Jump to content
Dogomania

Ozzy, Jego śmierć nie pójdzie na marne...


Anashar

Recommended Posts

  • Replies 958
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ela_and_Krzys']Fortka jest bezdyskusyjnie super (ale chwilowo bardzo zajeta Ozzim wlasnie). Mamy tez innych dogomaniakowych prawnikow - Tanitka, ewkabz o ile sie nie myle. No i troche prawie prawnikow mamy - syla00 jest na ostatnim roku prawa.[/quote]

Dzięki Krzysiu, albo Elu :roll:
Rano będę słała PW do osób, o których mi napisaliście...
Myślę, że gra jest warta świeczki, że trzeba wszystko zmienić...
Ja się zaparłam, jestem uparta strasznie i nie popuszczę...

Link to comment
Share on other sites

Całe nasze prawo karne kwalifikuje się do zmiany .Od czegoś trzeba zacząć może od zwierząt ??
Gdzieś czytałam że w Ameryce najpierw powstała ustawa o ochronie zwierząt ,a na jej podstawie opracowano ustawa o ochronie praw dziecka - nie pamiętam konkretnie gdzie to napisane było wiem że w jakieś książce o psach :lol: chyba Corena :p
Ostre kary za znęcanie się nad zwierzakami powinny być i nie jakieś 2 lata :shake:
bo ponoć mordercy zaczynają swoje uczynki właśnie na zwierzach potem przerzucają się na ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Kochani nie ma co się żalić - z tego co pamiętam dziewczyny z PwP zakładają fundację(w razie czego mogę pomóc bo dzięki wyrwałości nam się udałoZałożyć fundacje na rzecz dzieci nowonarodzonych) . O ile dobrze zrozumiałam funadacja ma się zajmowac psami w potrzebie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by na tej bazie stworzyć pierwszą profesjonalną straż dla zwierząt. Obecnie jedyny prywatny inspektor, którego znam to Pan Harłacz.

Dogomaniacy do dzieła!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Całe nasze prawo karne kwalifikuje się do zmiany .Od czegoś trzeba zacząć może od zwierząt ??
Gdzieś czytałam że w Ameryce najpierw powstała ustawa o ochronie zwierząt ,a na jej podstawie opracowano ustawa o ochronie praw dziecka - nie pamiętam konkretnie gdzie to napisane było wiem że w jakieś książce o psach :lol: chyba Corena :p
Ostre kary za znęcanie się nad zwierzakami powinny być i nie jakieś 2 lata :shake:
bo ponoć mordercy zaczynają swoje uczynki właśnie na zwierzach potem przerzucają się na ludzi.[/quote]

Właśnie o to będę się starała...
Tylko niech mi ten mój Tigrulek z głowy zejdzie ;)
I zgadzam się z Tobą zupełnie, moim zdaniem miarą społeczeństwa jest to jak się zwierzęta traktuje...
Kto nie ma serca dla zwierząt, nie ma serca dla ludzi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa'] Kto nie ma serca dla zwierząt, nie ma serca dla ludzi...[/QUOTE]
dlatego nigdy nie załatwiam interesów z ludzmi którzy nie lubią zwierząt :p


Napewno każdy z dogomaniaków chętnie pomoże w "czymś" o ile będzie w stanie sprostać zadaniu ;).
Nie może tak być jak jest teraz że bandyta ma prawa :angryy:
Nie trzeba wymyślac nic nowego wystarczy "zapożyczyć" prawo od sąsiadów zza oceanu.
Policja dla zwierząt z prawdziwego zdarzenia taka jak w USA to by było coś - tylko prawo też musi być ostrzejsze bo niby jakieś tam mamy tylko nikt go nie egzekwuje.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joaaa']Tu jest strona w internecie, gdzie mozna umieszczać petycje
i zbierać podpisy:
[URL="http://www.petycje.pl/"]http://www.petycje.pl/[/URL][/quote]

:roll: no ale od konca nie bedziemy zaczynac-trzeba najpierw przygotwac tresc petycji!;) Zaczynam:

Minister Sprawiedliwosci Zbigniew Ziobro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']:roll: no ale od konca nie bedziemy zaczynac-trzeba najpierw przygotwac tresc petycji!;) Zaczynam:

Minister Sprawiedliwosci Zbigniew Ziobro[/quote]

a ja dokończę...
teraz jestem na gg z osobą z kancelarii prezydenta RP, ale ona sobie nie życzy przekazywania postów...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']a ja dokończę...
teraz jestem na gg z osobą z kancelarii prezydenta RP, ale ona sobie nie życzy przekazywania postów...[/quote]

Przeciez wszystkie dokumnety sa w prokuraturze i jest Frotka prawnik...

To jest sprawa wagi panstwowej, przekaz tej osobie:cool1:

Chyba na swiecie nie bylo niemego pochodu w sprawie bestialskiego zabicia zwierzecia a my to zrobimy pod sejmem...

dwa lata temu,chyba, w USA, byl wyrok za glodzenie chyba koni, kara jakas wiezienia ale....rowniez, sedzia zarzadzil ze ta osoba przez pierwsze kilka dni tez jedzenia nie bedzie dostawala aby na wlasnej skorze odczula co to znaczy zaglodzic...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Przeciez wszystkie dokumnety sa w prokuraturze i jest Frotka prawnik...

To jest sprawa wagi panstwowej, przekaz tej osobie:cool1:

Chyba na swiecie nie bylo niemego pochodu w sprawie bestialskiego zabicia zwierzecia a my to zrobimy pod sejmem...[/quote]
Przydałoby się w końcu coś takiego zrobić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']dwa lata temu,chyba, w USA, był wyrok zaglodzenie chyba koni, kara jakas wiezienia ale....również, sędzia urządził ze ta osoba przez pierwsze kilka dni tez jedzenia nie będzie dostawać aby na własnej skórze odczula co to znaczy zagłodzić...[/QUOTE]

i bardzo dobra kara - oko za oko :multi::multi::multi:

Ja nie mówić żeby od razu łopatą w łep kogoś walić czy wyrzucać z okna ,ale kara musi być adekwatna do czynuł :mad::mad:
Jeśli głodzi to niech sam zobaczy jak to milusio :p

Jeszcze bardzo by się przydało wprowadzenie zakazu posiadania zwierząt dla osób które kiedykolwiek takie skrzywdziło.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial] [/FONT]
[FONT=Arial]Mam kilka refleksji jeśli chodzi o prowadzenie sprawy Gozziego.[/FONT]
[FONT=Arial] [/FONT]
[LIST]
[*][FONT=Arial]Ciągle powtarzacie, że brak informacji komuś pomoże jestem przekonany, że uciszając całą sprawę wystawiacie troszkę niejasne świadectwo tej sprawie. Dziennikarze sami docierają do informacji i próbują informować.[/FONT]
[*][FONT=Arial]Skoro są znane wyniki sekcji zwłok Ozziego to wypadało by choćby przez wzgląd na nie wygaśnięcie tematu je opublikować. Mieszkam w Lubinie i przyznam szczerze, że wiele osób żyje tą sprawą żyją\ także media. Ludzie zaczynają szeptać i rozprowadzać nieprawdziwe informacje drogą pantoflową, plotki nie da się powstrzymać a wszystkie brzmią bardzo wiarygodnie,[/FONT]
[*][FONT=Arial]Proposto opublikujcie te wyniki sekcji jako suchy dokument macie do tego prawo i niczego według mnie to nie zmieni poza doinformowaniem społeczeństwa. [/FONT][/LIST][FONT=Arial] [/FONT]
[FONT=Arial]Krzysztof do ciebie bezpośrednio adresuje to pytanie ??? Co jest takiego w tych wynikach co może zaszkodzić sprawie według mnie nic!!! Pamiętajcie Policja i prokuratura działa dużo szybciej pod presją opinii publicznej niż bez niej. Dając ludziom tematy do plotek sprawiacie, że to od was nie od Agnieszki ludzie się powoli odwracają. Zaczynają krążyć opinie, że to wy coś kręcicie Po co to wam ??? Zrobiliście do tej pory wiele rzeczy z czystego serca i z chęci wykrycia prawdy …. A teraz sami tą prawdę ukrywacie. No chyba, że chcecie zostać „gwiazdami” i żeby was kilka tysięcy ludzi prosiło o upublicznienie wyników sekcji zwłok.[/FONT]
[FONT=Arial] [/FONT]
[FONT=Arial]Za każdym razem kiedy dochodzi do morderstwa to media znają wyniki sekcji zwłok i podają je, żeby nie dochodziło do spekulacji. Natomiast szczeguly śledztwa są utajnione dla dobra śledztwa natomiast nie mówcie, że wyniki są tajne dla dobra śledztwa[/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial]Tyle z mojej strony pomyślcie nad tym co napisałem[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...