Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

[quote name='dOgLoV']ejjj n ale poród to nie wypadek , a i tak całą ciąże i porod byłam z Tobą , virtualnie ale byłam :loveu:[/QUOTE]

Ale ja nawet chodzić przez dobę nie mogłam :mad: brzuch miałam szyty :mad: a Ty ze swoim palcem mogłaś wszystko :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Szkoda, bo bym cię wtedy może odwiedziła :evil_lol:[/QUOTE]

Bólu to ja tam sie nie boje , mogła bym mieć powtórkę ale to cholerne siedzenie w domu i brak mozliwości zrobienia czegokolwiek prawą łapą to była masakra :shake:

[quote name='Angi']nie leżałaś w szpitalu :p[/QUOTE]

przez 45 min siedziałam :eviltong:

[quote name='marta.k9080']tam palec,całą rękę ,wtedy byśmy przyszły:diabloti:[/QUOTE]

krajalnica nie m takiego rozstawu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Ale ja nawet chodzić przez dobę nie mogłam :mad: brzuch miałam szyty :mad: a Ty ze swoim palcem mogłaś wszystko :eviltong:[/QUOTE]

wszystko to nie , i do dzisiaj tym palcem nic nie zrobie a TY brzuchem juz mozesz wszystko ! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']Wskoczę wam z tematem do doświadczonej i wiarygodnej matki - Magda, jak jest z kąpaniem dzieci przy gorączce??[/QUOTE]

Kąp, w takiej samej temperaturze jak do tej pory kąpałaś :)
A z ciekawości: jak wysoką ma temperaturę?

[quote name='marta1624']To już miej pretensje do Bogdana :evil_lol:
[/QUOTE]

Wróci z pracy, to dostanie w łeb :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Tak późno wraca?[/QUOTE]

Kończy o 0:00 :roll:

[quote name='dOgLoV']Daj mu w łeb i powiedz " to za ten ból po cesarce , taki szok poporodowy miałam że dopiero dzisiaj mi przeszło " :diabloti:[/QUOTE]

:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']To dopiero by się zdziwił :diabloti:[/QUOTE]

chyba by po panów z białym kaftanem z długimi rękawkami zadzwonił :diabloti:

Marta pokaze Ci tutaj siebie z dziara bo u Marty nie widziałaś mojego pieknego tatuażu :diabloti:

[url]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/163424_176141595747205_541862_n.jpg?lvh=1[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']chyba by po panów z białym kaftanem z długimi rękawkami zadzwonił :diabloti:

Marta pokaze Ci tutaj siebie z dziara bo u Marty nie widziałaś mojego pieknego tatuażu :diabloti:

[URL]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/163424_176141595747205_541862_n.jpg?lvh=1[/URL][/QUOTE]

Aga, Ty znowu ślepa :diabloti:

Cytuję co Marta napisała, na temat dziary:

[quote name='marta1624']Prawda. Szkoda kasy na bilet :eviltong: A twoja dziara jest zajeb**ta :loveu:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...