Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

hej, u was też tak wieje?

 

Hej :)

Wieje, wieje :(

Dziś Tora była tylko na 2 spacerkach, a młody w ogóle, bo nie chciałam go brać na to wiatrzysko :(

 

 

 

 

Świat schodzi na psy mdleje.gifZnajomi, Ci co mają Atosa, sprawili sobie kolejnego owczarka.

Nie mają czasu, żeby wychować Atosa na normalnego psa, a wzięli kolejnego mdleje.gif

Link to comment
Share on other sites

a ile Atos ma?

 

 

ja też miałam pomysł, żeby kupić drugiego owczara, ale tak szybko jak na niego wpadłam tak szybko dałam sobie spokój.

Cez ma jeszcze mimo wieku - 3 lat pstro w głowie, chce się z nim zapisać na to PT a potem pomyślę, zreszta Kubi też mały jeszcze, nie ogarnełabym wszytskiego co jestem zazwyczaj sama w domu cały dzień.

 

ale fakt ludzie myślą, że jak pies dokucza to drugi mu pomoże się uspokoić... ale to tak nie działa.

Link to comment
Share on other sites

Atos ma 2.5 roku.

Nie widziałam jeszcze tego szczyla. Wysłali mi tylko fotę. Na moje oko ma około 3-4 miesięcy.

Dawid (kolega) jak zapytałam go po ch*j mu drugi pies jak jednego ma niewychowanego, napisał mi, że za kilka miesięcy pojedzie z nim do PL na szkolenie.

Pomijam fakt, że za kilka miesięcy, to on będzie już miał złe nawyki, po swoim koledze Atosie.

Do tego, pewnie pojadą do tego samego gościa, który szkolił Atosa, czyli: pies nie będzie brał jedzenia od obcego, ale będzie chciał zagryźć każdego, kto mu się nie spodoba mdleje.gif

Więc w domu na chwilę obecną mają szczyla, agresywnego Atosa i jorka, który szcza gdzie popadnie mdleje.gif

Link to comment
Share on other sites

dla mnie głupota, ale cóż nie masz wpływu Madzia.

 

wiesz co mam problem mój Kubek się boi psów, wszystko było ok aż do teraz, Cezar nigdy mu nic nie zrobił, choć on wylewny w okazywaniu uczuć i liże go czasem po twarzy.

przez czas jak Cezar był chory mieli mniej kontaktu musze nad tym popracować, bo chcialabym, żeby się w przyszłości nie bał psów.

Link to comment
Share on other sites

Hej dziewczyny :)

 

dla mnie głupota, ale cóż nie masz wpływu Madzia.

 

wiesz co mam problem mój Kubek się boi psów, wszystko było ok aż do teraz, Cezar nigdy mu nic nie zrobił, choć on wylewny w okazywaniu uczuć i liże go czasem po twarzy.

przez czas jak Cezar był chory mieli mniej kontaktu musze nad tym popracować, bo chcialabym, żeby się w przyszłości nie bał psów.

 

 

Może niech Kuba karmi Cezara ;)

Ja, żeby Tora czasem nie warknęła na Theosia przy misce, to często dawałam młodemu w misce jajko, jakieś mięso itp.

On trzymał miskę, a Tora jadła :)

Teraz, Theosia obowiązkiem jest karmić psa i kota ;) No i Tora już biegnie za nim, jak tylko widzi, że zbliża się do miski :)

Do tego, Tora je, a Theoś może siedzieć obok. Ona jest wtedy niewzruszona :D

Może jak Kubuś będzie karmił Cezara, to się przekona na nowo do psów ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...