Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Ej fakt , ślepa jestem , mało tego sama o to spytałam :evil_lol:

Ej a mam pytanie z innej beczki , w 27tc moge jeszcze miec taki dziwny ból nie ból , takie mierżenie brzucha i kręgosłupa jak na okres ? bo cos mnie dzisiaj męczy i oczywiście mam tysiąc myśli na sekunde :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Ej fakt , ślepa jestem , mało tego sama o to spytałam :evil_lol:

Ej a mam pytanie z innej beczki , w 27tc moge jeszcze miec taki dziwny ból nie ból , takie mierżenie brzucha i kręgosłupa jak na okres ? bo cos mnie dzisiaj męczy i oczywiście mam tysiąc myśli na sekunde :roll:[/QUOTE]

Ślepota :eviltong:

Teraz, to już nawet możesz mieć lekkie skurcze ;)
Nic się nie martw :)

[quote name='Yuki_']O tym już chyba wszyscy wiedzą :evil_lol:[/QUOTE]

Ale ona o tym zapomniała :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']uffff to dobrze :calus:

Bo ja niedostc ze slepa jestem to mam jeszcze skleroze :lol:[/QUOTE]

Tylko pamiętaj, że teraz to ruchy dziecka musisz czuć codziennie po kilka razy w ciągu dnia ;)
Gdyby przez kilka godzin była "cisza" to do szpitala ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Dobrze ze pamięta że w ciąży jest :D[/QUOTE]

tego nie da się zapomnieć :eviltong:

[quote name='magdabroy']Tylko pamiętaj, że teraz to ruchy dziecka musisz czuć codziennie po kilka razy w ciągu dnia ;)
Gdyby przez kilka godzin była "cisza" to do szpitala ;)[/QUOTE]

Na tle ruchów też mam hopla , dzisiaj długo sie nie ruszał ale popołudniu zaczął wariować :loveu: czasami jak długo nie rusza to sobie potrząsam brzuchem i go budze :lol:

[quote name='marta1624']To widać :D[/QUOTE]

wiem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']
Na tle ruchów też mam hopla , dzisiaj długo sie nie ruszał ale popołudniu zaczął wariować :loveu: czasami jak długo nie rusza to sobie potrząsam brzuchem i go budze :lol:
[/QUOTE]

Jak Ty się ruszasz, to Fabian śpi, bo go kołyszesz :)
Ja kładłam się na lewym boku, to po kilku minutach, Theoś kopał jak szalony :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Jak Ty się ruszasz, to Fabian śpi, bo go kołyszesz :)
Ja kładłam się na lewym boku, to po kilku minutach, Theoś kopał jak szalony :evil_lol:[/QUOTE]

Mojej bratowej położna mówiła na szkole rodzenia że jak sie dziecko długo nie rusza to trzeba się tak szybciej przewrócić z boku na bok z 5 razy i się zacznie ruszać hehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Mojej bratowej położna mówiła na szkole rodzenia że jak sie dziecko długo nie rusza to trzeba się tak szybciej przewrócić z boku na bok z 5 razy i się zacznie ruszać hehe[/QUOTE]
Ja zjadałam batona i za chwilę był taniec kopaniec. Ale to dopiero pod koniec ciąży bo wcześniej leniuch nie była chętna do zbytniego ruszania się. Najlepiej jej szło tańcowanie między 23 a 2 w nocy jak ja chciałam już spać :cool1:

Hej Magda :)
Dzisiaj wstałam prawie skoro świt po 9 bo maluch chciała się przytulać, minutę się potuliła i sobie poszła a ja już nie śpię :roll:

Link to comment
Share on other sites

hej Magda ;)


[quote name='*Monia*']Ja zjadałam batona i za chwilę był taniec kopaniec. Ale to dopiero pod koniec ciąży bo wcześniej leniuch nie była chętna do zbytniego ruszania się. Najlepiej jej szło tańcowanie między 23 a 2 w nocy jak ja chciałam już spać :cool1:

Hej Magda :)
Dzisiaj wstałam prawie skoro świt po 9 bo maluch chciała się przytulać, minutę się potuliła i sobie poszła a ja już nie śpię :roll:[/QUOTE]

No i nie schizowałaś się co się tak mało rusza ? , mi dzisiaj się troche dzidzia ruszała , tak słabo i juz mam znowu dziwne myśli , ale po południu zjem cos słodkiego to może mnie porządnie pokopie , oby :lol:

O 9 skoro świt :lol: tak jakoś dziwnie brzmi to zdanie hahahaha :lol:

[quote name='Panna Cotta']mnie jak Hanka raz w zebra kopnela to sie zgielam i wyprostowac nie moglam 5 min z bolu :lol:[/QUOTE]

mnie tylko czasami boli jak mi po pęcherzu "wali" bo ide do kibelka , kropelke wysikam i koniec , wróce na tapczan i znowu czuje kopniaka i chęć siusiania :mad:

[quote name='Pani Profesor']ale wszystkie zachęcacie do posiadania dzidzi :loveu::diabloti:[/QUOTE]

Mnie nie zachęcaly tak ładnie , gdyby to robiły to nie wiem czy bym się zdecydowała w ogóle na dzieci :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej dziewczyny :p

[quote name='*Monia*']
Dzisiaj wstałam prawie skoro świt po 9 bo maluch chciała się przytulać, minutę się potuliła i sobie poszła a ja już nie śpię :roll:[/QUOTE]

9, skoro świt :crazyeye:
Mnie Theoś obudził o 3:30, bo chciał się bawić autkiem :mdleje:
To jest skoro świt :diabloti:
A teraz ledwo żyję :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...