Jump to content
Dogomania

kamila8888

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. [quote name='Ludek']Czy poza tą knajpą można jeszcze gdzieś w Poznaniu zjeść będąc z psem? Właśnie jedziemy na wystwę i zostajemy kilka dni, no i uświadomiłam sobie, że mogą zostac nam tylko zapiekanki:razz: . Podobno w [B][FONT=Verdana]COLUMBUS PUB [B][FONT=Verdana]STARY RYNEK 51[/FONT][/B][/FONT][/B] nie powinno być problemu? Czy ktoś może to potwierdzić? [/quote] Również w Zielonej Werandzie przy ul.Paderewskiego można wejść z psem, psy właścicieli też tam przebywają
 2. [quote name='Basik']A no dlatego, że mam złe doswiadczenia związane z organizacją wystaw...[/quote] a gdzie są tak super zorganizowane wystawy , ja z Leszczyńskiej nie mogę doprosić się do dzisiaj medalu dla psa:crazyeye:
 3. a dlaczego tak źle myślisz o Poznaniu:placz:
 4. Jestem właścicielą 3-letniej suni CdB i przyjęłam filozofię, że wychowuję psa bez stresu, nigdy jej nie uderzyłam mimo , że czasem mocno broi /moje kochane buty,skarpety,wełniane swetry/szczególnie gdy chce zwrócić na siebie moją uwagę. Nie chcę mieć psa żołnierza, żeby robił wszystko na komendę.Wychowałam ją na strasznego pieszczocha , który nie ma w sobie agresji.Jest rzeczywiście bardzo inteligenta i żywiołowa ale to mi się w niej bardzo podoba , lata po ogrodzie jak persching, nie boi się burzy, wystrzałów ani innych hałasów.Oczywiście skacze na każdego ale z radości, więc trzymam ją na lince jak przychodzą goście i jak się oswoi to dopiero ją puszczam luzem.Pies jest bardzo wesoły i pogodny i zdrowy i takiego psa chcę mieć.Natomiast jak czasem wyjeżdżam na dzień lub dwa to zabierają ją do siebie sąsiedzi i są zakochani w niej, jest grzecznym dobrze wychowanym psem.Niby jest to rasa psów agresywnych a gdy ją zaatakowała psica rasy a' la wilczur to schowała się za mnie i piszczała ze strachu i musiałm psa bronić :diabloti: innym razemem kundel skoczył jej do gardła i wisiał a ona nic tylko spokojnie stała i musiałam na kundla nakrzyczeć by ją zostawił.Wszystkie dzieciaki głaszczą ją a ona tylko macha ogonem i liże je po rękach. Ładny pies bojowy, nigdy nie miała problemów ze siusianiem stresowym czy nadpobudliwością oczywiście jest to pies bardzo żywiołowy ale chodzimy na długie spacery lub wariujemy w dużym ogrodzie.Jak zostaje sama w domu to nic nie rozrabia jest bardzo spokojna oby była taka zawsze:lol:
 5. Jak wygląda sprawa Ozziego na dzień dzisiejszy? tyle było zamieszania i nagle cisza. proszę o rzetelny komentarz
×
×
 • Create New...