Jump to content
Dogomania

Śliczna Tania - MA SUPER DOMEK, DZIĘKUJEMY


leni356

Recommended Posts

[quote name='Agnieszka_K']handzia a Ty ją wieziesz w poniedziałek? :)[/QUOTE]
Tak, ja już się szykuję. Mam tylko nadzieję, że nic się nie zmieniło. Mina źle się czuje i nie pisze za wiele. Napiszę do Matrioszki czy kontaktowała się z mamą Miny.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 667
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie , nie kontaktowałam się, bo z tego, co pisała mina, Jej mama była u Niej w Toruniu.
Dzisiaj świętowaliśmy 16-stkę syna, a jutro jadę do przytuliska zbieraczki w Rachowie Starym i w zasadzie wrócę do domu na noc.
Spokojna bądź, na pewno tam zajrzę, o ile mama miny21 jest w stanie spotkać się ze mną przed południem, do godziny 12.30.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrioszka2']Nie , nie kontaktowałam się, bo z tego, co pisała mina, Jej mama była u Niej w Toruniu.
Dzisiaj świętowaliśmy 16-stkę syna, a jutro jadę do przytuliska zbieraczki w Rachowie Starym i w zasadzie wrócę do domu na noc.
Spokojna bądź, na pewno tam zajrzę, o ile mama miny21 jest w stanie spotkać się ze mną przed południem, do godziny 12.30.[/QUOTE]
Dzięki kochana, że zaglądasz:) Nie ma pośpiechu, sunia najprędzej może jechać w poniedzialek. Tak więc, jest jeszcze czas:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mina21']Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam, ale rzadko teraz korzystam z komputera, od kilku dni wychodzę z łóżka właściwie tylko na spacerek z psem :)
Jak tam przygotowania do przeprowadzki Tanii? :)[/QUOTE]

cześć minko jak zdrowie?!
mam nadzieję, że już lepiej, bo Tania pewnie czeka na zabawę z ciocią miną:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mina21']Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam, ale rzadko teraz korzystam z komputera, od kilku dni wychodzę z łóżka właściwie tylko na spacerek z psem :)
Jak tam przygotowania do przeprowadzki Tanii? :)[/QUOTE]

cześć minko jak zdrowie?! :Rose:
mam nadzieję, że już lepiej, bo Tania pewnie czeka na zabawę z ciocią miną:smile:

Link to comment
Share on other sites

Cześć Minka, mam nadzieję, że już lepiej się czujesz:) Miałam dzisiaj być w schronisku ale mi nie wyszło. Będę w poniedziałek, prawdopodobnie Tania będzie miała ściągnięte szwy właśnie w poniedziałek. Przywieźć ją do Twojej mamy będę mogła w środę, bo mój TZ nie może wziąć wolnego w pracy w poniedziałek. Damy radę dopiero w środę. Uzgodnij ze swoją mamą czy pasowałby jej termin, pozdrawionka:)

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie jaka to spokojnotka, inne wyrywają się do przodu, a ona taka troszke z boku. Myślę, że już po tym można stwierdzić, że to wspaniała i zrównoważona sunia. Ale myślę, że potem, kiedy zazna trochę wolności i miłości , rozkręci się i pokaże na co ją stać :evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Zobaczcie jaka to spokojnotka, inne wyrywają się do przodu, a ona taka troszke z boku. Myślę, że już po tym można stwierdzić, że to wspaniała i zrównoważona sunia. Ale myślę, że potem, kiedy zazna trochę wolności i miłości , rozkręci się i pokaże na co ją stać :evil_lol::diabloti:[/QUOTE]

ja myślę dokładnie tak samo - moja Miśka, jak ją rodzice ze schronu brali była taka sama - inne psy szczekały piszczały rzucały się na kraty a ona siedziała spokojnie z boku i tylko się przyglądała... i jak to moja mama zawsze mówi "to ona nas wybrała" ;) i w samochodzie spokojna, skulona, ale jak tylko weszła do domu zobaczyła, że to jej własny domek to szaleństwom i bieganiu nie było końca - i tak jej zostało;)
z Tanią na pewno będzie tak samo;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']ja myślę dokładnie tak samo - moja Miśka, jak ją rodzice ze schronu brali była taka sama - inne psy szczekały piszczały rzucały się na kraty a ona siedziała spokojnie z boku i tylko się przyglądała... i jak to moja mama zawsze mówi "to ona nas wybrała" ;) i w samochodzie spokojna, skulona, ale jak tylko weszła do domu zobaczyła, że to jej własny domek to szaleństwom i bieganiu nie było końca - i tak jej zostało;)
z Tanią na pewno będzie tak samo;)[/QUOTE]
Z naszą Taniuśką będzie tak samo, na pewno, nie wątpię:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...