Jump to content
Dogomania

Śliczna Tania - MA SUPER DOMEK, DZIĘKUJEMY


leni356

Recommended Posts

  • Replies 667
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='handzia']Ja zamierzam, tylko po pierwszym :)[/QUOTE]

super, to ja zgodnie z deklaracją wykupię kolejny - tak w połowie czerwca;)

przepraszam za offa, ale...:
[B][COLOR=magenta]kochani zapraszam Was na wątek Puchatka - mały wspaniały szczeniaczek - niewidomy, wywalony na ulicę, potrzebuje przede wszystkim troskliwego DT, ale także pieniążków na leczenie bo możliwe, że może widzieć!
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/208590-P-ce-Puchatek-niewidomy-szczeniak-wyrzucony-na-ulic%C4%99%21Potrzebny-DT-i-kasa-na-diagnoz"]http://www.dogomania.pl/threads/208590-P-ce-Puchatek-niewidomy-szczeniak-wyrzucony-na-ulic%C4%99!Potrzebny-DT-i-kasa-na-diagnoz[/URL][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mina21']póki co mama broni swojej kanapy jak niepodległości, ale już ja sobie wyobrażam, co się dzieje, jak tylko wyjdzie z domu... ;)
Nauczyła się spryciula od Dity pewnie, bo fakt faktem, zaczęło sie od wskakiwania na łóżko w moim pokoju, na którym spałam z Ditą - Taniuszka pozazdrościła koleżance i też się jej luksusów zachciało :D
Chociaz i tak uważam, że mama jest przewrażliwiona na punkcie tego wpuszczania psa na łóżko, ale to pewnie dlatego, że sama jestem gorącą zwolenniczką spania z psem i wyganianie go na nawet najwygodniejsze posłanie jest dla mnie barbarzyństwem :P[/QUOTE]

:) :) :)
hihi :) moja Żaba za nic nie chce spać w łóżku :) A ja tak bym chciała żeby ze mną spała.
Może i Twojej Mamie zmięknie serduszko :)

Link to comment
Share on other sites

Ach to mądrala jedna:)
Przy okazji zaproszę na bazarek dla psiego rodzeństwa, różności do domu i buty:)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/208773-Bazarek-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-buty-rzeczy-do-domu-dla-Azy-i-Barta-do-10.-czerwca-godz.-22[/url]

Link to comment
Share on other sites

[B]"Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to Ceglarek Lukasz lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Sunia zadomowiła sie na całego:)
Teraz przydałby sie własny domek:)
Czy sa zapytania o Tanię?[/QUOTE]

Nie, niestety :(
chcę wykupić ogłoszenia na bazarku do którego link wkleiła leni, ale musze najpierw skończyć wymyslać treść ogłoszenia. Chcę dać jakieś bardziej rozbudowane i "dramatyczne" niż na facebooku (niestety trzeba nawciskać naprawdę mnóstwo chwytow retorycznych, żeby w tym ogromie ogłoszeń ktoś dostrzegł akurat to jedno...). Diś lub jutro powinnam mieć wszystko gotowe, więc w poniedzialek moglabym już zrobić przelew.
Najwyższa pora, żeby ktoś się Taniusią zainteresował wreszcie, bo już teraz rozstanie będzie trudne, a co dopiero jak zostanie jeszcze dłużej...

Ale póki co sunia ma się świetnie :)

Link to comment
Share on other sites

Zamówiłam Taniuszce 60 ogłoszeń z taką treścią:
Smutna Tania szuka domu!
Tania 3 lata spędziła w zamojskim schronisku. Siedziała całymi dniami pod ścianą boksu, smutna, zrezygnowana, bez nadziei na przyszłość. Była brudna i zaniedbana. Zaczęła popadać w depresję. Na szczęście została dostrzeżona przez wolontariuszy, dzięki którym udało się umieścić Tanię w DT. Trafiła tam przestraszona, nieufna, bardzo wychudzona.
Teraz powoli otwiera się na świat i ludzi. Uczy się bawić, cieszyć wolnością, obcować z człowiekiem. Łaknie czułości i za każdą pieszczotę jest ogromnie wdzięczna. Nadal szuka kogoś, kto przygarnie ją na stałe i mocno pokocha!
Tania będzie doskonałym kompanem zarówno do długich spacerów jak i leniwych godzin spędzonych na przytulaniu i głaskaniu. Dogaduje się z psami, chociaż podchodzi do nich raczej z pewnym dystansem i niepewnością, więc jako jedyny pies w domu będzie czuła się doskonale. Na małe zwierzątka domowe nie reaguje.
Taniuszka ma ok. 4 lat, jest średniej wielkości ale drobnej budowy, jest wysterylizowana.
Pokochaj Tanię, a ona odwdzięczy ci się dozgonną miłością i wiernością!!! Obecnie przebywa w Lubartowie (woj. lubelskie).

Kontakt w sprawie adopcji:
[email][email protected][/email], tel. 697 381 678


Zna się ktoś na robieniu allegro? ja nie mam o tym pojęcia, a dużo ludzi właśnie tam szuka ogłoszeń, więc by się przydało...


Taniusza ma się świetnie, coraz bardziej rozpieszczona się robi :D

Link to comment
Share on other sites

Mina, wspaniały tekst. Też go wykorzystam do ogłoszeń. U kogo zamawiałaś ogłoszenia? Żeby nam się nie zdublowało :)
Allegro umie robić Agnieszka_K, tylko ostatnio zajęta. Myślę, że nam pomoże a jesli nie będzie mogła to może ja popróbuję ;) To się chyba robi jak każde inne ogłoszenie...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo fajny tekst do ogłoszenia :)


[quote name='mina21']
Taniusza ma się świetnie, coraz bardziej rozpieszczona się robi :D[/QUOTE]

Sama się robi rozpieszczona ??? :) :) :)

Super wieści. Widać, że robi się z niej normalna psinka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Mina, wspaniały tekst. Też go wykorzystam do ogłoszeń. U kogo zamawiałaś ogłoszenia? Żeby nam się nie zdublowało :)
Allegro umie robić Agnieszka_K, tylko ostatnio zajęta. Myślę, że nam pomoże a jesli nie będzie mogła to może ja popróbuję ;) To się chyba robi jak każde inne ogłoszenie...[/QUOTE]

ja zamawiałam na bazarku który zrobiła Paja, o tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/207695-Bazarek-og%C5%82oszeniowy20-40-60-80szt.-Celem-znalezienia-domu-dla-Beza-i-Kropy-15.06-g15[/url]


Noemi, fakt, sama sie nie robi, ale należy jej sie po tylu latach w schronie :D :D odrobina luksusu jeszcze nikomu nie zaszkodziła :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Witaj Aga, jak tam praca, skończona? ;) Brakowało nam Ciebie :)[/QUOTE]

cześć kochani praca skończona już tylko formalności i w pon, składana będzie:D cieszę się, że w końcu mogę nadrabiać dogowe zaległości - pewnie częściej będę dopiero po weekendzie bo jutro jadę do Chełma i ...do Werki robić lasce naszej sesje :D

Taniuszy ogłoszenia już poszły? bo nie wiem czy zaciskać kciuki?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']cześć kochani praca skończona już tylko formalności i w pon, składana będzie:D cieszę się, że w końcu mogę nadrabiać dogowe zaległości - pewnie częściej będę dopiero po weekendzie bo jutro jadę do Chełma i ...do Werki robić lasce naszej sesje :D

Taniuszy ogłoszenia już poszły? bo nie wiem czy zaciskać kciuki?;)[/QUOTE]
Jutro dopiero zamierzam wpłacić, ciągle te wydatki, już nie wyrabiam,:roll: ale 10 zł znajdę, więc po weekendzie ogłoszenia pójdą...bo najpierw kasa musi wpłynąć na konto dziewczynie, dopiero będzie robiła ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...