Jump to content
Dogomania

Śliczna Tania - MA SUPER DOMEK, DZIĘKUJEMY


leni356

Recommended Posts

[quote name='zadra']Handziu ,nie możesz się chyba doczekać?[/QUOTE]
Racja, nie mogę;) Matrioszka sprawdziła domek, wszystko jest super, bardzo fajna pani.:loveu: Bardzo jej dziękuję, że okazała serce naszemu smutaskowi:) Tylko Mina nadal źle się czuje...:shake: i jej mama się o nią martwi.... życzę zdrowia jeszcze raz:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 667
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mina21']Kupiłam dziś dla Taniuszki piękną czerwoną obrożę, piękną czerwoną smycz i piękne różowe miseczki, przywioze je niedługo, niech ma prezent od ciotki! :)[/QUOTE]

jaaa ale fajowo chce zobaczyć te różowe miseczki! :loveu::loveu::loveu:
nie wierzę, że to już jutro, naprawdę jestem przeszczęśliwa!:)

mina jak zdrówko?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']mina jak zdrówko?[/QUOTE]

w sumie bez zmian, na razie trudno cokolwiek powiedzieć, jak wrócę do Lubartowa będę mieć kompleksowe badania i wtedy będzie się można zabrać za jakieś leczenie, póki co ciągle boli mnie brzuch i jedyne co mogę jako tako przyswajać do jedzenia to kaszki dla niemowląt i jakieś kleiki :)

A wiadomo już dokładnie o której mniej więcej Tania przybędzie do domku? :)

Link to comment
Share on other sites

Już wszystko ustalone, jutro między 14 a 15 Taniuszka będzie już w Lubartowie! :)
A ja jak tylko przyjadę w odwiedziny, to poproszę kolegę fotografa, żeby zrobił wykąpanej, wyczesanej i wypięknionej suni profesjonalną sesję i natychmiast wyślę Wam zdjęcia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mina21']Kupiłam dziś dla Taniuszki piękną czerwoną obrożę, piękną czerwoną smycz i piękne różowe miseczki, przywioze je niedługo, niech ma prezent od ciotki! :)[/QUOTE]
Normalnie trudno mi uwierzyć w to szczęście, które Tani się przytrafiło... Niech mnie ktoś uszczypnie, bo boję się, że to sen...Tak się cieszę strasznie. Dzisiaj schron, jutro różowe miseczki, popłakałam się normalnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mina21']Już wszystko ustalone, jutro między 14 a 15 Taniuszka będzie już w Lubartowie! :)
A ja jak tylko przyjadę w odwiedziny, to poproszę kolegę fotografa, żeby zrobił wykąpanej, wyczesanej i wypięknionej suni profesjonalną sesję i natychmiast wyślę Wam zdjęcia![/QUOTE]
Nie będziemy się tu mogły z ciotkami doczekać i pewnie ledwo poznamy ślicznotkę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Normalnie trudno mi uwierzyć w to szczęście, które Tani się przytrafiło... Niech mnie ktoś uszczypnie, bo boję się, że to sen...Tak się cieszę strasznie. Dzisiaj schron, jutro różowe miseczki, popłakałam się normalnie[/QUOTE]
Mam takie same odczucia; nie wierzę, ze to się dzieje:cool3:
Ten schron to trwał parę lat...
Ale od jutra zmienia sie zycie Tani:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Normalnie trudno mi uwierzyć w to szczęście, które Tani się przytrafiło... Niech mnie ktoś uszczypnie, bo boję się, że to sen...Tak się cieszę strasznie. Dzisiaj schron, jutro różowe miseczki, popłakałam się normalnie[/QUOTE]

A tam sen ;) Ja zawsze staram się myśleć, że coś takiego, co przytrafiło się na przykład Tanii, to norma, natomiast te wszystkie złe rzeczy, które dzieją się zwierzaczkom na całym świecie są odstępstwami od tej normy, które należy tępić i zwalczać. Każda istota żywa ma takie samo prawo do życia w godnych warunkach i nie powinny być one niczym nadzwyczajnym. Natomiast ludzie, którzy tego nie rozumieją, którzy krzywdzą biedne zwierzęta, które nie umieją się same się obronić, zamiast za znęcanie się nad zwierzętami dostawać śmiesznie niskie kary finansowe lub jakieś wyroki w zawieszeniach powinni być skazywani na przymusowe wolontariaty w schroniskach i przytuliskach, w fundacjach zajmujących się ratowaniem zwierząt, gdzie na własne oczy będą mogli zobaczyć i poczuć to cierpienie, które bije z tych biednych istot i może skłoni to co niektórych do refleksji nad tym, jak sami na własne życzenie przez bezmyślne zadawanie bólu innym wyrzekają się najwyższej i absolutnej wartości jaką jest godność ludzka. Bo trudno tu chyba mówić o jakiejś godności osoby, która podpala żywego psa lub urywa mu głowę ciągnąc go za samochodem...
Wybaczcie tę filozoficzną refleksję, ale to takie zboczenie zawodowe ;)

Link to comment
Share on other sites

O to już wiadomo co Mina studiuje :evil_lol: Wiem, że tak powinno być jak piszesz, ale chyba jeszcze dużo wody upłynie zanim to się zmieni :roll:. Jak do tej pory, to tak wiele razy z bezdusznością ludzką wobec zwierząt się spotykam, że potem ciężko jest wierzyć, że są też dobrzy i wrażliwi na krzywdę zwierząt ludzie na tym świecie...

Link to comment
Share on other sites

Handziu, fajnie by było, ale Ty rób tak, żeby dla Ciebie dobrze było i żebyście przed zmrokiem wrócili do domu.:roll:
Dla tej jednej krótkiej chwili spotkania nie warto ryzykować bezpiecznego powrotu.Jeśli będziesz później, to zadzwoń.Może uda się spotkać, mimo wszystko.
Spokojnej podróży i bezpiecznej drogi Wam życzę.;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...