Jump to content
Dogomania

Młody,mały Azor z ok.Pułtuska - już w DS


Ania i Kajber

Recommended Posts

[quote name='Awit']Kurcze, kochany Azorek, daje się głaskać.
On tak by pewnie chciał już mieć swój domek...
Paczek on przychodzi do Was na karmienie ile razy dziennie?
A normalnie wiesz gdzie on przebywa, gdzie śpi?[/QUOTE]Przychodzi codziennie rano i wieczorem. Jak bardzo zimno to i o 14godzinie jeszcze raz.Zjada miche i idzie wiem gdzie spi od czasu jak go porzucono spi własnie tam ala bardzo czujnie jak ktos sie pojawi ucieka.A głaskanie jest tylko przy jedzeniu bo jest nieufny.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 772
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania i Kajber']Awit , kochana, wrzucaj Azorka gdzie się da, dzienks.....



Marysiu, dzięki za allegro, śliczne.

Ilu już obserwatorów?

Co do tekstu i tytułu, to oczywiście każda zmiana na bardziej " duszoszczipatielny" mile widziana.

Ja jestem umysł ścisły, bardziej techniczna niż filologiczna, więc u mnie wszystko w krótkich, żołnierskich słowach...:-).[/QUOTE]

allegro ma tylko 49 wyświetleń, obserwatora niestety dotąd żadnego...
dodam go jeszcze na naszą-klasę, na profil adopcyjny

Link to comment
Share on other sites

spi przy drodze koło stacji paliw we wrzesniu widzielismy go pierwszy raz a zima przy ogromnych mrozach spał nad rura od szamba na stacji takie kołko wylerzane do gołej ziemi w 50cm sniegu i z tej lezanki wybiegał o 5rano taki szkielecik a wracał do pojemniczka z jedzeniem ja byłem 50m dalej

Link to comment
Share on other sites

:lol:Rano przybiegł na sniadanko tak sie domagał ze dostał pierwszy kury musiały poczekac:lol:.Pewnie zmarzł bardzo w nocy było minus 10stopni:shake:.Wrzucił do brzuszka powdzieczył sie ale z dystansu i pobiegł.Bedzie siedział przy drodze pewnie czeka na łajze ktora go wywiozła:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania i Kajber']Aż dziw, że nikt jeszcze w sprawie "słodziucha" nie dzwonił.
U mnie w schronie właśnie takie małe, młode pieski mają najwieksze "wzięcie".[/QUOTE]:loveu:Slicznie powiedziane Słodziuch wdzieczy sie całym soba z ogromna nadzieja ale z dystansem jak kazdy niesłusznie skrzywdzony psiak:shake: sniadanko oczywiscie było ale skromne pewnie zaczał dbac o linie;) a moze tak nie zmarzł noc była cieplejsza minus4

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PACZEK']:shake: nie nikt :-( Ale pewnie jego domek jeszcze go nie wypatrzył:crazyeye:Azorek baaaaaaardzo dziekuje Cioci Awit za pamiec i troske:lol:[/QUOTE]

Saba tak długo na domek czekała, to w nagrodę super-domek dostała.... może i Azorkowi się taki wspaniały dom trafi....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...