Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Madzia jak tam zdrówko ? ;)

 

A jakoś niespecjalnie dzisiaj :/

Niby ok, ale dziwnie się czuję :/

 

 

Dzwoniłam dziś do Alicji. Tej samej położnej, która była przy narodzinach Theodora ;)

Już mam ją zarezerwowaną, więc to mnie cieszy :)

Ale ja to mam szczęście do połączenia moich porodów i obecności Alicji :D

Jak miałam rodzić Theosia, to ledwo się zmieściłam w czasie, przed jej miesięcznym urlopem ;)

Dziś dzwonię, mówię jej kiedy mam termin, a tu się okazuje, że jej nie ma od końcówki stycznia, do prawie końca lutego :D

A termin na 12 marca, więc zdąży wrócić z urlopu :)

Link to comment
Share on other sites

Ona i jej partner raczej sa mało odpowiedzialni i gotowi na dziecko no ale chociaż nadal sa razem i oboje cieszą się na nadejscie dzidziusia ;)

 

Jak będą ze sobą za 10-15 lat, to wtedy można mówić, że ta radość na nadejście dzidziusia jest szczera ;)

Mam w Polsce sąsiadkę, które urodziła w wieku 16 lat. Obecnie ma lat 30 i za sobą 2 rozwody i dwoje dzieci, a każde z innym partnerem :/

Jak była w ciąży z Justynką, to też byli ze swoim chłopakiem szczęśliwi, zamieszkali razem itp.

Życie jednak zweryfikowało szybko ich "miłość"!

 

Spoko mi ostatnio rodzice powiedzieli, że chyba oni szybciej będą mieli kolejne dziecko niż ja swoje i męża hahahahbahaba no pojechali mi xd

 

Pojechali Ci po całości :D

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Nie ogarniam jak w tym wieku (15-16lat) można mieć dziecko... Tzn. mam sporo takich znajomych, które albo mają, albo mówi otwarcie, że się starają o dziecko (ale większość z nich chociaż czekała do 18stki), ale mimo wszystko... Wiem, nie dzisiejsza jestem :p Po prostu dla mnie dzieci, które mają dzieci to smutny obrazek.


Haha, mnie z kolei swatają z kolegą, bo marzy im się ślub xd

Link to comment
Share on other sites

Mogę się pochwalić, że pod koniec tygodnia, Tora będzie miała towarzyszkę na około 2 tygodnie :)

Dziś było pierwsze spotkanie i obie dziewczyny zachowywały się wzorowo :)

Jeszcze tylko poznanie z Lumpkiem. Jeśli nie będzie agresji, to będę miała 2 psy do wyprowadzania :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...