Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Bodzian pewnie niezle mlodego przeczolgał ze aż takie zakwasy miał biedak :D

 

Jak byłam w pracy, to dostałam od niego sms'a "młody nie chce stąd wyjść" :D

Więc domyślam się, że szalał non stop ;)

 

Nie zrozumiałaś mnie, Madzik :P "Szum" w sensie, że wszędzie się o nim czyta/mówi/słyszy :P.

 

Ale teraz już chyba troszkę mniej ;)

Jakiś czas temu, więcej o tej książce słyszałam ;)

Link to comment
Share on other sites

Przynajmniej chłopak sie hartuje na dworze a nie w domu z tabletem z rączkach ! ;)

 

Hahaha

Nawet wczoraj w pracy była gadka o tablecie i małym dziecku ;)

Powiedziałam, że kategorycznie, Theodor przez najbliższe kilka lat, nie będzie miał dostępu do tableta!

Koleżanka z pracy ma córkę, która w listopadzie skończyła 3 latka.

Czym się bawi Natalka? Oczywiście tabletem :P

Nasłuchałam się, że przecież w dzisiejszych czasach, to normalne, że dzieci mają smartfony, tablety itp.

A ja tam wolę młodego na rowerek wygonić, niż dawać mu tablet do zabawy :)

Link to comment
Share on other sites

Dokladnie ! żadnych tabletów , laptopów i komputerów , rower , piłka i na dwór , ewentualnie dostanie telefon jak troche podrosnie zebym miala z nim kontakt , ale bez bajerów zeby nie siedzial w grach na lekcjach , dostanie jakas cegłe tylko do dzwonienia :P

Ja mam z bratem takie same myślenie,żadnych zbędnych gadżetów tylko zabawki które uczą i rozwijają

Link to comment
Share on other sites

"Moja" szkoła - ja jako harcerz i drużynowa wręcz rozkazuję rodzicom "moich" dzieci, by je wyganiali na dwór, do lasu, a nie pozwalali na zatracanie czasu przed komputerem... Ale niestety tym się harcerze często różnią od swoich rówieśników - spędzają czas na dworze niż na fejsiku, tableciku itd. To straszne :(

Link to comment
Share on other sites

to jest jak z modą która wraca , tak samo nasze pokolenie wie ze takie wychowanie "komputerowe" dzieci jest złe i wraca sie do wychowywania dzieci na podwórku , mysle ze jeszcze troche i wroca czasy dziecinstwa takiewgo jak MY mielismy ;)

i było by super,bo moje dzieciństwo było zajebiste,dużo czasu spędziliśmy z bratem na dworze i nie żałujemy,a z siostrą było inaczej,jak miałą 2 lata to zaczęła na pc siadać,a jak skończyła 7 lat dostała tel komórkowy,najpierwsza w klasach mniejszych dzieci,a teraz laptop,tablet,komóra i nic więcej się nie liczy :angry:

Link to comment
Share on other sites

Dlatego ja wielbię mojego czytnika :loveu:

wrzucam sobie książkę, czytam, wrzucam kolejną. Dużo miejsca w torebce nie zajmuje, więc wszędzie mogę czytać. Ale ostatnio nagromadziło mi się papierowych książek, więc dopóki tego nie przerobię, czytnika nie biorę w łapki.

 

 

Wy się śmiejcie, mieliśmy spotkanie klasowe, po kilku latach się spotkaliśmy w ludźmi i połowa ciągle w telefonie siedziała, tak samo z ludźmi na studiach jak jest okienko. Zamiast pogadać to każdy w telefonie :P to samo jest wśród młodzieży, dorosłych.

Hahahah jak kiedyś byłam u sąsiadki i chciałam pogadać z jej synek to jak na debila patrzał, bo ciągle tabletem się bawił, szedł przez podwórko i w tablet wpatrzony. Ja bladego pojęcia nie mam, co wszyscy w tym widzą.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mam tableta w domu, dlatego Theoś nie dostanie :P

Mi takie cuda do szczęścia nie potrzebne ;)

Zresztą, same wiecie, że przed smartfonem też się długo broniłam.

Tak się cieszyłyście, że będą foty/filmy jak w końcu się nowego fona dorobiłam.

I co? I dupa, bo mi do tego telefon nie służy :P

TV też mam jeszcze stary, taki "z dupą".

Ale może za kilka dni, będzie nowy TV icon_whistle.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...