Jump to content
Dogomania

KOORDYNATORZY, informacje...


kacha_wawa

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nikt nie bierze udziału w akcji za dyplom. Żadnemu z wolontariuszy, nic jak dotąd, o podziękowaniach na piśmie nie wspominałam.:cool3: Szablon z logo Fundacji EMIR z podziękowaniami można wysłać na poczty mailowe koordynatorów. Osobiście mam zwyczaj dziękować za pracę, a w szczególności tę nieodpłatną i z potrzeby serca. Jak dotąd tylko na tym zyskuję - to motywuje do podejmowania innych działań w dobrej sprawie.
Dla mnie osobiście podziękowania nie są potrzebne do niczego, ale zależy mi na zachowaniu jak najlepszych kontaktów z firmami i osobami od których wiele zależy i które w akcji okazały dużą pomoc. Tak na przyszłość dla naszych czworonogów.

Link to comment
Share on other sites

anashnar, wiem ze swietnie sie wydaje pieniadze z nie wlasnej kieszeni.
ale jak sie cudze pieniadze wydaje to trzeba kazda zlotowke w palcach 5 razy obrocic i zastanowic czy to naprawde konieczne
zagladnij na kilka watkow na pwp i zobacz ilu osobom 50 zl ratuje sytuacje
bo nie ma za co weta zaplacic, lekow kupic i karmy psom na tymczasie dac.
zastanow sie
podobno sa juz dlugi za akcje bo braklo 2 tys, za co maja byc te dyplomy??
wiadomo ze sponsorom itp warto wyslac, ale szeregowym wolontariuszom jak chcesz dac to moze ci emir przesle szablon a ty wydrukujesz wszystkie, na sztywnym papierze i jeszcze wyslesz poczta.
zobaczysz jak szybko koszty rosna i pieniedzy brakuje.
same mamy w krakowie na dzien dzisiejszy ponad 400 zlotych dlugu,fajnie nie?
na wysykle kurierem tego wszystkiego poszla taka kasa, a zywe psy udaje sie rozwiezc do domow w calej poslce czasami bez wydania zlotowki.

Link to comment
Share on other sites

[B]kiwi -[/B] po pierwsze uspokój się. Po drugie czy ja wydaje czyjeś pieniądze? Nie wydaje mi się. Po trzecie czym się różni taki szeregowy wolontariusz od Ciebie czy mnie? Każdy chce pomóc. Nie ma ludzi wyższych i niższych. Tacy wolontariusze wkładają więcej serca w tą akcję niż jakiekolwiek firmy razem wzięte. Bo im zależy na dobru zwierząt - a firmie na poklasku i reklamie.

A co do pieniędzy - sam mam chorego psa na którego leczenie idą straszne pieniądze, i ledwo nam starcza. Ale czy narzekam? Nie. Więc mi nie gadaj, że szastam cudzymi pieniędzmi, ok? Daje tylko propozycję wyjścia z sytuacji. Nikomu nic nie nakazuje.

Link to comment
Share on other sites

Maciek, kiwi wcale nie powiedziala ze ani ty ani ona nie jestescie szeregowymi wolontariuszami :) wszyscy nimi jestesmy :)

ja zgadzam sie z nia ze jesli mamy komukolwiek dziekowac w ogole, to tylko sponsorom "zewnetrznym" i instytucjom, aby ew. zyskac ich przychylnosc podczas kolejnych akcji

dla wszelkich innych potrzeb powinna wystarczyc oficjalna lista wolontariuszy na stronie fundacji

a jesli poszczegolni koordynatorzy chca koniecznie dziekowac wolontariuszom - puscie wodze fantazji i zaloze sie ze znajdziecie wiele lepszych metod niz DYPLOM wydrukowany i przeslany na koszt fundacji

Link to comment
Share on other sites

Ja za dyplom serdecznie dziekuje - prosze te fundusze wydane na wykonanie go i wysyłke do Wrocławia przeznaczyc na karme/sterylke/szczepienie dla któregoś z podopiecznych fundacji - jest tam na przykład taka śliczna biała sunia - Białka(nie wiem czy info na stronie Emir jest aktualne i sunia jest nadal w schronie), jeśli jest taka możliwość to prosze tą kase przeznaczyć na nią.

Ja moim wolontariuszom napewno podziekuje za współprace ale mam cicha nadzieje, ze nikt tego wszystkiego nie robił dla jakiś dyplomów.

Link to comment
Share on other sites

Wszem i wobec oglaszam,ze ja z akcji rezygnuje bo jak mam byc szczery jak i tak na mnie psy wieszacie i pewnie linczu dokonacie tylko dlatego,ze niesmialo zaproponowalem ,zeby wolontariuszom tez podziekowac. Dziekuje wszystkim osobom z ktorymi udalo mi sie dzialac i dzieki ktorym uwierzylem,ze taka akcja jest mozliwa i da sie uzbierac jakas ilosc glosow, ktore sa potrzebne do zrobienia kroku naprzod w sprawie ochrony glosow. Wcale nie chodzi mi o dyplomy jak juz mowilem tylko chcialem, zauwazyc,ze sa osoby, ktorym takie cos sie moze przydac, mi osobiscie nie jest to do niczego potrzebne tak jak juz pisalem, wystarczy mi swiadomosc, ze dzialalem w slusznej sprawie. Jeszcze raz dziekuje wszystkim wolontariuszom i koordynatorowii z Olsztyna. Petycje ktore mam oddam we wtorek a te ktore jeszcze sa wypelniane oddam jak zostana mi zwrocone.

Link to comment
Share on other sites

Umok,zachowujesz sie jak dziecko !! Nikt sie nie chce ze mna bawic,to zabieram zabawki i ide gdzie indziej.To nie kolko wzajemnej adoracji i nie kazdemu musi sie podobac Twoj pomysl.

Weszlam tu,bo jestem koordynatorem i myslalam,ze wypada raz na jakis czas ;) Weszlam,a tu jakas bezproduktywna klotnia !
Luuuudzie,takie *******y?!

Nawet nie wypowiadam sie w kwestii podziekowan,bo szkoda czasu.
Wplacilam na akcje pare groszy,bo wiem,ze to kosztowalo sporo.
Niech kazdy wplaci choc troszke.

Link to comment
Share on other sites

Umoczku nie rób nam tego!!!:placz: Jesteś potrzebny, przecież robimy całą akcję dla zwierzaków, których los nie jest Ci przecież obojętny. Dyskusje są potrzebne, gdyż są najczęściej zaczątkiem jakiegoś najlepszego pomysłu na rozwiązanie sprawy. Mam nadzieję, że jak opadną emocje, jeszcze raz przemyślisz swoją decyzję, bo inaczej znajdę Cię nawet w mysiej dziurze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pluciarz']Umoczku nie rób nam tego!!!:placz: Jesteś potrzebny, przecież robimy całą akcję dla zwierzaków, których los nie jest Ci przecież obojętny. Dyskusje są potrzebne, gdyż są najczęściej zaczątkiem jakiegoś najlepszego pomysłu na rozwiązanie sprawy. Mam nadzieję, że jak opadną emocje, jeszcze raz przemyślisz swoją decyzję, bo inaczej znajdę Cię nawet w mysiej dziurze :evil_lol:[/quote]

A ja wzmocnię Bellę i zrobię to samo :diabloti: . Jesteś potrzebny !!!

Link to comment
Share on other sites

Hej nie wim gdzie to napisac:roll: , wiec moze tu: na stronie [URL="http://www.ozzy.dog.pl"]www.ozzy.dog.pl[/URL] jest lista gdzie mozna składać podpisy, jest Świdnica, ale nie ma wpisanego miejsc, ja dałam petycje i formularz podpisów do sklepu zoologicznego na ul. Grodzkiej:razz: ; nie wiem czy jeszce jest jakieś miejscach w Świdnicy, gdzie można składać podpisy, ale może ktoś dopisze chociaż ten sklep;)

Link to comment
Share on other sites

Mnie tak latwo nie uda sie znalezc ;) tylko sam wpadam w rece koordynatora :) ale dzisiaj mialem telefon,ze jutro mam isc na rozmowe az sie boje :) dobra zachowalem sie jak gowniarz i chcialem zabrac swoje zabawki i isc do innej piaskownicy tyle,ze tam tez dzieci sie nie chca bawic ;) wiec postanowilem zostac w piaskownicy gdzie przynajmniej mozna porzucac piaskiem i lopatkami po glowach sie pobic i sadze,ze fajnie jest :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='umok']Mnie tak latwo nie uda sie znalezc ;) tylko sam wpadam w rece koordynatora :) ale dzisiaj mialem telefon,ze jutro mam isc na rozmowe az sie boje :) dobra zachowalem sie jak gowniarz i chcialem zabrac swoje zabawki i isc do innej piaskownicy tyle,ze tam tez dzieci sie nie chca bawic ;) wiec postanowilem zostac w piaskownicy gdzie przynajmniej mozna porzucac piaskiem i lopatkami po glowach sie pobic i sadze,ze fajnie jest :)[/quote]


No,to lubie :D

Link to comment
Share on other sites

Bardzo bym prosiła o zamieszcenie na głównej stronie Ozziego, tam gdzie są miasta i miesca gdzie można składać podpisy, poniższych adresów (zauważyłam, że Chrzanów jeszcze nie jest aktywny, choć w którymś poście chyba już pisałam gdzie można składać podpisy - ale to nic, czasami się coś przeoczy, więc napiszę jeszcze raz :) ):

1. Sklep zoologiczny "PUPIL",
Chrzanów - Rynek

2. Lecznica Dla Zwierząt,
Chrzanów, ul. Mydlana 59

3. Centrum Handlowe MAX - sklep zoologiczny,
ul. Trzebińska (róg skrzyżowania ul. Trzebińskiej z ul. Szpitalną ) Chrzanów

4. Przychodnia Weterynaryjna - wet. Wawrzyniec Thal
ul. Przybosia 1, Chrzanów

Więcej adresów zapiszę dziś na spotkaniu wolontariuszy. W Trzebini nie ma miejsca z petycją, ponieważ nikt nie jest na tyle miły i chętny, aby zostawić listę w swoim sklepie (zostawiłam jednej pani w pawilonie handlowym, ale stwierdziła, że musi się nad tym zastanowić - i chyba zastanawia się do dziś :shake:). Po niedzieli pojadę atakować dalej Trzebinię :D.

Link to comment
Share on other sites

żeby zakończyć temat informuję:
Po zakończeniu całej naszej,bezprecedensowej w skali kraju, wspólnej akcji zostanie wydane pamiątkowe wydawnictwo pod tytułem
[SIZE=3][B] Ozzy, nie zawiedliśmy...[/B][/SIZE]
będzie ono zawierało całą dokumentacje "sprawy Ozzego" petycję informacje o akcji i ilości zebranych podpisów oraz sposobie przekazania petycji władzom; będzie też zawieralo zdjęcia z poszczególnych miast i miejscowości dokumentujące przebieg naszej akcji; cały nakład będzie numerowany i KAZDY zaangazowany czy to sponsor, czy koordynator czy wolontariusz powtarzam każdy ,kto cząstkę swojego serca i czasu poświęcił otrzyma 1 egz z pisemnym potwierdzeniem jego udziału w akcji, podpisanym przez Sztab;to będzie jedyna forma podziekowania jednakowa dla wszystkich; prace nad tym wydawnictwem zaczną się zaraz po zakończeniu akcji; sadzę,że to wyjasnienie zakończy dyskusję
pozdrawiam EMIR
p.s. sądzę, że znajdziemy sponsora na pokrycie kosztów tego przedsięwzięcia bez angażowania pieniędzy potrzebnych na ratowania zwierząt

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']pozdrawiam EMIR
p.s. sądzę, że znajdziemy sponsora na pokrycie kosztów tego przedsięwzięcia bez angażowania pieniędzy potrzebnych na ratowania zwierząt[/quote]

Jak sądzę będzie to wydawnictwo reklamowe. T.zn. w zamian za umieszczenie reklam sponsorzy je wydrukują i pozwolą rozdać? Bo jeśli inaczej to nie bardzo rozumiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...