Jump to content
Dogomania

Ozzy, Jego śmierć nie pójdzie na marne...


Anashar

Recommended Posts

[quote name='Krzys_KRK']Wyniki sekcji zostały wczoraj odebrane przeze mnie osobiscie, w zalakowanej kopercie.

Dla dobra sprawy nie mozemy na tym etapie ujawnic dokladnej tresci dokumentu, natomiast na jego podstawie sporzadzone zostanie zawiadomienie do prokuratury o popelnionym przestepstwie.
(..)[/quote]

wiadomo, to trochę potrwa... jasne, że nie możecie, a nawet nie powinniście, najpierw wszystkie formalności, potem info...

poczekamy dla dobra sprawy i dzięki za posta

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 958
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Krzys_KRK']Wyniki sekcji zostały wczoraj odebrane przeze mnie osobiscie, w zalakowanej kopercie.

Dla dobra sprawy nie mozemy na tym etapie ujawnic dokladnej tresci dokumentu, natomiast na jego podstawie sporzadzone zostanie zawiadomienie do prokuratury o popelnionym przestepstwie.

Nadmienie tylko, iz dokument z sekcji zostal przedstawiony trojce niezaleznych od siebie znanych weterynarzy, ktorzy jednoznacznie sami zachecali do natychmiastowego zawiadomienia prokuratury (nie znajac sprawy, opierajac sie tylko na wspomnianym dokumencie)[/quote]


Dzieńki za wyniki. Nie musisz ich podawać i tak wszystko jasne.Sori że się przedstawiłam. Masz racie nie miesce i czas. Boli mi to tak samo jak i innym. W razie prawdziwej potrzeby jestem do usługGG 5700586

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Krzys_KRK']Dla dobra sprawy nie mozemy na tym etapie ujawnic dokladnej tresci dokumentu, natomiast na jego podstawie sporzadzone zostanie zawiadomienie do prokuratury o popelnionym przestepstwie[/quote]

Ale przecież wetka z forum (Fomica zdaje się ), że w niczym nie zaszkodzi ujawnienie wyników sekcji.. :( że nie powinno zaszkodzić sprawie, bo osoba która to zrobiła wie co zrobiła więc niczego nowego sie nie dowie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']Ale przecież wetka z forum (Fomica zdaje się ), że w niczym nie zaszkodzi ujawnienie wyników sekcji.. :( że nie powinno zaszkodzić sprawie, bo osoba która to zrobiła wie co zrobiła więc niczego nowego sie nie dowie....[/quote]

Decyzja została podjęta po konsultacjach z prawnikiem właśnie. Proszę, uszanujcie. I nie kwestionujcie - dla dobra sprawy. Nic nie zostanie utajnione - tylko trochę cierpliwości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela_and_Krzys']Decyzja została podjęta po konsultacjach z prawnikiem właśnie. Proszę, uszanujcie. I nie kwestionujcie - dla dobra sprawy. Nic nie zostanie utajnione - tylko trochę cierpliwości.[/quote]

oki to dzięki za szybką odpowiedź :)
Teraz będe czekać na jakieś info :)

Link to comment
Share on other sites

Podaję link do artykułu w GW.
Sztabie generalny - dziękujemy! Niech sprawiedliwości stanie się zadość.
[B] Poszukajcie na str. 5 wydania legnickiego.[/B]
[URL="http://www.e.gazeta.wroc.pl/start.php?kalendarzRok=2006&kalendarzMiesiac=08&kalendarzDzien=29&mutacja=3"]http://www.e.gazeta.wroc.pl/start.php?kalendarzRok=2006&kalendarzMiesiac=08&kalendarzDzien=29&mutacja=3[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Narrow]Słuchajcie decyzję w tej sprawie podeimuje Krzysztof i jak sam mówi robi to w oparciu o konsultacje z prawnikami. Nie ma co nalegac na podanie wyników, ponieważ widocznie ich ujawninie na tym etapie może sprawie zaszkodzić. A chyba wszystkim chodzi o coś innego. [/FONT]

[FONT=Arial Narrow]Mi r nie podoba się zwłoka w zawiadamieniu prokuratury - chyba że coś żle zrozumiałam?Dlaczego dopiero teraz, przecież zawiadamia się o [B]podejrzeniu[/B] popęłnienia przestępstwa i to prokuratura bada czy do niego doszło. Powinno to zostac zrobione najdalej dzień po odkopaniu Ozzego. Wiem że prokuratura prowadzi już śledztwo, ale nie rozumiem dlaczego nie na wasz wniosek do tego doszło tylko z Urzędu. [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miniaga'][FONT=Arial Narrow]Słuchajcie decyzję w tej sprawie podeimuje Krzysztof i jak sam mówi robi to w oparciu o konsultacje z prawnikami. Nie ma co nalegac na podanie wyników, ponieważ widocznie ich ujawninie na tym etapie może sprawie zaszkodzić. A chyba wszystkim chodzi o coś innego. [/FONT]

[FONT=Arial Narrow]Mi r nie podoba się zwłoka w zawiadamieniu prokuratury - chyba że coś żle zrozumiałam?Dlaczego dopiero teraz, przecież zawiadamia się o podejrzeniu zawiadomienia przestępstwa i to prokuratura bada czy do niego doszło. Powinno to zostac zrobione najdalej dzień po odkopaniu Ozzego. Wiem że prokuratura prowadzi już śledztwo, ale nie rozumiem dlaczego nie na wsz wniosek do tego doszło tylko z Urzędu. [/FONT]

[/quote]

Aga, bo żeby prokuratura naprawdę zaczęła działać a nie badała wstępnie okoliczności sprawy to musi dysponować dowodami. Takim dowodem jest wynik sekcji. I to prokuratura się zapozna z nim jako pierwsza. Wynik sekcji będzie podstawą do sporządzenia przez nas zawiadomienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar']Tak, ale po co ta osoba ma wiedzieć "co my wiemy" ?[/quote]


ja bym była za tym aby dowiedziala się jak najpóźniej, ale tak sie chyba nie da.
Większość z nas pamięta, że ona czytała forum, dogomaniacy podpowiedzieli jej (w dyskusjach między sobą), że powinna miec papier od veta o uśpieniu psa jeśli to zrobiła... to poleciała i sobie zalatwiła...

Link to comment
Share on other sites

No to teraz Agnieszka W. jest pragnienie, a aktywisci z tego forum to Sprite! :D A raczej litera prawa to Sprite :diabloti:

Ach ludziska.. Wracam do domu - czeka tam moja rybka (welon), ktora trzeba nakarmic i sie z nia pobawic ;) Pewnie nie to co z psem..
Ale jak widzicie ten 'bezmozgowy i nieczuly' goldi_one tez obcuje ze zwierzakiem ;)

Trzymajcie sie! ;)

Link to comment
Share on other sites

A czy przyjmując że weterynarz uspił psa (tak gdybam bo nie znam wyników) to on też może mieć jakieś nieprzjemności przy tej sprawie ?? a jeżeli wyjdzie (lub wyszło) że pies nie został uśpiony, to wtedy by znaczyło że wet skłamał wydając zaświadczenie o uśpieniu i czy wtedy też jemu coś za to grozi ?? I jeżeli tak to czy przy okazji tej sprawy, czy też trzeba byłoby rozpoczynać jakąś nową sprawę ?

Mam nadzieje że nie namieszałam, ale chyba wiecie o co mi chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...