Jump to content
Dogomania

KOORDYNATORZY, informacje...


kacha_wawa

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja dalej czekam na upoważnienie.

Potrzebuję więcej ulotek i plakatów - Emir, Medar, w tej sprawie napisałam do Was maile :).

W końcu nie wiem, czy brać te zgody od urzędów, jesli nie są wymagane :roll:...
I co z treścią petycji do druku, zauważyłąm, że na forum powstało zamieszanie dotyczące jej treści. Rozumiem, że mam dalej pod tą samą zbierać podpisy.
Jeśli nastąpią jakiekolwiek zmiany - proszę, poinformujcie mnie o nich :).

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Świętochłowice: W akcję właczył się również Prezydent Miasta :) [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kościół św.Józefa – Zgoda :[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Sobota – od godziny 18.00[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Niedziela: od 8.00-16.30[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Piaśnikach[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Niedziela od 10.00[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kościół św. Piotra i Pawła w Centrum[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Po mszach niedzielnych [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Gliwice:[/FONT][/SIZE]
[FONT='MS Sans Serif']Dokument Serwis ul. Akademicka 16 - Gliwice[/FONT]
[FONT='MS Sans Serif']W budynku Politechniki Śląskiej[/FONT]
[FONT='MS Sans Serif'][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarok']Bardzo proszę o info gdzie rozpoczynacie akcję 16.09 godz. 12 ( chodzi o miasto i miejsce - np.rynek). Emir załatwiła nagłośnienie w mediach, ale to info potrzebne najpóźniej za godzinę.[/quote]

łódź idzie na start na wystawe zwierzat - sobota i niedziela

mam zgode na akcje w duzym sklepie zoologicznym, tam chodzi duzo osob bo to centrum hadlowe. tam mogłby byc ktos tez przez caly weekend. tam bedzie do zebrania kilkaset podpisow bez problemu!

baaaardzo chcialabym tam podzialac, no ale sila rzeczy sie nie rozdwoje :shake:

od dwoch dni szukam osoby chetnej i nic!!!!!!!!!
tyle chetnych bylo do pomocy a teraz wielka lipa.
plakaty wczoraj odebrala 1 osoba!! dzis 2 osoby z czestochowy.
poza tym pomaga Imbirka i tyle. pare osob zbiera podpisy wsrod znajomych ale plakatow ani ulotek nikt nie chce.
jezdze po calej Łodzi, rozwoze ale potrzebuje kogos koniecznie na weekend.

[B] bardzo pilnie potrzebuje chocby dwoch osob do pomocy!!

[/B] Błagam !! kazdy robi tyle szumu, mamy pozałatwiane miejsca akcje a nie mamy kim działac :placz: :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

[B]UWAGA![/B]
[B]Radio Tok FM Złote Przeboje[/B] zgodziło się przekazać, we wszystkich swoich oddziałach, informację o oficjalnym rozpoczęciu akcji zbierania podpisów pod naszą petycją. [B]Termin oficjalnego rozpoczęcia ustalono na sobotę 16 bm. godzina 12:00.[/B] Jeśli koordynatorzy z poszczególnych miast, podadzą gdzie jest główny punkt zbierania podpisów w ich miejscowościach, to taka informacja też zostanie podana w programie radiowym.
Jest pomysł, aby na akcje zbierania podpisów zabierać swoich pupili ( oczywiście psy muszą być łagodne i na smyczy, a duże w kagańcach).
Emir ma pomysł aby robić dokumentację fotograficzną z akcji zbierania podpisów. Oczywiście zdjęcia musiałyby być robione bez fotografowania twarzy osób podpisujących lub za ich zgodą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar']UWAGA!
Radio Tok FM Złote Przeboje zgodziło się przekazać, we wszystkich swoich oddziałach, informację o oficjalnym rozpoczęciu akcji zbierania podpisów pod naszą petycją. Termin oficjalnego rozpoczęcia ustalono na sobotę 16 bm. godzina 12:00. Jeśli koordynatorzy z poszczególnych miast, podadzą gdzie jest główny punkt zbierania podpisów w ich miejscowościach, to taka informacja też zostanie podana w programie radiowym.
Jest pomysł, aby na akcje zbierania podpisów zabierać swoich pupili ( oczywiście psy muszą być łagodne i na smyczy, a duże w kagańcach).
Emir ma pomysł aby robić dokumentację fotograficzną z akcji zbierania podpisów. Oczywiście zdjęcia musiałyby być robione bez fotografowania twarzy osób podpisujących lub za ich zgodą.[/quote]

no my bardzo chetnie!
zwlaszcza ze my na wystawie bedziemy to tam duuuzo psiorkow
tyle ze nikt sie nie zglasza do pomocy
jestem załamana. tyle osob bylo a teraz nie wiem kto na wystawe chce isc :((((((((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar'][B]UWAGA![/B]
Jest pomysł, aby na akcje zbierania podpisów zabierać swoich pupili ( oczywiście psy muszą być łagodne i na smyczy, a duże w kagańcach).
Emir ma pomysł aby robić dokumentację fotograficzną z akcji zbierania podpisów. Oczywiście zdjęcia musiałyby być robione bez fotografowania twarzy osób podpisujących lub za ich zgodą.[/QUOTE]
a z freciochami można :p ?????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...