Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

A jaki film ogladalaś ? ja ostatnio na każdym zasypiałam bo repertuar wybieral Sebek , na Hobbicie drugiej czesci zasnęłam po godzinie , na Prometeuszu po 15 min :D myslałam że to bedzie film jakiś taki ze starej epoki a to jakis taki z przyszłości a prometeusz to była nazwa statku buahahaha nudy masakryczne a przedwczoraj ogladalismy Syberiade Polską , obejrzałam cały bo ja wybierałam ale przyznam że też nuda na maxa , coś nie mogę trafić we fany film ;)

 

 

ooo Theoś z kubeczkiem :D <3 

Link to comment
Share on other sites

Oglądałam "Nowy Rok w Nowym Jorku". Bardzo fajna obsada, bardzo lekki filmik z wątkiem miłosnym :P

 

O Boże, "Hobbit"! Nigdy w życiu! Dawno tak nudnego filmu nie widziałam :P

"Władcę pierścieni" oglądałam, ale Hobbita I część zobaczyłam i kolejnej części już nie chcę oglądać.

 

Pije z kubeczka, śpi z podusią, a autko żyje....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...jeszcze, ale nie wiem ile to potrwa :D

Link to comment
Share on other sites

Brzmi ciekawie :D ale jak z wątkiem miłosnym jest to Sebek sie nie zgodzi go oglądać a samej mi sie nie chce :/ 

 

Ja oglądałam Hobbita jedynke i mi sie nawet podobał wiec stwierdziłam ze dwójka tez bedzie w miarę ( z kolei władcy pierscieni nie przełknęłam ) a tu taka bida że nawet nie próbowałam oczu utrzymac otwartych żeby to oglądać , oglądałam do momentu jak ich zaatakowały wielkie pająki , nie wiem w sumie czy to chociaż godzina była hehe 

 

No to ciocia sie bardzo cieszy :D 

Link to comment
Share on other sites

A to jest taki film? Bo wczoraj leciały inne :P

 

Mój mały błąd :P

Przez Polską TV film nosi tytuł "Sylwester w Nowym Jorku", a oryginalny tytuł brzmi "Nowy Rok Eve" ;)

 

No to ciocia sie bardzo cieszy :D

 

Cieszę się, że ciocia się cieszy :)

Link to comment
Share on other sites

To ja się melduje ze szkoły :D

 

Hejka :)

 

To hej :)

 

Nie widziałam ani Hobbita ani Władcy pierścieni to nie mój rodzaj filmu,a na Sylwester w NY byłam w kinie,fajny był,śliczny ma kubeczek Theo :)

 

Taki piękny kubeczek, od ulubionej dogo ciotki dostał :)

Link to comment
Share on other sites


Ja, z racji tego, że jestem tu, to każde leczenie rozpoczyna inny wet niż moja wetka z PL 555c13ce-d7da-4adb-8597-0794a48ea9be.gif

Ale praktycznie zawsze kończyło się na telefonie do niej i konsultacji ;)

I pomimo tego, że zawsze kończyło się potwierdzeniem, że zwierz dostał dobre leki, to i tak wolę zadzwonić i się upewnić :)

 

Jeszcze ją mam, ale jak długo confused.gif

Kobieta jest coś koło 60-tki i ile jeszcze będzie pracować, to nie wiadomo 304.gif

U Ciebie to i tak nie jest źle, bo jako takie dobre tabsy dostawała. A u nas od razu igła. Super, bardzo połowiczne podejście do życia zwierzaka. Choć mam wrażenie, że zmieniło się, jak powiedziałam, że Gazulec to szczeniak z rodowodem. Jakoś tak ciut poważniej, ale to i tak nie jest to, jakei ma podejście inny wet, a trochę już ich poznałam...

 

Ale dopóki żyje to zawsze możesz zadzwonić, umiejętności na emeryturze się nie pozbędzie. A jako dobra porada zawsze mile widziana.

 

Ej zaczebiste masz te emoty, jak to zrobiłaś?

Link to comment
Share on other sites

Hej laski :)

 

U Ciebie to i tak nie jest źle, bo jako takie dobre tabsy dostawała. A u nas od razu igła. Super, bardzo połowiczne podejście do życia zwierzaka. Choć mam wrażenie, że zmieniło się, jak powiedziałam, że Gazulec to szczeniak z rodowodem. Jakoś tak ciut poważniej, ale to i tak nie jest to, jakei ma podejście inny wet, a trochę już ich poznałam...

 

Ale dopóki żyje to zawsze możesz zadzwonić, umiejętności na emeryturze się nie pozbędzie. A jako dobra porada zawsze mile widziana.

 

Ej zaczebiste masz te emoty, jak to zrobiłaś?

 

I niech żyje kobiecina jak najdłużej 0recourse.gif

 

Jak zrobiłam?

Wpisuję w google "emotikony" i co mnie interesuje (śmiech, płacz itp.)

Wybieram grafikę, potem obrazek.

Kopiuję adres obrazka i wklejam tak jak zdjęcie ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ratunku pomocy.gif

Dziś mnie coś walnęło i to bardzo porządnie 54.gif

Dziecka mi się chce diabelek.gif

Muszę w tym roku (chyba) zaciążyć whistling.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...