Jump to content
Dogomania

*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((


Ewanka

Recommended Posts

jestem juuż
kciuki puścić można :p tzn na pewno te trzymane za powodzenie wizyty ;)

Tak jak myślałyśmy intuicja nas nie zawiodła...byłyśmy we dwie z Linssi i nawet jakbyśmy się chciały do czegoś doczepić to nie mamy do czego :evil_lol:

Domek taki jakiego życzyłabym sobie dla wszystkich psów..bo kota jak się okazało jednego państwo mają adoptowanego 2 lata temu od nas ;) rozsądne podejście, świetna okolica, a przedewszystkim ogromna miłość do czterołapych stworów

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Poker']to puszczamy kciuki.Czyli teraz trzeba zrobić ustalenia organizacyjne i kupić Ewance stos chustek do wycierania łezek.[/QUOTE]

... żal po jednej grzywce można utulić jedynie .....

........... następną grzywką ;)

ale stos chusteczek też się przyda !!!

Link to comment
Share on other sites

cieszę się ,że maluchy będą miały wspaniały domek.
Mam trochę niezręczne pytanie. Zrobiłam bazarek na grzywki i teraz nie wiem czy pieniądze będą potrzebne , by pokryć koszty ich leczenia czy tez mogę przeznaczyć na inne biedy ,a DS pokryje te koszty ?

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie teraz o tym wszystkim myślę i nie wiem jak to nazwać? Po tak długim czasie coś mnie skusiło,żeby zajżeć na to forum,odrazu wpadłam na post o Tince i Rokim i do tego znałam wspaniałych ludzi,którzy chcą grzywacza (a nawet dwa)... Przypadek to chyba nie jest..? Strasznie się cieszę! I do tego tak blisko mnie będą! Wymiziam jak już się zaaklimatyzują w nowym domku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.B']Tak sobie teraz o tym wszystkim myślę i nie wiem jak to nazwać? Po tak długim czasie coś mnie skusiło,żeby zajżeć na to forum,odrazu wpadłam na post o Tince i Rokim i do tego znałam wspaniałych ludzi,którzy chcą grzywacza (a nawet dwa)... Przypadek to chyba nie jest..? Strasznie się cieszę! I do tego tak blisko mnie będą! Wymiziam jak już się zaaklimatyzują w nowym domku![/QUOTE]
Zdarzają się właśnie takie niesamowite sytuacje i całe szczęście. To dzięki Twojej pomocy maluszki będą miały raj.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=2][COLOR=black]Dzięki dziewczyny za trzymanie kciuków i słowa wsparcia ... :loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]

.... nie powiem, łatwo nie było, decyzja kosztowała mnie wiele dni i nocy rozważań, co dla grzywek będzie najlepsze .........

teraz jestem już pewna, że wybrałam optymalne rozwiązanie !!!!
... oczywiście nie sama ;)

[B]... nie wierzę w przypadki ....... po prostu tak miało być !!!!! :p[/B]

Państwo przyjeżdżają po Tinkę i Rokiego w najbliższą niedzielę, bardzo się cieszę, że poznamy się osobiście, wszak teraz będą naszą rodziną :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=2]Jak wiadomo, wszystko co dobre się kiedyś kończy .......... :-( [/SIZE][/B]

[B][SIZE=2]...................... mam dla Was już ostatnią wiadomość .................... [/SIZE][/B]

[B][SIZE=2]moje ukochane grzyweczki, jadą właśnie do swojego nowego domu do Kielc ....[/SIZE][/B]

[B][SIZE=2]:multi:/:placz:/:multi:/:placz:/:-(:-(:-(/:multi::multi::multi:/:-(:-(:-(/:multi::multi::multi:[/SIZE][/B]

[B][SIZE=2]Państwo zdecydowali, że nie będą czekać do niedzieli i odwiedzili na dzisiaj, [/SIZE][/B]
[B][SIZE=2][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]spędziliśmy bardzo miło czas rozmawiając o naszch skarbach ... :loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/B]

[B][SIZE=2]Następne relacje już z dmu Tinki i Rokiego ... [/SIZE][/B]

[B][SIZE=2]mam nadzieję, na zdjęcia i wieści z nowego domku.[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ale wiadomość roku. Super domek i jeszcze dla dwójeczki .Bardzo się cieszę .Ewanko, trzymaj się dzielnie.
Mam nadzieję,że domek będzie się nam tu sprawozdawał.
Ewanko,. czy możesz napisać co z kasą? Muszę coś zrobić z pieniędzmi z weneckiego bazarku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...