Jump to content
Dogomania

II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !


Avaloth

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja już spakowana, już z dziewczynami ustaliłam co i jak, jeszcze tylko rano pieniążki odebrać i żarełko dla kundla.


Ja teraz podanie probuje napisac, bo jutro ide do dyrektora przyszłej szkoły. Nie dostałam się na ten profil co planowałam :mad: a miejsca jeszcze są. :razz: Jest tu ktoś dobry w te klocki?

Link to comment
Share on other sites

Shila oddana znajomemu... Smuutno bez niej.

Mamy za 30 minut pociąg. Dolce zwarty i gotowy a walizka ttaaaka ciężka ;).

Do zobaczenia jutro! Będziemy o 9:13 w Nowym Targu. o 10 z hakiem mamy busa.. Jakby ktoś w tych godzinach błądził w tej okolicy to 691 185 448.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']Justyna, nie będzie problemu żeby mnie zgarnąć spod domu?
Tak jak na tej mojej super mapce co Ci wysłałam z painta ^^[/QUOTE]
Ja nie mieszkam z bratem, więc nie pamiętam co mu już mówiłam a co nie, ale w razie czego to go uświadomię ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]a dopisała:evil_lol:
jo ino na chwilka w domu i jutro w nocy wracom więc ahoj:diabloti:[/COLOR][/QUOTE]

ja dostałam dziś informację że wyrwałaś się wcześniej :diabloti: pewnie nie mogłaś już z Ewą wytrzymać :evil_lol:

masz zdjęcia? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']ja dostałam dziś informację że wyrwałaś się wcześniej :diabloti: pewnie nie mogłaś już z Ewą wytrzymać :evil_lol:

masz zdjęcia? :cool3:[/QUOTE]

[COLOR="blue"]znaczy sie jutro w nocy wracom ;)
bo przyjechałach na koncert

aparatu nie wziełach bo nie można tam takich mieć i nie mom zdjęć zlotowych przy sobie niestety[/COLOR]


[quote name='Sweet']Przyjechała i już leci dalej:P
Czekamy na zdjęcia i jakąś relacje :diabloti:[/QUOTE]

[COLOR="blue"]nie mom czasu na relacja zajebioza i tyle:diabloti:
co do zdjęć wytłumaczenie powyży
i spadom bo jestżem wykończono po podróży a jutro cza wczas wstać, żeby do Jarocina zajechać[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[I]Wróciłam :multi: [/I]
[I]Co prawda już około 10 ale jeszcze musiałam odprawić Jokera na nastepny wyjazd :diabloti: [/I]
[I]Zlot skromnie mówiąc i nie to żeby ci nie byli zazdrościli ( bo na prawdę jest czego ;p)[/I]
[I]świetny, gdyby nie ułożenie naszych domków i lekkich psich sprzaczekl ( normalka przy takim natłoku psiaków) idealny :razz:[/I]
[I]Zdjęc mam i to wcale nie mało, ja sama mam około 1500 zdjęć.[/I]
[I]Co do kolejnego zlotu znalazł się i organizator i miejsce bezkonkurencyjnie tez ustalone a i nawet termin się wydłuża, w każdym bądź razie nei bedzie nim Dębno :lol:[/I]


[I]Super socjalizacja dla Jokera, tereny coś pięknego, stwierdzam że ja with my dog jesteśmy zadowoleni :loveu:[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...