlowiekowi w głowie się nie mieści, wyrastają takie chwasty a potem mamy oprawców katujących zwierzęta,wypalających kotom oczy, przybijających żywe koty do bramy stodoły lub drzewa, wrzucających żywe , skatowane psy do studni, rżnących żywego psa piłą lub odcinających jamnikowie głowę i otwierajacych brzuch!![/SIZE]
[SIZE=3]Oni wyrastają z takich dzieci!~[/SIZE]
[SIZE=3]I do nas dorosłych nalezy bezwzglednie ściganie i tępienie tego; [/SIZE]
[SIZE=3]gdzie są pedagogowie?[/SIZE]
[SIZE=3] co robi szkoła? [/SIZE]
[SIZE=3]Następna sprawą którą, jak sądzę zajmie się fundacja EMIR to będzie zakrojona na cała Polskę akcja edukacji dzici i młodzieży ( liczę na pomoc Was wszystkich, dogomaniaków, wolontariuszy naszej fundacji z całego kraju, i miłośników zwierząt)[/SIZE]
[SIZE=3]Nam nie wolno tego ( coraz szerszego) zjawiska lekceważyć!![/SIZE]
[SIZE=3]Proszę o pomoc i wszelkie sugestie[/SIZE]
[SIZE=3]EMIR[/SIZE][/quote]
dokładnie Emir, tu się z Tobą w pełni zgadzam. Zaczyna sie od zabawy z żabkami, później są psy i koty a później pora na ludzi. Chyba historia zna juz kilku taki bandytów.
Nie wiem tylko czy edukacja dzieciaków wiele pomoże, jeśli w domu będą słyszały zupełnie co innego? Większą rolę w wychowywaniu /bądź nie/ dzieciaków odgrywają niestety domy, częśto nie do końca normalne.

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z Tobą EMIR, w tej kwestii możesz na mnie liczyć. U mojej córki w przedszkolu juz przeprowadziliśmy edukacje. Co roku ide tam z moim psem i opowiadam jak piesek czuje, jak kocha, jak cierpi....Dzieciaki głaszczą i sa zadowolone. Moim zdaniem trzeba koniecznie trafic do szkół!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aisaK']Zgadzam się z Tobą EMIR, w tej kwestii możesz na mnie liczyć. U mojej córki w przedszkolu juz przeprowadziliśmy edukacje. Co roku ide tam z moim psem i opowiadam jak piesek czuje, jak kocha, jak cierpi....Dzieciaki głaszczą i sa zadowolone. Moim zdaniem trzeba koniecznie trafic do szkół!!![/quote]
Od kilu lat prowadzę eko - lekcje z dziećmi ze szkól i przedszkoli ( oczywiście na poziomach dostosowanych do ich wiekuy) oraz nauke bezpiecznego zachownia wobec zwierząt; dzieci są ogromnie chłonne. Przy okazji opowiadaja o tym jak traktuje sie zwierzęta w ich domach; czasami wieje grozą. Ale uważam,że praca z dziećmi i mlodzieżą ma sens; z nich wyrosną ludzie, którzy potem tworzyc będą dorosłe społeczeństwo
EMIR

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']Od kilu lat prowadzę eko - lekcje z dziećmi ze szkól i przedszkoli ( oczywiście na poziomach dostosowanych do ich wiekuy) oraz nauke bezpiecznego zachownia wobec zwierząt; dzieci są ogromnie chłonne. Przy okazji opowiadaja o tym jak traktuje sie zwierzęta w ich domach; czasami wieje grozą. Ale uważam,że praca z dziećmi i mlodzieżą ma sens; z nich wyrosną ludzie, którzy potem tworzyc będą dorosłe społeczeństwo
EMIR[/quote]

w podstawowce ktora konczylam dzieci sa uczone jak obchodzic sie ze zwierzetami, jak je madrze kochac, szanuje sie zwierzeta
teraz maja spotkania z osobami ze schroniska, robia aukcje, zbieraja karme (ostatnio piali o nich w moim psie). I jak to sie konczy??? Tak ze wyrasta taki oszołom kochajacy zwierzeta jak ja :P I oni moga - bez zachety czy przymusu !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']Stworzyłem specjalnie forum, dla wątku, aby ludzie mogli komentować. Liczyłem na jakieś sugestie/propozycje coś wnoszącze do sprawy. Ale widać ostro się przeliczyłem :shake:

Jakiś gościu zamieścił w komentarzu:




tego poprostu nie będe komentował...:angryy:

[URL="http://dragon-throne.forall.pl/ozzy/forum/viewtopic.php?t=9&postdays=0&postorder=asc&start=825&sid=eab317369d2ea90a4b1c5b1e5b028b7c"]Tu jest link do strony <---klik[/URL]

Temat zamknąłem, niestety widzę, że jednak mało kto potrafi napisać coś sensownego...

Mam pytanie, co najlepiej zrobić w tym wypadku? Postraszyć gnojka? Zgłosić to gdzieś? Mam i IP i maila i napewno nie odpuszczę :angryy:[/quote]

[B][COLOR=red]Osoby zainteresowane informujemy, że rozmowy z matką Oblitora (Marka) nie dały spodziewanego efektu. Z uwagi na powyższe w dniu dzisiejszym nasz prawnik złozył stosowne zawiadomienie w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...